Wrocławianie spokojnie rozgrywają piłkę na połowie Wisły.

2
1
85'

Gol! Strzelił Waldemar Sobota.

3:1 dla Śląska Wrocław! Tym razem do piłki podszedł Waldemar Sobota i strzelił nie do obrony pod poprzeczkę!

Śląsk Wrocław
33
22
4
2
7
84'

Rzut karny dla Śląska! Lukas Klemenz faulował Roberta Picha!

14
6
1
1
6
84'

11
4
1
1
4
82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Celeban.

5
1
3
2
4
82'

Z około 20 metrów techniczny strzał chciał oddać Robert Pich. To było jednak uderzenie niecelne.

1
1
2
82'

2
1
2
79'

Znów znakomicie spisał się Matus Putnocky. Bramkarz Śląska świetnie obronił strzał z dystansu Vullneta Bashy.

6
2
4
5
75'

Gol! Strzelił Robert Pich. Asystował mu Mateusz Praszelik.

2:1 prowadzi Śląsk Wrocław! Mateusz Praszelik popisał się prostopadłym podaniem, do którego wyszedł Robert Pich. Pomocnik Śląska poradził sobie z bramkarzem i skierował piłkę do bramki Wisły!

38
19
5
6
23
75'

30
19
3
4
13
74'
komentarz

1
2
69'

Z dobrej strony pokazał się Maciej Sadlok. Równie dobrze w bramce WKS-u spisał się Matus Putnocky.

3
1
1
67'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Israel Puerto.

5
1
1
3
67'

Waldemar Sobota dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. Zawodnicy Wisły wybili piłkę.

6
1
1
2
66'

Po podaniu Łabojki w polu karnym Wisły niecelnie strzelał Piotr Samiec-Talar. Dobra okazja dla WKS-u, ale strzał niecelny.

2
1
1
64'
63'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Wisły. Okazję zmarnował jednak Fatos Beciraj.

2
6
2
1
1
58'

Z dystansu niecelnie strzelał Jakub Łabojko.

2
53'

Mariusz Pawelec wślizgiem dogrywał piłkę przed bramkę Wisły. Zabrakło jednak dokładności i futbolówka wyleciała poza boisko.

1
1
4
51'

Zamieszanie przed bramką Śląska. Dogrywał Stefan Savić, ale ostatecznie dobrze interweniował Jakub Łabojko.

3
2
2
4
49'

Jakub Błaszczykowski dośrodkował z rzutu rożnego. Wrocławianie wybili piłkę.

1
46'

Początek drugiej połowy.

8
2
1
45+3'

Z rzutu wolnego niecelnie strzelał Jakub Błaszczykowski. Piłka przeleciała obok bramki Śląska.

6
1
3
1
6
45'

10
6
5
4
5
44'

Wisła w ostatnich minutach śmiało ruszyła do ataku. Co chwilę groźnie jest w polu karnym WKS-u.

16
11
4
3
8
40'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Mariusz Pawelec. 1:1 w Krakowie. Jakub Błaszczykowski podał do Yaw Yeboah'a. Ten z narożnika pola karne mocno wstrzelił piłkę w pole karne Śląska. Trącił ją jeszcze Mariusz Pawelec i futbolówka wpadła do siatki.

49
23
5
13
37
39'

Wisła długo rozgrywa piłkę, ale to wszystko daleko od bramki Śląska.

9
10
3
4
3
35'

Przy piłce gospodarze. Wisła szuka swojej okazji na gola, ale Śląsk dobrze prezentuje się w defensywie.

3
30'

Po dośrodkowaniu Jakuba Błaszczykowskiego zamieszanie w polu karnym Śląska. Wrocławianie ostatecznie zdołali jednak wybić piłkę.

12
8
6
6
7
29'

Bardzo mocny, ładny strzał z około 20 metrów oddał Yaw Yeboah. Świetnie obronił jednak Matus Putnocky.

11
7
2
2
27'

Gra wznowiona.

8
5
2
1
2
25'

Chwilowa przerwa w grze. Kibice odpalili środki pirotechniczne i boisko jest nieco zadymione.

4
5
1
1
7
25'

Po indywidualnej akcji w polu karnym Wisły niecelnie strzelał Lubambo Musonda.

6
3
6
2
2
23'

Ładnie z dystansu uderzył Mateusz Praszelik. Uderzenie minimalnie niecelne. Aktywny jest młody piłkarz WKS-u.

9
7
1
5
21'

Ładna akcja Śląska przed polem karnym Wisły. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę.

6
5
6
4
3
20'

Śląsk stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie Wisły.

10
4
2
1
7
17'

Gol! Strzelił Robert Pich.

1:0 dla Śląska. Robert Pich uderzył pewnie, zmylił bramkarza, a piłka wpadła do bramki.

33
21
5
12
32
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Szot.

Wisła Kraków
15
4
2
10
14
16'

W polu karnym Wisły padł Mateusz Praszelik. Sędzia odgwizdał rzut karny dla WKS-u!

17
5
3
8
16
16'

Wracamy do gry.

10
3
1
1
2
14'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Śląska. Główkował Lukas Klemenz. To był jednak strzał niecelny. Jeszcze Klemenz zderzył się z Israelem Puerto. Chwilowa przerwa w grze.

1
9
2
3
2
12'

W polu karnym Śląska padł Stefan Savić. Sędzia nakazał jednak grać dalej.

6
1
5
1
3
9'

Odpowiedź Śląska. Najpierw z ostrego kąta strzelał Mateusz Praszelik, a następnie z dystansu uderzył Robert Pich. Dobrze interweniował Mateusz Lis.

10
1
4
2
1
8'

Ładnie w pole karne Śląska dośrodkował Maciej Sadlok. Fatos Beciraj nie zdołał jednak oddać strzału. Wrzutka była minimalnie zbyt mocna.

9
3
2
2
3
5'

W pole karne Wisły dośrodkował Piotr Celeban. W trudnej pozycji niecelnie główkował Mateusz Praszelik.

8
1
2
7
1
4'

Wrocławianie rozgrywają piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

11
2
1
1
1
3'

Od początku spotkania oba zespoły szukają swojej szansy na gola.

6
1
4
16:36

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.