Bayer 04 Leverkusen
28' Wendell 63' Sven Bender 90+5' Kai Havertz
Bayern Monachium
16' David Alaba 24' Serge Gnabry 59' Robert Lewandowski 67' Robert Lewandowski 89' Robert Lewandowski
2:4
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Puchar Niemiec dla Bayernu Monachium!

Gol! Strzelił Kai Havertz. Ładny strzał Havertza w okienko. 2:4!

Rzut karny dla Bayeru. Ręką we wspomnianym zamieszaniu zagrał Davies.

Piłka po zamieszaniu w bramce Bayernu, ale Volland na spalonym. Wciąż 1:4.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ivan Perisić. Perisić wpadł z piłką w pole karne i dograł do Lewandowskiego. Polak podcinką uderzył z sześciu metrów ponad wychodzącym bramkarzem. 1:4!

Diaby mógł wyłożyć piłkę do Demirbaya, ale uczynił to zbyt mocno. Powinno być 2:3!

Bayern oddalił grę od własnej bramki i wyszedł z założenia, że najlepszą obroną jest atak.

Mueller zagrał na szesnasty metr, pilkę przejął Gnabry. Strzał zablokował obrońca.

Bayer. Schodzi: Lars Bender. Wchodzi: Mitchell Weiser.

Gnabry w polu karnym z piłką, ale podanie przejął Hradecky.

Szarża Havertza, zawodnik Bayeru był na spalonym. Sędzia przerwał grę po dłuższym czasie.

Bayer. Schodzi: Leon Bailey. Wchodzi: Karim Bellarabi.

Demirbay dośrodkowal z rzutu rożmego, ale skiksował. Od bramki Bayern.

Odpowiedź Bayeru, strzelał Bailey, piłka odbia się od nogi obrońcy i przeleciała ponad bramką.

Teraz Perisić indywidualnie, strzał odbił Hradecky.

Perisić do Lewandowskiego, Polak wślizgiem atakował piłkę, ale spudłował o centymetry!

Piłkarze z Leverkusen szukają swojej okazji na kontaktowego gola. Brakuje im jednak dokładności pod bramką Neuera.

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.

Bayer poczuł krew! Dośrodkowanie z prawej strony, ale do dogrania Diaby'ego nie doszedł żaden z dwóch nadbiegających piłkarzy.

Gol! Strzelił Sven Bender. Asystował mu Kerem Demirbay. Dośrodkowanie z rzutu rożnego na piąty metr, Sven Bender uprzedził Alabę i głową wpakował piłkę do bramki. 1:3!

Zagranie do Havertza, Boateng w ostatnim momencie uprzedził napastnika. Ryzykownie, ale skutecznie.

Bayer już chyba pogodzony z porażką. Piłkarze z Leverkusen na połowie Bayernu, ale do pola karnego bardzo daleko.

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Manuel Neuer. Co to było! Sprzed pola karnego piłkę daleko wybił Neuer, kapitalnie przyjął ją Lewandowski i huknął sprzed pola karnego. Błąd popełnił Hradecky, który tak odbijał futbolówkę, że ta między nogami przetoczyła się do bramki. 3:0!

Bayer powinien złapać kontakt bramkowy. Z piłką w pole karne wpadł Diaby, zagrał do Vollanda, a ten mając do bramki kilka metrów skiksował!

Do dogrania w okolicach linii pola karnego doszedł Robert Lewandowski. Polak uderzył mocno, ale wysoko ponad bramką!

Niewiele potrafią zdziałać piłkarze Bayeru. Bayern dominuje, gra z dużą swobodą.

Po przerwie Bayern cały czas w ataku. Bawarczycy chcą szybko zdobyć trzecią bramkę i zamknąć mecz.

Ładną akcję przeprowadził Gnabry, strzał z pola karnegp otarł się o nogę obrońcy. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

Bayer. Schodzi: Nadiem Amiri. Wchodzi: Kevin Volland.

Bayer. Schodzi: Julian Baumgartlinger. Wchodzi: Kerem Demirbay.

Sędzia wznowił mecz po przerwie!

Przerwa. Wydaje się, że w meczu wszystko jest już jasne. To jest jednak piłka nożna.

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

Bayer Leverkusen w końcu dłużej może rozegrać piłkę. Wszystko dzieje się jednak daleko od pola karnego.

Mogło być groźnie pod bramką Bayernu, jednak po raz kolejny sędzia przerwał grę. Powodem spalony.

Problemy miał Alaba, który nosem zderzył się z plecami Neuera. Krew się nie pojawiła, zawodnik może kontynuować grę.

Robert Lewandowski z piłką w polu karnym zbyt długo zwlekał z uderzeniem. Napastnik był jednak na spalonym i ewentualny gol nie zostałby uznany.

Bayern długo rozgrywa piłkę. Przeciwnicy na moment ją odzyskują, ale po chwili znowu tracą.

Bawarczycy kontrolują przebieg gry. Piłkarze Bayeru nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

Z pola karnego uderzał Bailey, ale wcześniej dogrywający Diaby był na minimalnym spalonym.

Niewielkie zamieszanie pod bramką piłkarzy z Leverkusen, ale zawodnikom Bayeru udało się wyjść cało z opresji.

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Wendell.

Z ok. 16 metrów uderzał Lewandowski, Polak został przyblokowany.

Niewiele potrafią zdziałać piłkarze Bayeru. Mistrzowie Niemiec kontrolują przebieg spotkania.

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Joshua Kimmich. Już po emocjach? Kimmich płasko w pole karne do Gnabry'ego, ten wpadł z piłką w pole karne i mocnym uderzeniem trafił na 0:2!

Odpowiedź Bayernu, piłkę trącił Mueller, ale czujny między słupkami był Hradecky.

Wendell dogrywał w pole karne do Havertza, ale piłkę przejęli obrońcy Bayernu.

Bayern prowadzi i cały czas przeważa. Rywale nie potrafią przedostać się pod bramkę Neuera.

Gol! Strzelił David Alaba. Piękny strzał Alaby z rzutu wolnego. Piłka przeleciała nad murem i wpadła do bramki tuż przy słupku. 0:1!

Rzut wolny dla Bayernu z ok. 18 metrów. Może być bardzo groźnie.

Diaby starał się uderzać z pola karnego, wyszlo dogranie do którego nikt nie doszedł.

Lewandowski bez Gnabry'ego, ten wychodząc naprzeciwko bramkarz przewrócił się. Bez reakcji sędziego. Bawarczycy mieli pretensje do arbitra.

Coman uderzył technicznie z ok. 15 metrów. Hradecky pewnie interweniował.

Wycofanie piłki do Kimmicha, ten uderzył z ok. 17 metrów ponad poprzeczką.

Niebezpiecznie pod bramką zawodników z Leverkusen. Zabrakło jednak uderzenia.

Rzut wolny dla Bayeru, piłkarzom Bayernu udało się jednak wyjść cało z opresji.

Joachim Loew na trybunach. Doznania węchowe ma utrudnione z wiadomych względów. Widać jednak, że stara się co nieco wywęszyć.

Dośrodkowanie z lewej strony, głową uderzał Robert Lewandowski. Piłka poleciała ponad poprzeczką.

Piłkarze Bayeru starali się wyjść z szybką akcją. Diaby jednak na metrowym spalonym.

Gramy!

Która z drużyn zdobędzie Puchar Niemiec

Mecz poprowadzi Tobias Welz.

Powoli kończy się ten jakże innych od wszystkich sezon w Niemczech. W finale Pucharu Niemiec Bayer 04 Leverkusen zmierzy się z Bayernem Monachium.