Strzał Kowalczyka w polu karnym Stali Mielec zablokował Mateusz Żyro.

4
6
4
90+3'

Robert Dadok odegrał do Domańskiego, a ten strzelał w polu karnym Pogoni. Znakomicie obronił Dante Stipica!

8
2
2
1
90+1'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska.

3
1
1
1
90'

Doliczone pięć minut.

1
3
3
3
3
87'

Z dystansu strzelał Sebastian Kowalczyk. Piłkę pewnie złapał Michał Gliwa.

2
1
1
5
1
85'

Pogoń Szczecin rozgrywa piłkę na połowie Stali Mielec.

11
4
1
1
82'

W ostatnich minutach brakowało ciekawych akcji, zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
1
1
1
82'

Zmiana w Stali. Schodzi: Mateusz Matras. Wchodzi: Jakub Wróbel.

76'

Zanosiło się na groźną akcję Pogoni, lecz skończyło się na złym dośrodkowaniu Santeriego Hostikki.

1
1
3
2
1
komentarz

73'
71'

Robert Dadok dogrywał przed bramkę Pogoni. W ostatniej chwili piłkę wybił czujny w bramce Dante Stipica.

2
3
68'

Zmiana w Stali. Schodzi: Krystian Getinger. Wchodzi: Marcin Flis.

68'

Zmiana w Stali. Schodzi: Łukasz Zjawiński. Wchodzi: Łukasz Seweryn.

67'
66'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Pogoni i Stali.

2
3
1
1
65'

Groźnie zaatakowała Pogoń. Gospodarzom zabrakło jednak wykończenia w polu karnym Stali Mielec.

3
3
1
4
4
64'

David Stec zdołał w trudnej sytuacji dośrodkować przed bramkę Stali, ale piłkę wybił Mateusz Matras.

3
61'

Zmiana w Stali. Schodzi: Mateusz Mak. Wchodzi: Robert Dadok.

61'

Zmiana w Stali. Schodzi: Petteri Forsell. Wchodzi: Andreja Prokić.

59'

W polu karnym Pogoni główkował Mateusz Matras, a piłkę pewnie złapał Dante Stipica.

7
4
1
komentarz

1
56'

Gol! Strzelił Kamil Drygas.

2:0 prowadzi Pogoń Szczecin! Drygas z rzutu karnego strzelił przy słupku, a piłka wpadła do siatki.

Pogoń Szczecin
33
18
4
5
4

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bożidar Czorbadżijski.

9
3
1
2
55'

Po analizie VAR, rzut karny dla Pogoni!

15
5
2
2
54'

Trwa analiza VAR. Sędzia biegnie obejrzeć, czy Bożidar Czorbadżijski faulował bez piłki Luke Zahovicia.

8
2
1
2
53'

Pogoń rozgrywa piłkę na połowie Stali. Z dystansu strzelał Kozłowski. Uderzenie zostało zablokowane.

1
2
3
49'

Żółtą kartkę za fal otrzymał Mateusz Matras.

6
2
1
46'

Kacper Kozłowski wpadł w pole karne Stali, dogrywał do Drygasa, lecz ten nie zdołał oddać strzału.

2
4
3
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
42'

Gol! Strzelił Luka Zahović.

1:0 prowadzi Pogoń Szczecin! Akcję gospodarzy wyprowadził Kacper Kozłowski, który odegrał do Santeriego Hostikki. Ten pokazał się z dobrej strony w polu karnym Stali Mielec, oddał strzał. Michał Gliwa odbił piłkę, a do siatki z bliska dobił ją Luka Zahović.

47
26
1
9
8
40'

Kolejny rzut rożny Pogoni, "główka" Kamila Drygasa, a piłka przeleciała obok bramki Stali Mielec.

1
2
1
5
3
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Zjawiński.

4
2
2
3
38'

Spore zamieszanie w polu karnym Stali Mielec po zagraniu z rzutu rożnego i strzale Santeriego Hostikki. Było groźnie, ale wyratowali się piłkarze z Mielca.

1
2
1
2
35'

Słupek! Santeri Hostikka strzelał z około 16 metrów - minimalnie się pomylił!

7
3
3
4
33'

Śmielej do ataku ruszyli goście. Piłkarze Stali rozgrywali piłkę na połowie Pogoni, lecz zawodnikom beniaminka zabrakło dokładności.

1
30'

Z dystansu niecelnie strzelał Damian Dąbrowski.

1
3
2
1
28'

Akcja Stali na połowie Pogoni Szczecin. Zabrakło jednak dokładnego dośrodkowania w pole karne gospodarzy.

3
2
1
25'

Blisko było o gola dla gospodarzy! Hubert Matynia dośrodkował z rzutu wolnego, a Kamil Drygas główkował w poprzeczkę!

2
1
3
6
2
23'

Gra przeważnie toczy się na połowie Stali. Brakuje jednak dobrych sytuacji strzeleckich.

5
4
3
5
4
20'

Pogoń stara się atakować, rozgrywa piłkę, ale jak na razie dobrze w defensywie prezentuje się Stal.

3
3
3
2
3
17'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Mariusz Malec.

2
2
3
3
3
14'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Stali. Piłkę wrzucał Hubert Matynia, a wybili ją zawodnicy z Podkarpacia.

4
2
3
2
1
11'

Ładny strzał z dystansu oddał Santeri Hostikka. Piłka przeleciała tuż obok bramki Stali Mielec.

9
3
3
2
1
11'

David Stec szukał dośrodkowania w pole karne gości. Piłkarze Stali wybili piłkę.

5
4
1
3
4
9'

Lekkie zamieszanie przed bramką Stali Mielec, ale ostatecznie zawodnicy beniaminka zdołali wybić piłkę.

2
3
2
5
6'

Hubert Matynia zbiegł z boku boiska do środka i oddał strzał z dystansu. Uderzenie było minimalnie niecelne.

6
3
2
2
4
5'

Znakomitą okazję przed bramką Stali miał Alexander Gorgon. Michał Gliwa nie dał się jednak zaskoczyć, a sędzia i tak odgwizdał spalonego.

4
3
2
3
4
5'

Stal Mielec stara się grać wysokim pressingiem. Pogoń ma trudności z wyprowadzeniem piłki.

2
4
2
7
3'

Jak na razie dość spokojny początek spotkania.

2
1
2
2
3
17:21

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.