1
2
8
70'

Dwadzieścia minut pozostało Chelsea na doprowadzenie do dogrywki. Dużo, a zarazem mało czasu.

4
1
1
67'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Nicolas Pepe. Kapitalna kontra Kanonierów. Hector Bellerin ruszył z piłką, przed polem karnym został przewrócony, ale sędzia gry nie przerwał. Do futbolówki dopadł Pepe i dograł do Pierre-Emericka Aubameyanga. Gabończyk kapitalnym zwodem minął Zoumę i technicznym uderzeniem obok bramkarza trafił do siatki. 2:1!

65'

Po przerwie Chelsea utrzymuje się przy piłce przez 70% czasu. Cały czas czekamy na celne uderzenie w 2. połowie.

1
1
1
62'

Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Reece James, piłka poszybowała ponad bramką.

2
60'

Dwa kwadranse do końca. Jeśli tak będzie wyglądała gra obu drużyn, to piłkarze będą walczyli jeszcze przez kolejne 30 minut.

4
57'

Pierre-Emerick Aubameyang został przyblokowany w polu karnym, po chwili strzał Xhaki poszybował daleko od bramki.

2
1
1
55'

Czekamy na większe emocje. Żadna z drużyn nie zamierza zbyt wiele ryzykować.

2
1
1
1
52'

Dość spokojnie zespoły weszły w mecz po zmianie stron. Póki co bez okazji bramkowych.

3
1
49'

Chelsea. Schodzi: Christian Pulisić. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

46'

Pulisić biegł z piłką, uderzył, ale przestrzelił. W momencie uderzenia zawodnik Chelsea naderwał mięsień. Będzie potrzebna kolejna zmiana.

5
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie.

1
45+5'

Żółtą kartkę za dyskusyjny faul otrzymał Mason Mount.

1
1
45+3'

Piłkarze już czekają na przerwę. Spadło tempo gry. Niewiele się dzieje.

1
45'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
1
45'

Alexandre Lacazette uderzył z rzutu wolnego z ok. 17 metrów. Tuż obok słupka.

1
1
2
1
42'

Pepe uderzał z ośmiu metrów, został jednak w ostatnim momencie zablokowany.

1
41'

Arsenal przejął piłkę i teraz to Kanonierzy konstruują dość wolno swoją akcję.

2
1
39'

Chelsea dłużej utrzymuje się przy piłce, ale nie zamierza przyspieszać swojej gry.

36'

Alonso mógł uderzać, ale zostawił piłkę Jorgihno. Futbolówka poszybowała ponad poprzeczką.

1
2
35'

Chelsea. Schodzi: Cesar Azpilicueta. Wchodzi: Andreas Christensen.

32'

A teraz problemy ma Cesar Azpilicueta. Konieczna będzie zmiana. Hiszpan ma problemy z mięśniem dwugłowym.

2
30'

Giroud padł na murawę. To korzonki.

1
1
5
28'

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Pewny strzał Gabończyka. Bramkarz nie wyczuł intencji napastnika. 1:1!

10
8
2
4
4
27'

Jeszcze trwają konsultacje z wozem VAR.

1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta.

26'

Rzut karny dla Arsenalu. Faulował Cesar Azpilicueta. Na murawę padł Pierre-Emerick Aubameyang.

1
1
3
25'

Piłka w bramce po strzale Pepe, ale wcześniej był spalony. Wciąż 0:1.

3
5
24'

Chelsea stara się wciągnąć rywala i go skontrować.

22'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

1
1
22'

Od początku lepiej wygląda Chelsea. Arsenal cały czas ma problemy z dokładnym rozegraniem piłki.

2
1
2
19'

Arsenal stara się atakować, ale nie potrafi poważniej zagrozić Chelsea.

2
1
1
17'

Dani Ceballos uderzył z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, ale metr ponad poprzeczką.

2
1
15'

Żółtą kartkę za ostry faul otrzymał Mateo Kovacić.

3
1
12'

Pepe dogrywał z rzutu rożnego, ale niewiele z tego wyszło.

3
1
11'

Indywidualna akcja Pulisicia. Strzał z pola karnego zdołał obronić Martinez.

1
11'

Chelsea prowadzi grę, na nic nie pozwala aktualnie Arsenalowi.

1
1
8'

Chelsea prowadzi i atakuje Arsenal już na jego połowie. Kanonierzy mają problemy z wyjściem z piłką.

1
5'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu Olivier Giroud. Składna akcja Chelsea, w polu karnym Giroud piętą odegrał do Pulisicia, ten minął obrońców i z kilku metrów uderzył do siatki. 0:1!

4'

Odpowiedź Chelsea, po szybkiej akcji sprzed pola karnego uderzył Mount, bramkarz zdołał sparować piłkę!