Wisła Płock
73' Luka Susnjara 80' Jakub Rzeźniczak
Lech Poznań
18' Antonio Milić 70' Tymoteusz Puchacz
1:0

Koniec spotkania.

Lech jeszcze szuka okazji do doprowadzenia do remisu. Wisła cały czas bardzo pewnie w defensywie.

Doliczone cztery minuty.

Gospodarze dobrze się bronią i starają się oddalać grę od własnego pola karnego.

Gra toczy się teraz na połowie Lecha Poznań.

Z dystansu strzelał Pedro Tiba. Uderzenie zablokował Mateusz Szwoch.

Lech zdecydowanie ruszył do ataku, Wisła cofnęła się do defensywy.

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Rzeźniczak.

Po dośrodkowaniu Czerwińskiego niecelnie główkował Filip Marchwiński.

Rzut wolny dla Lecha. Piłka wybita, po chwili zagranie Tiby przed bramkę Wisły, gdzie futbolówkę złapał Krzysztof Kamiński.

Lech ruszył do ataku i chce szybko doprowadzić do remisu.

Gol! Strzelił Luka Susnjara. Asystował mu Patryk Tuszyński.

1:0 dla Wisły Płock! Luka Susnjara w polu karnym zgrał piłkę do Tuszyńskiego. Ten po chwili odegrał do Susnjary, a ten skierował futbolówkę do pustej bramki.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tymoteusz Puchacz.

Czy to spotkanie zakończy się bezbramkowym remisem?

Piłkarzom jednej, jak i drugiej drużyny, brakuje dokładności oraz wykończenia akcji.

Gra toczy się teraz na połowie Lecha. Wisła szuka swojej okazji.

Wracamy do gry.

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Lecha.

Świetną okazję miał Patryk Tuszyński, który miał przed sobą tylko bramkarza Lecha. Mickey van der Hart obronił!

Świetnie na skrzydle "urwał się" Filip Szymczak, dograł do Kamińskiego, a ten oddał niecelny strzał. To była bardzo dobra okazja dla Lecha.

Niezbyt ciekawy początek drugiej połowy. Piłkarzom obu drużyn brakuje wykończenia akcji.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze Lecha wybili piłkę z własnego pola karnego.

Dośrodkowanie Tuszyńskiego w pole karne Lecha. Napastnik gospodarzy wywalczył rzut rożny.

Początek drugiej połowy.

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie wynik 0:0.

Spore zamieszanie przed bramką Lecha. Z kilku metrów strzelał Patryk Tuszyński, lecz było to uderzenie w środek bramki i Mickey van der Hart nie dał się zaskoczyć.

Chyba najlepsza dla Lecha w tej części meczu. Po dograniu Kamińskiego przed bramkę Wisły zabrakło jednak celnego uderzenia. Chwilę później Tymoteusz Puchacz domagał się rzutu karnego, ale sędzia nakazał grać dalej.

Doliczona jedna minuta.

Dawid Kocyła walczył o możliwość strzału przed bramką Lecha. Dwukrotnie blokował go Tomasz Dejewski.

Z dystansu strzelał Dani Ramirez. Piłka przeleciała obok bramki Wisły Płock.

Alan Czerwiński szukał dośrodkowania w pole karne gospodarzy. Obrońca Lecha wywalczył rzut rożny.

Z 15 metrów z powietrza uderzył Damian Rasak. Strzał jednak niecelny, piłka przeleciała obok bramki. Pierwsza od dawna okazja strzelecka.

Sytuacja na boisku nie ulega zmianie. Cały czas sporo gry w środku pola. Brakuje dobrych okazji strzeleckich.

Patryk Tuszyński dośrodkował w pole karne Lecha. Piłkę wybił Tymoteusz Puchacz.

Lech szuka okazji do ataku, lecz jak na razie bardzo dobrze prezentuje się defensywa Wisły Płock.

Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?

Wisła Płock stara się rozgrywać piłkę na połowie Lecha. Do bramki gości jednak daleko.

Błąd bramkarza Lecha, któremu podskoczyła piłka. Ostatecznie skończyło się na rzucie rożnym dla gospodarzy.

W polu karnym Wisły miejsca do strzału szukał Tiba. Został zablokowany. Po chwili dobrze pozycję wywalczył sobie Filip Szymczak, ale jego uderzenie ostatecznie było niecelne.

Mateusz Szwoch dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Piłkę wybił jeden z zawodników drużyny z Poznania.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antonio Milić.

Jak na razie nie jest to porywające widowisko.

W polu karnym Wisły strzelał Jesper Karlstrom. To uderzenie zostało jednak zablokowane.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lecha Poznań. Piłkę wrzucał Mateusz Szwoch, ale zawodnicy Kolejorza zdołali ją wybić.

Zamieszanie przed bramką Lecha. Ostatecznie jednak Mickey van der Hart zdołał złapać piłkę.

Przerwa w grze. Na boisku leżał jeden z zawodników Lecha Poznań. Po chwili rywalizacja została wznowiona.

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Mateusz Szwoch. Strzał został zablokowany.

W pierwszych minutach spotkania brakuje porywających akcji i sytuacji podbramkowych.

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska. Jak na razie wyrównany początek meczu.

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Lecha. Po chwili jeszcze uderzenie zza pola karnego, ale dobrze spisał się Mickey van der Hart.

Początek spotkania.

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

Kto wygra mecz?

Spotkanie poprowadzi Zbigniew Dobrynin.

Przed nami spotkanie Wisła Płock - Lech Poznań. Początek meczu o godzinie 15:00. Tak wygląda aktualna tabela PKO Ekstraklasy: