7
5
90+1'

Gol! Strzelił Jakub Moder.

Mocny strzał z rzutu karnego oddał Jakub Moder. 1:0 prowadzi Lech Poznań. Adrian Lis był jednak blisko obrony tego uderzenia.

Lech Poznań
118
52
14
32
65
90'

Doliczone cztery minuty.

29
15
14
14
14
90'

Będzie rzut karny. Do strzału szykuje się Jakub Moder.

43
18
12
13
26
90'

Trwa weryfikacja VAR, czy Lechowi należy się rzut karny.

30
12
8
7
20
89'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Trałka. Pomocnik Warty miał zablokować piłkę ręką w polu karnym.

Warta Poznań
24
15
12
6
20
89'

Rzut karny dla Lecha Poznań!

36
14
10
14
31
88'

Z dystansu niecelnie strzelał Jakub Moder. Jeszcze był rykoszet i rzut rożny dla Lecha. Po nim Warta wybiła piłkę.

6
3
1
1
1
87'

Tym razem dobrze w defensywie spisał się Aleks Ławniczak. Zatrzymał rozpędzającego się Muhammada Awada.

5
3
2
5
4
85'

Świetna, zespołowa akcja Lecha Poznań. W jej końcowym fragmencie Muhammad Awad wyprowadził Nika Kaczarawę na dobrą pozycję. Ten uderzył z ostrego kąta z kilku metrów, lecz Adrian Lis nie dał się zaskoczyć.

8
6
3
3
4
84'

Groźna akcja Warty w ofensywie, ale beniaminkowi zabrakło dokładnego rozegrania piłki w polu karnym Lecha.

12
6
3
1
4
82'

Lech szuka dośrodkowań w pole karne Warty, lecz drużyna beniaminka gra bardzo solidnie w defensywie.

13
5
2
5
3
79'

Gra już wznowiona.

16
7
5
5
5
78'

Z rzutu wolnego mocny strzał oddał Jakub Moder. Trafił w stojącego w murze Łukasza Trałkę. Mamy chwilową przerwę w grze. Ucierpiał piłkarz Warty.

7
2
1
2
5
77'

Będzie rzut wolny dla Lecha. Dobra okazja na strzał na bramkę Warty. Można też szukać dośrodkowania przed bramkę beniaminka.

6
2
2
2
3
76'

Spotkanie w Poznaniu obserwuje 17 546 widzów.

16
6
2
3
2
75'
7
3
2
2
2
75'
74'

Z rzutu wolnego dośrodkował Łukasz Trałka. W polu karnym ładny strzał głową oddał Aleks Ławniczak, a świetnie obronił Filip Bednarek.

4
3
3
2
3
73'
72'

Puchacz na drugie skrzydło do Czerwińskiego. Ten dogrywał w pole karne, skąd piłkę wybił Bartosz Kieliba.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Aleks Ławniczak. Faulowany przez piłkarza Warty był Mikael Ishak.

4
1
1
5
5
68'

Dani Ramirez dośrodkował z rzutu rożnego, a piłkę z pola karnego wybił Jan Grzesik.

3
2
2
1
2
66'
66'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Kuzimski.

3
1
2
2
5
65'
63'

Zapachniało golem dla Lecha. Niemal z 16 metrów strzelał Michał Skóraś. Uderzenie ładne, silne, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

5
3
3
3
4
61'

Dośrodkowanie Czerwińskiego, w polu karnym główkował Michał Skóraś, ale pewnie piłkę złapał bramkarz Warty.

3
1
2
1
4
60'

Brakuje dobrych okazji strzeleckich. Lech rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
3
2
3
7
57'
12
6
2
1
3
57'
56'

Niecelne uderzenie z dystansu Mateusza Kupczaka.

4
1
1
2
3
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
2
2
2
1
1
52'

Z około 18 metrów strzelał Robert Janicki. To uderzenie zostało zablokowane.

2
50'

To powinien być gol! Mikael Ishak dograł w polu karnym do Skórasia, a ten oddał niecelny strzał.

4
2
1
1
11
46'

Z dystansu strzelał Michał Skóraś. To było uderzenie niecelne.

4
2
1
2
10
46'

Początek drugiej połowy.

7
3
1
1
1
45'

Doliczona jedna minuta.

5
1
3
2
4
45'

Lech zdecydowanie zamknął Wartę tuż przed polem karnym beniaminka.

10
2
2
4
6
43'

Lech przeważa. Sporo gry na połowie Warty Poznań. Goście dobrze jednak bronią dostępu do własnej bramki.

10
1
3
2
3
40'

Zanosiło się na groźną akcję Lecha, lecz na spalonym był Mikael Ishak.

10
3
3
4
5
38'

Dośrodkowanie Jana Sykory i znów pewna interwencja jednego z obrońców Warty.

4
2
2
3
5
36'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Warty. Wrzucał futbolówkę Jan Sykora, a jeden z zawodników gości pewnie ją wybił.

4
2
3
2
4
35'

Dobrze w defensywie spisał się Lubomir Satka. Zatrzymał rozpędzającego się Janickiego.

7
1
4
1
5
33'

Warta cały czas szuka okazji do ataku. Aktualnie piłkarze beniaminka rozgrywają piłkę przed polem karnym Lecha.

10
2
3
1
3
30'

Nie ma gola! Mikael Ishak był na spalonym. W Poznaniu zatem dalej wynik bezbramkowy.

20
7
5
11
31
29'

Trwa weryfikacja VAR, czy Mikael Ishak nie był na spalonym i gol powinien zostać uznany.

10
3
5
5
13
27'

Warta straciła piłkę na własnej połowie, Kolejorz wyprowadził akcję. Ishak dograł do Ramireza, a ten popisał się ładnym uderzeniem w polu karnym beniaminka, po którym piłka wpadła do bramki.

50
14
4
6
10
26'

Alan Czerwiński w polu karnym szukał dogrania do kolegów z zespołu. Piłkę wybił Aleks Ławniczak. Następnie z dystansu niecelnie uderzył Jan Sykora.

1
4
2
2
3
24'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

3
20'

Dobrze w defensywie spisali się obrońcy Warty. Przerwali groźnie zapowiadającą się akcję Kolejorza.

7
1
2
2
6
18'

Janicki dośrodkował z rzutu rożnego. W polu karnym Lecha niecelnie główkował Łukasz Trałka.

7
1
2
2
3
17'

Rzut wolny dla Warty. Zagranie w pole karne Lecha, ale jednak zbyt mocne i piłka wyleciała poza boisko.

10
2
4
4
8
15'

Adrian Lis wyszedł z bramki przed pole karne i wybił piłkę. Dobrze spisał się bramkarz Warty.

12
1
1
1
4
13'

Rzut wolny dla Lecha niemal z narożnika pola karnego. Strzelał na bramkę Warty Dani Ramirez. Pewnie obronił Adrian Lis.

16
2
2
1
4
10'

Warta gra odważnie, wymienia podania na połowie Kolejorza.

14
3
5
3
3
7'

Jak na razie bardzo dobrze wyglądają piłkarze Warty Poznań. Beniaminek rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

10
5
2
2
2
5'

Druga dobra okazja dla beniaminka! Tym razem swoją szansę miał Łukasz Trałka, który po zgraniu piłki strzelał z kilku metrów. Uderzył w środek bramki i Filip Bednarek efektownie obronił.

11
4
3
1
4
3'

Świetna okazja na Warty! Dośrodkowanie Rybickiego w pole karne Lecha, na piłkę nabiegł Mateusz Kuzimski i z kilku metrów oddał niecelny strzał!

13
4
5
1
5
16:44

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.