Kompletnie nieudany strzał Vestenicky'ego. Piłka przeleciała daleko od bramki.

4
90+3'
90-+3'
90+3'

Vestenicky strzelał zza pola karnego, ale uderzenie to nie mogło zaskoczyć bramkarza Śląska.

8
7
1
1
1
90+2'
90+2'
90'

Arbiter doliczył sześć minut.

1
1
9
2
8
89'

Bezradna jest Cracovia w ostatnich minutach. Śląsk kontroluję grę.

17
8
2
2
1
89'
86'
85'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Sergiu Hanca! Putnocky popisał się świetną interwencją i obronił strzał Hanki!

45
29
2
3
9
84'

Nie ma zmiany decyzji. Choć piłka odbiła się od kolana, a następnie od ręki Stigleca, to mamy rzut karny.

1
2
20
83'

Sytuacja będzie sprawdzana przez system VAR. Arbiter podbiegł do monitora i sprawdza, czy rzeczywiście doszło do złamania przepisów.

3
2
3
1
2
81'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Dino Stiglec.

Śląsk Wrocław
1
1
1
7
28
80'

Rzut karny dla Cracovii. Stiglec ofiarnym wślizgiem zablokował strzał rywala, ale dokonał tego ręką.

1
1
2
1
6
78'

Akcja Śląska przerwana z powodu spalonego.

1
2
1
2
5
78'

Pewna interwencja Niemczyckiego po strzale Picha.

2
1
1
2
1
76'

Sobota przerwał akcję Cracovii. Następnie Pich strzelił z trzydziestu metrów i uderzył wysoko nad poprzeczką.

1
1
2
1
2
75'

Cracovia. Schodzi: Filip Piszczek. Wchodzi: Rivaldinho.

1
4
1
2
1
74'

Cracovia. Schodzi: Florian Loshaj. Wchodzi: Milan Dimun.

2
2
1
1
1
74'

Świetny rajd Soboty, który przed polem karnym dograł do Exposito. Z jego strzałem poradził sobie Niemczycki.

2
1
1
2
1
72'

Cracovia nie ma pomysłu na to, by zakończyć akcję strzałem.

3
2
1
1
1
69'

Alvarez strzelał z rzutu wolnego z ponad 20 metrów. Piłka po rykoszecie przeleciała obok słupka.

3
2
2
2
2
67'

Śląsk stara się kontrolować grę i na niewiele pozwala Cracovii w ofensywie.

10
6
2
1
1
65'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Przechwyt Śląska na połowie Cracovii. Piłka trafiła do będącego na skrzydle Musondy. Ten dograł w pole karne, gdzie piłkę próbował wybić obrońca Cracovii. Zrobił to na tyle niefortunnie, że ta trafiła pod nogi Exposito, który przymierzył i pokonał Niemczyckiego.

41
28
3
3
4
60'

Śląsk ma przewagę i dąży do zdobycia trzeciej bramki.

14
4
2
1
1
57'

Mączyński dograł z kornera w pole karne. Piłkę zmierzającą do bramki wybił van Amersfoort.

6
3
2
2
9
57'

Dobre dośrodkowanie Stigleca w pole karne. Głową uderzył Celeban, ale skutecznie interweniował Niemczycki.

2
2
1
1
6
54'

Strzał Celebana głową. Trafił w poprzeczkę.

10
6
11
7
6
54'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Fiolić.

2
2
1
2
1
54'

Kolejny strzał Hanki bezpośrednio z rzutu rożnego. Znów w porę interweniował Putnocky.

4
2
1
2
1
53'

Hanca strzelał bezpośrednio z rzutu rożnego. Nie zaskoczył Putnocky'ego.

1
3
2
1
1
50'

Gol! Strzelił Sergiu Hanca. Kapitan Cracovii pewnie wykorzystał rzut karny.

18
11
8
12
38
49'

Sędzia Krzysztof Jakubik długo i dokładnie sprawdzał, czy Piszczek był faulowany. Doszło do złamania przepisów i mamy rzut karny.

5
5
11
3
12
47'

Sytuacja jest jednak sprawdzana przez system VAR.

5
4
8
3
7
46'

Piszczek przewrócił się w polu karnym i bezradnie rozkłada ręce. Napastnik Cracovii domaga się rzutu karnego, ale arbiter nakazał dalszą grę.

7
6
3
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

4
1
1
46'

Cracovia. Schodzi: Thiago. Wchodzi: Michael Gardawski.

45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

4
3
5
2
2
45'

Zylla przed kolejną szansą na zdobycie gola. Tym razem uderzył tuż nad poprzeczką.

4
4
7
1
3
44'

Przerwa w grze. Ucierpiał Putnocky, którym musiał zająć się sztab medyczny Śląska.

3
3
7
43'

Kolejny rzut rożny. Po nim Rodin sfaulował Putnocky'ego i akcja została przerwana.

7
4
2
2
6
42'

Zła wrzutka Alvareza z rzutu rożnego. Piłkę wybił Stiglec.

7
4
2
1
1
40'

Dobre dogranie do Zylli. Ten był w polu karnym i uderzył z piętnastu metrów tuż obok słupka.

5
1
6
2
37'

Po dograniu Musondy piłkę przechwycił Niemczycki.

3
1
3
1
2
36'

Cracovia nie ma pomysłu na zakończenie swoich akcji. Kolejna nieudana próba Pasów.

9
4
2
1
34'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Marcos Alvarez.

11
8
1
1
34'

Exposito dostał piłkę w polu karnym, ale zamiast strzelać, wdał się w drybling i zaliczył stratę.

4
2
1
7
5
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dino Stiglec.

2
2
2
12
31'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergiu Hanca.

14
2
2
1
1
31'

Groźny strzał Exposito z dystansu. Niemczycki uratował zespół przed stratą trzeciego gola.

8
4
3
30'

Rapa dośrodkował w pole karne. Putnocky pewnie złapał piłkę.

8
2
2
2
28'

Sobota zbyt mocno podał do Stigleca. Akcja Śląska zakończona stratą.

2
1
2
2
7
24'

Szybkie dwa ciosy wrocławian. Cracovia stara się jak najszybciej odrobić straty.

7
4
1
2
2
22'

Gol! Strzelił Wojciech Golla. Asystował mu Dino Stiglec. I mamy drugiego gola, a w zasadzie Golla! Stiglec dośrodkował z rzutu rożnego na długi słupek. Tam był niepilnowany Golla, który strzałem głową skierował piłkę do siatki.

57
33
6
4
6
19'

To powinno być 1:1! Po dośrodkowaniu w pole karne Celeban starał się wybić piłkę, ale zrobił to na tyle niefortunnie, że interweniować musiał Putnocky. Następnie Słowak uratował zespół przed stratą gola po strzale Hanki.

14
3
4
3
5
17'

Gol! Strzelił Erik Exposito. Asystował mu Dino Stiglec. Co za akcja Śląska! Ze skrzydła w pole karne dograł Sitglec. Nogę dostawił Exposito i pokonał Niemczyckiego.

55
41
8
5
7
14'

Dogranie w pole karne do Piszczka. Jego strzał głową nie był w stanie zaskoczyć Putnocky'ego.

4
7
3
3
1
13'

Po wrzutce z kornera głową nad bramką uderzył Golla.

5
2
2
3
3
12'

Świetna interwencja Niemczyckiego! Bramkarz Cracovii poradził sobie ze strzałem Zylli z kilku metrów.

6
2
2
1
5
11'

Musonda dograł w pole karne w kierunku Picha. Ten głową starał się zaskoczyć bramkarza rywali, ale nie trafił czysto w piłkę.

4
2
2
1
4
10'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii. Niemczycki w ostatniej chwili wybił piłkę.

6
2
2
2
9'

Mączyński dograł po ziemi w kierunku Soboty. Ten jednak nie trafił w piłkę. Gdyby zdołał uderzyć, byłoby groźnie pod bramką Niemczyckiego.

5
1
2
1
9'

Dobra akcja Śląska. Dogranie w kierunku Zylli, lecz ubiegł go jeden z obrońców Cracovii i wybił piłkę na rzut rożny.

6
2
2
1
8'

Alvarez w polu karnym szukał jednego z kolegów. Piłkę przejęli jednak gospodarze.