Jagiellonia Białystok
49' Jakov Puljić 51' Jesus Imaz
Podbeskidzie Bielsko-Biała
18' Kamil Biliński 37' Michał Rzuchowski 68' Rafał Figiel 90' Milan Rundić
2:2

Koniec spotkania. Jagiellonia Białystok zremisowała 2:2 z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Znakomitą okazję miał Jakov Puljić. Z około 11 metrów oddał jednak niecelny strzał!

Z dystansu niecelnie strzelał Bartosz Jaroch.

Podbeskidzie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

Doliczone cztery minuty.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Milan Rundić.

Z dystansu strzelał Bartosz Bida. Uderzenie zablokował jeden z zawodników Podbeskidzia.

A na boisku obie drużyny szukają swojej szansy na gola. Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu.

Mamy przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Maciej Makuszewski. Chyba potrzebna będzie zmiana.

W polu karnym Podbeskidzia niecelnie strzelał Bartosz Bida. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

Z dystansu strzelał Tomasz Nowak. Piłkę pewnie złapał Pavels Steinbors.

Po dośrodkowaniu lekkie zamieszanie w polu karnym Podbeskidzia, ale ostatecznie piłka została wybita.

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Piłkę pewnie wybili obrońcy gospodarzy.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Podbeskidzia. Niecelne uderzenie jednego z zawodników gospodarzy i piłka dla zespołu beniaminka PKO Ekstraklasy.

Podbeskidzie. Schodzi: Rafał Figiel. Wchodzi: Gergo Kocsis.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Figiel.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Aleksander Komor. Efektownie interweniował Pavels Steinbors.

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?

Podbeskidzie szuka okazji do ataku i rozgrywa piłkę przed polem karnym Jagiellonii.

Groźna akcja Podbeskidzia, jednak strzał niecelny. Sędzia i tak jednak odgwizdał spalonego.

Z dystansu zza pola karnego niecelnie strzelał Maciej Makuszewski.

Teraz nieco więcej gry w środkowej strefie boiska. Przy piłce Podbeskidzie.

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Paweł Olszewski.

I już remis w Białymstoku! Olszewski zagrał wzdłuż bramki, akcję zamknął Jesus Imaz i z bliska skierował piłkę do bramki Podbeskidzia! 2:2!

Gol! Strzelił Jakov Puljić. Asystował mu Maciej Makuszewski.

Gol dla Jagiellonii! Dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, gdzie bardzo dobry strzał głową oddał Jakov Puljić.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Podbeskidzie Bielsko-Biała prowadzi 2:0 z Jagiellonią Białystok.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Jagiellonii.

Doliczone dwie minuty.

Po dośrodkowaniu w pole karne Podbeskidzia niecelnie główkował jeden z zawodników Jagiellonii. Kolejna dobra okazja dla gospodarzy.

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne gości. Piłkę spokojnie złapał bramkarz Podbeskidzia.

Rzut rożny dla Jagiellonii, dośrodkowanie w pole karne karne Podbeskidzia, gdzie piłkę wypiąstkował Martin Polacek.

Gol! Strzelił Michał Rzuchowski. Asystował mu Łukasz Sierpina.

Już 2:0 prowadzi Podbeskidzie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym Jagiellonii do piłki dobrze wyskoczył Michał Rzuchowski i głową pokonał bramkarza gospodarzy!

Strzał z dystansu na bramkę Jagiellonii. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

Imaz odegrał do Martina Pospisila w polu karnym Podbeskidzia, a ten z kilku metrów strzelił w słupek! Znów blisko gola była Jagiellonia!

Kto wygra mecz?

Z dystansu strzelał Martin Pospisil. Uderzenie było jednak niecelne.

Gra toczy się na połowie Podbeskidzia. Jagiellonia szuka okazji na gola.

Znów znakomita szansa dla Jagiellonii i znów Błażej Augustyn. Po rykoszecie piłka trafiła do Augustyna, a ten zaskoczony nie trafił z bliska do bramki.

Zanosiło się na bardzo groźną akcję Jagiellonii. W polu karnym Podbeskidzia Błażej Augustyn nie zdołał jednak opanować piłki.

W polu karnym Podbeskidzia w dobrej sytuacji znalazł się Jesus Imaz. Dobrze interweniował jednak Martin Polacek.

Gol! Strzelił Kamil Biliński. Asystował mu Tomasz Nowak. Tomasz Nowak popisał się znakomitym prostopadłym podaniem. Kamil Biliński uciekł obrońcy i w sytuacji sam na sam skierował piłkę do bramki Jagiellonii. 1:0 prowadzi Podbeskidzie!

Jak na razie ciekawy początek spotkania. Obie drużyny starają się atakować.

Znakomicie spisał się Pavels Steinbors! Karol Danielak po efektownej akcji wpadł w pole karne Jagiellonii, dogrywał do kolegi z zespołu, a piłka po rykoszecie zmierzała w stronę bramki gospodarzy. Steinbors nie dał się jednak zaskoczyć.

Maciej Makuszewski miękko wrzucił piłkę przed bramkę Podbeskidzia. Obrońcy beniaminka zdołali ją jednak wybić.

Gra toczy się teraz w środkowej strefie boiska. Przy piłce gospodarze.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Jagiellonii. Zabrakło już jednak uderzenia na bramkę gospodarzy. Ostatecznie piłkę przejęła drużyna z Białegostoku.

Martin Pospisil uderzył z rzutu wolnego, a Podbeskidzie przed stratą gola uratowała poprzeczka! Blisko było o gola dla Jagiellonii.

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Do bramki Podbeskidzia około 20 metrów.

Jagiellonia od początku spotkania stara się atakować. Gra toczy się na połowie Podbeskidzia.

Zaczynamy!

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

Spotkanie poprowadzi Szymon Marciniak (Płock).

Przed nami spotkanie Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała. W tabeli PKO Ekstraklasy Jagiellonia ma cztery punkty, a Podbeskidzie jeden. Początek meczu o godzinie 18:00.