Cracovia. Schodzi: Mateusz Wdowiak. Wchodzi: Jakub Gut.

1
3
7
86'

Piłka w bramce Cracovii, ale nie ma gola po strzale Kamila Bilińskiego z powodu spalonego doświadczonego napastnika.

2
1
1
3
5
85'

Tomas Vestenicky dopadł beniaminka.

3
3
81'

Gol! Strzelił Tomas Vestenicky. Asystował mu Mateusz Wdowiak.

Tak bardzo nie było widać Tomasa Vestenickiego, że gospodarze zapomnieli o jego pilnowaniu. Zmiennik strzelił gola na 2:2 z kilku metrów po podaniu do środka Mateusza Wdowiaka. Martin Polacek nie mógł liczyć na zaangażowanie swoich obrońców i sam wyłącznie odprowadził piłkę do sieci.

19
13
7
13
21
80'

10 minut do końca podstawowego czasu. Cracovia miała w tym meczu lepsze fragmenty, a coraz bliżej jest koniec spotkania. Marcos Alvarez oraz Tomas Vestenicky nie przynieśli z ławki rezerwowych na boisko nic zaskakującego dla beniaminka.

3
1
1
77'

Łukasz Sierpina asystował przy obu golach dla Podbeskidzia.

5
2
75'

Żółta kartka dla Krzysztofa Bredego. Miłośnicy Fortuna I ligi wiedzą, że to niekończąca się historia i stały element meczu.

1
2
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Desley Ubbink za faul na Pelle van Amersfoorcie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
2
1
72'

Ostatnie minuty meczu zdominowane przez zmiany. Cracovia ma jeszcze możliwość zareagowania na gola Aleksandra Komora i atakuje. Druga strona medalu jest taka, że atakowała również bezpośrednio po przerwie i zamiast bramkę zdobyć, to straciła.

70'

Cracovia. Schodzi: Diego Ferraresso. Wchodzi: Thiago.

70'
68'
komentarz

1
66'

Korner dla Cracovii. Martin Polacek poradził sobie z odchodzącym dośrodkowaniem i wykonał piąstkowanie w bezpieczną dla Podbeskidzia Bielsko-Biała strefę boiska.

1
1
2
61'

Aleksander Komor odzyskał zaliczkę dla beniaminka.

1
1
59'
59'

Cracovia. Schodzi: Rivaldinho. Wchodzi: Tomas Vestenicky.

58'

Gol! Strzelił Aleksander Komor. Asystował mu Łukasz Sierpina.

Ponownie szał radości w obozie Podbeskidzia Bielsko-Biała. Zachwyceni są piłkarze na boisku i na ławce rezerwowych. Świętują również kibice na trybunach. Górale znów znaleźli się na prowadzeniu. Aleksander Komor wyszedł wysoko w powietrze i pokonał Karola Niemczyckiego strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

30
16
4
5
10
komentarz

56'

Michał Probierz przygotowuje do wejścia z ławki rezerwowych na boisko nowych zawodników ofensywnych. Zmiennikami szkoleniowca Cracovii bedą Marcos Alvarez oraz Tomas Vestenicky.

3
2
54'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Biliński za faul w powietrzu na Ivanie Marquezie.

1
1
1
2
52'

Rivaldinho szaleje między zawodnikami Podbeskidzia Bielsko-Biała i agresywnie atakuje pressingiem tego, który akurat stara się wyprowadzić piłkę.

4
3
1
1
1
50'

Cracovia na połowie przeciwnika i zamierza odwrócić wynik tego meczu. Rivaldinho wywalczył korner, a za jego wykonanie zabrał się Sergiu Hanca. Rumun dośrodkował prosto w rękawice rosłego Martina Polacka.

3
2
1
1
46'

Mateusz Wdowiak przełożył sobie piłkę oraz przeciwnika blisko linii pola karnego Podbeskidzia Bielsko-Biała. Futbolówka po strzale skrzydłowego Cracovii przeleciała pół metra obok słupka w bramce Martina Polacka.

1
1
1
46'

W przerwie trenerzy mieli jeszcze możliwość przygotowania czegoś zaskakującego dla przeciwnika. Ani Krzysztof Brede, ani Michał Probierz nie zdecydowali się na razie na wprowadzenie zmiennika.

1
Czy Podbeskidzie Bielsko-Biała odzyska prowadzenie po przerwie?
5
3
2
1
komentarz

45'

4
1
3
45'

Gol! Strzelił David Jablonsky. Asystował mu Florian Loshaj.

Cracovia doprowadziła do remisu w ostatniej minucie podstawowego czasu w pierwszej połowie. Podopieczni Michała Probierza powalczyli do końca i prawdopodobnie nie będą musieli zastanawiać się w szatni, jak odrobić stratę do przeciwnika. David Jablonsky wygrał pojedynek fizyczny z Szymonem Mroczką i dosłownie wepchnął piłkę z bliska do siatki po wrzutce z rzutu wolnego.

21
16
5
9
32
41'

Dawno Górale nie zameldowali się w pobliżu bramki Karola Niemczyckiego, ale nadrabiają zaległości. Akcja Podbeskidzia Bielsko-Biała przeprowadzona z wykorzystaniem prawego skrzydła zakończyła się płaskim dośrodkowanie. Z trudem poradzili sobie z nim przyjezdni.

5
2
1
4
5
36'

Kotłuje się w pobliżu bramki Martina Polacka. Piłka nawet zaliczyła w niej lądowanie, ale nie było mowy o uznaniu gola z powodu spalonego Ivana Marqueza. Cracovia musi nadal poszukiwać sposobu na wyrównanie.

5
2
1
35'

Pelle van Amersfoort oddał potężne uderzenie i Martin Polacek miał szczęście, że piłka poleciała prosto w niego. Bramkarz Podbeskidzia Bielsko-Biała wykazał się refleksem i nie pozwolił sobie na kapitulację.

6
1
1
34'

Płaskie wstrzelenie Cornela Rapy w pole bramkowe Podbeskidzia Bielsko-Biała. Do piłki wystartował Rivaldinho, ale spóźnił się odrobinę i nie wpakował jej z bliska do siatki.

2
3
2
1
2
32'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Mroczko za faul na skrzydle.

2
2
3
3
1
31'

Przerwa na napoje.

2
1
1
30'

Za zawodnikami dwa kwadranse rywalizacji i Cracovia zamierza wykorzystać ten trzeci na wyrównanie. W ostatnich minutach podopieczni Michała Probierza sprawiają coraz więcej kłopotów gospodarzom i kotłuje się w pobliżu bramki Martina Polacka po dośrodkowaniach.

1
1
1
26'

Krzysztof Brede zawołał do siebie jednego z podopiecznych. Gospodarze mają za zadanie temperować zapał do atakowania Cracovii. Szkoleniowiec zauważył coś interesującego w działaniach zespołu dobrze znanego Michała Probierza.

24'

Podanie crossowe skierowane przez Floriana Loshaja do Mateusza Wdowiaka. Skrzydłowy Cracovii miał dużo miejsca na lewej stronie i zatrudnił potężnym uderzeniem Martina Polacka. Bramkarz beniaminka poradził sobie z tą próbą i jedną dłonią sparował futbolówkę ponad poprzeczkę. Tylko korner dla posiadacza Fortuna Pucharu Polski.

1
1
1
22'

Wiele nie dzieje się na połowie Podbeskidzia Bielsko-Biała po zmianie rezultatu. Cracovia ma kłopot z przedarciem się przez agresywnie usposobionych w defensywie podopiecznych Krzysztofa Bredego.

2
2
1
1
20'

Karol Danielak i 1:0 dla beniaminka!

5
5
16'

Gol! Strzelił Karol Danielak. Asystował mu Łukasz Sierpina.

A jednak! Podbeskidzie Bielsko-Biała na prowadzeniu. Sędziowie w wozie pieczołowicie narysowali linie i dali znać Jarosławowi Przybyłowi, że bramka musi zostać uznana. Nie było spalonego w momencie wstrzelenia z drugiej linii, a później Karol Danielak pokonał w pojedynku Karola Niemczyckiego.

34
12
4
2
4
16'

Futbolówka w bramce Cracovii po strzale Karola Danielaka. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego skrzydłowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. Jeszcze sprawdzają arbitrzy w wozie.