PKO Ekstraklasa: 17. kolejka
14 lut 2021 15:00
90+2'

Lech jeszcze szuka okazji do doprowadzenia do remisu. Wisła cały czas bardzo pewnie w defensywie.

22
13
3
2
7
90'

Doliczone cztery minuty.

7
3
3
4
8
89'

Gospodarze dobrze się bronią i starają się oddalać grę od własnego pola karnego.

22
9
3
2
4
86'

Gra toczy się teraz na połowie Lecha Poznań.

22
8
4
2
8
83'

Z dystansu strzelał Pedro Tiba. Uderzenie zablokował Mateusz Szwoch.

12
7
4
1
1
82'
81'

Lech zdecydowanie ruszył do ataku, Wisła cofnęła się do defensywy.

8
2
4
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rzeźniczak.

7
4
2
3
79'
79'
78'

Po dośrodkowaniu Czerwińskiego niecelnie główkował Filip Marchwiński.

5
2
3
2
77'

Rzut wolny dla Lecha. Piłka wybita, po chwili zagranie Tiby przed bramkę Wisły, gdzie futbolówkę złapał Krzysztof Kamiński.

10
1
2
76'

Lech ruszył do ataku i chce szybko doprowadzić do remisu.

5
3
3
2
4
73'

Gol! Strzelił Luka Susnjara. Asystował mu Patryk Tuszyński.

1:0 dla Wisły Płock! Luka Susnjara w polu karnym zgrał piłkę do Tuszyńskiego. Ten po chwili odegrał do Susnjary, a ten skierował futbolówkę do pustej bramki.

66
40
9
8
18
71'
12
2
2
2
2
70'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tymoteusz Puchacz.

12
4
1
4
3
Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?
1
67'

Piłkarzom jednej, jak i drugiej drużyny, brakuje dokładności oraz wykończenia akcji.

1
64'

Gra toczy się teraz na połowie Lecha. Wisła szuka swojej okazji.

10
2
1
61'

Wracamy do gry.

5
1
1
2
61'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Lecha.

3
2
2
2
60'

Świetną okazję miał Patryk Tuszyński, który miał przed sobą tylko bramkarza Lecha. Mickey van der Hart obronił!

6
2
1
1
4
58'
58'
57'

Świetnie na skrzydle "urwał się" Filip Szymczak, dograł do Kamińskiego, a ten oddał niecelny strzał. To była bardzo dobra okazja dla Lecha.

7
5
4
2
54'

1
53'

Niezbyt ciekawy początek drugiej połowy. Piłkarzom obu drużyn brakuje wykończenia akcji.

2
3
2
1
6
49'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze Lecha wybili piłkę z własnego pola karnego.

6
1
1
6
4
49'

Dośrodkowanie Tuszyńskiego w pole karne Lecha. Napastnik gospodarzy wywalczył rzut rożny.

3
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45+2'

Spore zamieszanie przed bramką Lecha. Z kilku metrów strzelał Patryk Tuszyński, lecz było to uderzenie w środek bramki i Mickey van der Hart nie dał się zaskoczyć.

8
4
3
4
45+1'

Chyba najlepsza dla Lecha w tej części meczu. Po dograniu Kamińskiego przed bramkę Wisły zabrakło jednak celnego uderzenia. Chwilę później Tymoteusz Puchacz domagał się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

7
4
2
5
5
45'

Doliczona jedna minuta.

3
3
3
43'

Dawid Kocyła walczył o możliwość strzału przed bramką Lecha. Dwukrotnie blokował go Tomasz Dejewski.

7
3
2
4
4
39'

Z dystansu strzelał Dani Ramirez. Piłka przeleciała obok bramki Wisły Płock.

11
8
1
4
5
38'

Alan Czerwiński szukał dośrodkowania w pole karne gospodarzy. Obrońca Lecha wywalczył rzut rożny.

11
4
3
4
35'

Z 15 metrów z powietrza uderzył Damian Rasak. Strzał jednak niecelny, piłka przeleciała obok bramki. Pierwsza od dawna okazja strzelecka.

7
3
2
6
34'

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Cały czas sporo gry w środku pola. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

5
1
1
31'

Patryk Tuszyński dośrodkował w pole karne Lecha. Piłkę wybił Tymoteusz Puchacz.

7
7
2
4
4
30'

Lech szuka okazji do ataku, lecz jak na razie bardzo dobrze prezentuje się defensywa Wisły Płock.

8
9
3
3
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
2
3
26'

Wisła Płock stara się rozgrywać piłkę na połowie Lecha. Do bramki gości jednak daleko.

1
24'

Błąd bramkarza Lecha, któremu podskoczyła piłka. Ostatecznie skończyło się na rzucie rożnym dla gospodarzy.

6
3
3
3
4
21'

W polu karnym Wisły miejsca do strzału szukał Tiba. Został zablokowany. Po chwili dobrze pozycję wywalczył sobie Filip Szymczak, ale jego uderzenie ostatecznie było niecelne.

10
3
1
4
3
19'

Mateusz Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Piłkę wybił jeden z zawodników drużyny z Poznania.

5
3
4
6
18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Milić.

7
5
4
3
5
17'

Jak na razie nie jest to porywające widowisko.

1
3
4
1
15'

W polu karnym Wisły strzelał Jesper Karlstrom. To uderzenie zostało jednak zablokowane.

9
4
3
3
1
15'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha Poznań. Piłkę wrzucał Mateusz Szwoch, ale zawodnicy Kolejorza zdołali ją wybić.

6
2
1
3
6
13'

Zamieszanie przed bramką Lecha. Ostatecznie jednak Mickey van der Hart zdołał złapać piłkę.

6
3
1
3
6
12'

Przerwa w grze. Na boisku leżał jeden z zawodników Lecha Poznań. Po chwili rywalizacja została wznowiona.

7
2
8'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Mateusz Szwoch. Strzał został zablokowany.

7
5
1
3
2
8'

W pierwszych minutach spotkania brakuje porywających akcji i sytuacji podbramkowych.

2
3
1
5'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Jak na razie wyrównany początek meczu.

2
2
1
3'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Po chwili jeszcze uderzenie zza pola karnego, ale dobrze spisał się Mickey van der Hart.

7
1
4
5
13:54

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.