PKO Ekstraklasa: 3. kolejka
11 wrz 2020 18:00
90+3'

Znakomitą okazję miał Jakov Puljić. Z około 11 metrów oddał jednak niecelny strzał!

2
4
2
3
3
90+2'

Z dystansu niecelnie strzelał Bartosz Jaroch.

3
1
3
3
90+2'

Podbeskidzie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

1
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
1
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Rundić.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
3
1
89'

Z dystansu strzelał Bartosz Bida. Uderzenie zablokował jeden z zawodników Podbeskidzia.

1
1
2
88'

A na boisku obie drużyny szukają swojej szansy na gola. Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu.

1
1
87'
87'
83'

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Maciej Makuszewski. Chyba potrzebna będzie zmiana.

2
1
1
81'

W polu karnym Podbeskidzia niecelnie strzelał Bartosz Bida. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

1
1
1
79'

Z dystansu strzelał Tomasz Nowak. Piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

1
2
1
2
78'

Po dośrodkowaniu lekkie zamieszanie w polu karnym Podbeskidzia, ale ostatecznie piłka została wybita.

2
1
75'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Piłkę pewnie wybili obrońcy gospodarzy.

1
2
1
4
7
72'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Podbeskidzia. Niecelne uderzenie jednego z zawodników gospodarzy i piłka dla zespołu beniaminka PKO Ekstraklasy.

1
2
1
2
2
71'
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Figiel.

1
1
1
65'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Aleksander Komor. Efektownie interweniował Pavels Steinbors.

1
2
1
Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
1
64'

Podbeskidzie szuka okazji do ataku i rozgrywa piłkę przed polem karnym Jagiellonii.

1
2
62'

Groźna akcja Podbeskidzia, jednak strzał niecelny. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

2
2
komentarz

60'
56'

Z dystansu zza pola karnego niecelnie strzelał Maciej Makuszewski.

2
2
1
1
1
54'

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska. Przy piłce Podbeskidzie.

1
51'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Paweł Olszewski.

I już remis w Białymstoku! Olszewski zagrał wzdłuż bramki, akcję zamknął Jesus Imaz i z bliska skierował piłkę do bramki Podbeskidzia! 2:2!

Jagiellonia Białystok
36
20
4
3
10
49'

Gol! Strzelił Jakov Puljić. Asystował mu Maciej Makuszewski.

Gol dla Jagiellonii! Dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, gdzie bardzo dobry strzał głową oddał Jakov Puljić.

33
20
4
3
11
46'

Początek drugiej połowy.

4
2
2
45+2'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Jagiellonii.

1
2
45'

Doliczone dwie minuty.

2
3
4
2
2
43'

Po dośrodkowaniu w pole karne Podbeskidzia niecelnie główkował jeden z zawodników Jagiellonii. Kolejna dobra okazja dla gospodarzy.

1
1
1
1
42'

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę spokojnie złapał bramkarz Podbeskidzia.

1
41'

Rzut rożny dla Jagiellonii, dośrodkowanie w pole karne karne Podbeskidzia, gdzie piłkę wypiąstkował Martin Polacek.

1
1
2
37'

Gol! Strzelił Michał Rzuchowski. Asystował mu Łukasz Sierpina.

Już 2:0 prowadzi Podbeskidzie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Jagiellonii do piłki dobrze wyskoczył Michał Rzuchowski i głową pokonał bramkarza gospodarzy!

17
11
5
6
11
37'

Strzał z dystansu na bramkę Jagiellonii. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

2
1
1
2
2
35'

Imaz odegrał do Martina Pospisila w polu karnym Podbeskidzia, a ten z kilku metrów strzelił w słupek! Znów blisko gola była Jagiellonia!

1
32'

Z dystansu strzelał Martin Pospisil. Uderzenie było jednak niecelne.

4
1
1
31'

Gra toczy się na połowie Podbeskidzia. Jagiellonia szuka okazji na gola.

1
17:13

28'

Znów znakomita szansa dla Jagiellonii i znów Błażej Augustyn. Po rykoszecie piłka trafiła do Augustyna, a ten zaskoczony nie trafił z bliska do bramki.

1
1
4
27'

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Jagiellonii. W polu karnym Podbeskidzia Błażej Augustyn nie zdołał jednak opanować piłki.

2
3
1
23'

W polu karnym Podbeskidzia w dobrej sytuacji znalazł się Jesus Imaz. Dobrze interweniował jednak Martin Polacek.

3
2
21'
18'

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Tomasz Nowak. Tomasz Nowak popisał się znakomitym prostopadłym podaniem. Kamil Biliński uciekł obrońcy i w sytuacji sam na sam skierował piłkę do bramki Jagiellonii. 1:0 prowadzi Podbeskidzie!

25
14
2
10
12
16'

Jak na razie ciekawy początek spotkania. Obie drużyny starają się atakować.

1
1
12'

Znakomicie spisał się Pavels Steinbors! Karol Danielak po efektownej akcji wpadł w pole karne Jagiellonii, dogrywał do kolegi z zespołu, a piłka po rykoszecie zmierzała w stronę bramki gospodarzy. Steinbors nie dał się jednak zaskoczyć.

2
2
1
3
10'

Maciej Makuszewski miękko wrzucił piłkę przed bramkę Podbeskidzia. Obrońcy beniaminka zdołali ją jednak wybić.

1
2
10'

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Przy piłce gospodarze.

1
7'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę gospodarzy. Ostatecznie piłkę przejęła drużyna z Białegostoku.

2
1
17:13

4'

Martin Pospisil uderzył z rzutu wolnego, a Podbeskidzie przed stratą gola uratowała poprzeczka! Blisko było o gola dla Jagiellonii.

3
2
1
2
3'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Do bramki Podbeskidzia około 20 metrów.

2
2
1
2'

Jagiellonia od początku spotkania stara się atakować. Gra toczy się na połowie Podbeskidzia.

2
1
17:13

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

17:13

Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).

1
17:13

Przed nami spotkanie Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała. W tabeli PKO Ekstraklasy Jagiellonia ma cztery punkty, a Podbeskidzie jeden. Początek meczu o godzinie 18:00.