0:0
Zakończony
Stal Rzeszów
komentarz

Nie ma gola. Koniec! Marcel Zapytowski ponownie bohaterem Resovii. Zatrzymał on piłkę po strzale Wiktora Kłosa.

40
25
6
13
19
komentarz

7:6. Grzegorz Płatek skutecznie na początek siódmej serii.

35
21
13
16
22
komentarz

6:6. Damian Kostkowski poprawił po samym sobie.

22
9
6
7
13

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Zapytowski za zbyt wczesne opuszczenie linii bramkowej.

13
7
11
7
14
komentarz

6:5. Karol Twardowski uniósł odpowiedzialność.

25
15
5
5
18
komentarz

5:5. Krystian Pieczara przedłużył konkurs rzutów karnych.

25
6
7
6
15
komentarz

5:4. Kamil Radulj rozpoczął skutecznym strzałem piątą serię.

15
6
2
4
15
komentarz

4:4. Piotr Głowacki poradził sobie w trudnym momencie.

14
6
2
1
10
komentarz

4:3. Adrian Dziubiński wykonał jedenastkę ze stoickim spokojem.

11
8
2
2
9
komentarz

3:3. Radosław Sylwestrzak z kolei wpakował piłkę do bramki Marcela Zapytowskiego.

11
4
1
4
7
komentarz

3:2. Serhij Krykun poradził sobie z Wiktorem Kaczorowskim.

16
6
2
1
7
komentarz

2:2. Wojciech Reiman nie pozwolił sobie na fałszywy ruch.

14
5
1
4
7
komentarz

2:1. Mateusz Geniec strzelił ryzykownie, ale skutecznie w okienko bramki.

15
9
1
1
7
komentarz

1:1. Marcel Kotwica doprowadził do remisu.

15
5
1
5
9
komentarz

1:0. Jako pierwszy strzelił Dawid Kubowicz i zrobił to pewnie.

14
11
2
2
6
komentarz

Marcel Zapytowski kontra Wiktor Kaczorowski, piłkarze ofensywni Resovii kontra egzekutorzy ze Stali Rzeszów. Emocje sięgną zenitu.

3
1
1
1
120'

To juz jest koniec walki w kontakcie, ale nie koniec emocji w Rzeszowie. Teraz piłkarze przygotowują się do wykonywania rzutów karnych w konkursie. Wojna nerwów rozstrzygnie sprawę awansu do Fortuna I ligi.

4
5
1
115'

Radosław Adamski strzelił niecelnie z dystansu. Wiktor Kaczorowski nie został tym razem przeegzaminowany. Pula szans na rozstrzygnięcie rywaliazacji w podstawowym czasie jest coraz mniejsza.

1
1
114'

Stal Rzeszów. Schodzi: Artur Pląskowski. Wchodzi: Błażej Szczepanek.

wchodzi Wchodzi
Błażej Szczepanek #16
schodzi Schodzi
110'

Resovia jeszcze pracuje nad rozmontowaniem defensywy przeciwnika, ale czas ucieka nieubłaganie. Sympatyzujący z Pasami kibice na trybunach są coraz mocniej poddenerwowani i trudno się temu dziwić.

2
1
1
1
1
108'

Krystian Pieczara nie poradził sobie w otoczeniu przeciwników w polu karnym Resovii. Po chwili jednak jego drużyna ponowiła atak i Marcel Zapytowski zaprezentował chwyt po strzale z główki. Mamy więcej uderzeń w dogrywce niż w podstawowym czasie, jednak rezultat bez zmian.

3
2
1
1
2
106'

Adrian Dziubiński ponownie dał o sobie znać. Widać, że chce dać impuls po pojawieniu się na boisku z ławki rezerwowych. Jego uderzenie poskromił już odpowiednio rozgrzany Wiktor Kaczorowski.

1
1
1
106'

Gra wznowiona po raz ostatni. Jeżeli w tym kwadransie nie padnie gol, będzie potrzebny konkurs rzutów karnych.

1
1
105'

Przerwa.

2
2
1
2
1
104'

Żółtą kartkę otrzymał Dariusz Jarecki za ostre przewinienie.

2
101'

Grzegorz Płatek wbiegł w pole karne Stali Rzeszów, ale w ostatnim momencie został przyblokowany przez obrońców i nie miał możliwości oddania uderzenia.

99'

Stal Rzeszów jeszcze nie była tak blisko objęcia prowadzenia w derbach! O tym, że pozostało bezbramkowo, zdecydowały dosłownie centymetry, ponieważ piłka odbiła się od słupka w bramce Marcela Zapytowskiego. Zaczyna brakować koncentracji, zaczyna brakować dyscypliny.

2
98'

Adrian Dziubiński jest naładowany energią po wejściu na boisko z ławki rezerwowych. Pomocnik poderwał się do kontrataku. Jego podanie zostało powstrzymane przez powracających z wysoką prędkością zawodników Stali Rzeszów.

1
96'

Piłka po dośrodkowaniu przeleciała ponad bramką Resovii. Nie nadciągał w to miejsce żaden z atakujących Stali Rzeszów, dlatego Marcel Zapytowski miał sytuację pod stuprocentową kontrolą.

1
2
92'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Głowacki i to pierwsze indywidualne napomnienie dla zawodnika Stali Rzeszów.

1
1
1
2
2
91'

Wiktor Kaczorowski musi interweniować częściej niż po przeciwnej stronie boiska Marcel Zapytowski. Przed momentem bramkarz Stali Rzeszów zmierzył się z uderzeniem z dystansu Maksymiliana Hebela.

1
1
91'

Resovia rozpoczęła dogrywkę. Piłkarze mieli czas na porozmawianie ze swoimi szkoleniowcami, ale czy w ostatnich minutach sezonu stać było ich na poradę otwierającą drogę do bramki przeciwnika.

1
1
Czy w dogrywce padnie gol?
4
90'

Doliczone dwie minuty.

89'

Być może ostatnia szansa na rozstrzygnięcie finału barażów w podstawowym czasie. Mateusz Geniec podjął decyzję o oddaniu brawurowego uderzenia z dystansu i piłka przeleciała nieznacznie obok słupka w bramce strzeżonej przez Wiktora Kaczorowskiego. Bramkarz gości stał jak pomnik i tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

1
1
87'

Radosław Adamski zacentrował w rękawice Wiktora Kaczorowskiego. Bramkarz Stali Rzeszów interweniował skutecznie, choć zadymiło się na stadionie z powodu pirotechniki.

1
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Konrad Domoń za faul w centrum boiska.

Konrad Domoń #8
Resovia
1
83'

Szansa dla zawodników w biało-czerwonych pasiakach! Najlepsza sytuacja podbramkowa Resovii, ale nie ma gola. Po wrzutce Maksymiliana Hebela zakotłowało się w polu karnym Stali Rzeszów, a uderzenie Karola Twardowskiego zostało fantastycznie zatrzymane przez Wiktora Kaczorowskieo.

81'

Resovia. Schodzi: Daniel Świderski. Wchodzi: Karol Twardowski.

Karol Twardowski #9
Daniel Świderski #11
78'

Stal Rzeszów odrobinę przyspieszyła i to w zasadzie pierwszy fragment spotkania, w którym to Żurawie przebywają dłużej na połowie przeciwnika. Resovia skoncentrowała się na chronieniu dostępu do bramki Marcela Zapytowskiego.

1
3
1
1
1
75'

Stal Rzeszów żywiołowo protestowała. Zrobiło się dziwne zamieszanie w polu karnym Resovii, a goście sygnalizowali zagranie ręką. Sebastian Krasny nie zdecydował się na podyktowanie jedenastki i odetchnął Dawid Kubowicz.

3
2
73'

Denerwują się szkoleniowcy na swoich podopiecznych, ale trudno się im dziwić. Ataki obu rzeszowskich drużyn nie mają odpowiedniego tempa, elementu zaskoczenia. Przed momentem brawa ku pokrzepieniu za strzał Serhija Krykuna po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

3
3
1
1
1
71'

Uderzenie i w zasadzie najtrudniejsza w tym meczu interwencja Marcela Zapytowskiego, choć obiektywie nie była trudna. Wiktor Kłos pokazuje się po wejściu na boisko z ławki rezerwowych i to on zatrudnił bramkarza przeciwnika.

1
2
1
69'

Mateusz Geniec poderwał się na prawej stronie boiska. Z jego dośrodkowania miał w założeniu skorzystać Daniel Świderski, jednak futbolówka uciekła Resovii poza boisko.

1
67'

Piłkarze chyba już rozmyślają o konkursie rzutów karnych. Ani Resovia, ani Stal Rzeszów nie potrafi zepchnąć przeciwnika do głębokiej defensywy i stwarzać sytuacji podbramkowych.

1
65'

Radosław Sylwestrzak na spalonym. Sędzia asystent wyraźnym gestem dał do zrozumienia, że obrońca Stali Rzeszów znajdował się w momencie podania na spalonym. Trener Resovii na razie nie zdecydował się na wprowadzenie zawodnika z ławki rezerwowych.