PKO Ekstraklasa: 9. kolejka
20 lis 2020 18:00
90+2'

Gra toczy się na połowie Lechii. Wrocławianie szukają okazji na gola. Dośrodkowanie w pole karne, gdzie piłkę pewnie złapał Zlatan Alomerović.

13
6
4
1
3
90+1'
90'

Doliczone trzy minuty.

1
2
2
2
4
90'

Śląsk wywalczył rzut rożny.

2
1
3
5
88'

Lechia dobrze oddala grę od własnego pola karnego i rozgrywa piłkę.

10
3
1
86'
85'

Zwoliński dogrywał do Flavio. Ten zdecydował się na strzał 16 metrów, ale to uderzenie zostało zablokowane.

5
2
2
1
1
82'

Gol! Strzelił Łukasz Zwoliński. Asystował mu Conrado.

3:2 dla Lechii i znów w jednej z głównych ról Conrado! Tym razem ten piłkarz zagrał przed bramkę Śląska, a z kilku metrów strzał oddał Łukasz Zwoliński. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki WKS-u!

34
15
5
9
17
81'

Zanosi się na ciekawą końcówkę meczu. Teraz do ataku ruszyła Lechia.

4
4
2
3
3
79'

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski.

2:2 w Gdańsku! Z rzutu wolnego mocny strzał oddał Bartłomiej Pawłowski, a piłka wpadła do bramki Lechii!

34
16
4
4
14
78'

Żółtą kartkę za zagranie piłki ręką otrzymał Michał Nalepa. Rzut wolny dla Śląska z około 20 metrów od bramki Lechii.

Lechia Gdańsk
1
2
2
2
2
77'
76'

Rzut wolny dla Śląska. Piłkę wrzucał Dino Stiglec, Israel Puerto zdołał oddać uderzenie głową, ale piłka przeleciała nad bramką Lechii.

3
1
1
73'

Piotr Celeban dogrywał w pole karne Lechii, ale tam nie było zawodników Śląska. Piłka dla gospodarzy.

2
3
73'
71'

Flavio Paixao szukał dogranie w pole karne Śląska. Dobrze piłkę wybili obrońcy WKS-u.

2
1
1
2
komentarz

1
66'

Gol! Strzelił Flavio Paixao. Asystował mu Conrado.

Już 2:1 prowadzi Lechia! Conrado dograł ze skrzydła w pole karne Śląska, a tam z pięciu metrów Flavio Paixao skierował piłkę do siatki WKS-u.

23
11
2
3
5
65'

W dobrej sytuacji w polu karnym Lechii znalazł się Marcel Zylla. Oddał mocny, ale i niecelny strzał. To była świetna okazja dla WKS-u.

1
2
2
64'

Zamieszanie przed bramką Lechii. W ostatniej chwili dobrze piłkę wybił Karol Fila. Do strzału już składał się Piotr Celeban.

1
1
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Celeban.

Śląsk Wrocław
3
1
1
1
2
62'

W drugiej części spotkania jak na razie zdecydowanie lepiej prezentują się piłkarze Lechii.

5
1
1
1
61'

Po dośrodkowaniu w pole karne Śląska główkował jeden z zawodników Lechii. Dobrze interweniował Matus Putnocky.

3
1
Czy to spotkanie zakończy się remisem?
3
1
56'

Gol! Strzelił Conrado.

1:1 w Gdańsku! Dośrodkowanie Fili z boku boiska. Wrocławianie tym razem źle wybili piłkę, przejął ją Conrado i pewnie skierował do bramki.