Dośrodkowanie w pole karny Warty, obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

3
4
5
87'

Zagłębie nie potrafi na dłużej przedostać się pod bramkę Warty. A sekundy płyną.

8
7
2
2
2
84'
84'

Po dograniu z rogu w dobrej sytuacji uderzał Ławniczak, jednak źle przymierzył głową.

2
2
81'

Jakóbowski uderzał z narożnika pola bramkowego, górą Hładun!

7
2
1
80'
3
5
3
2
4
80'
78'

Po objęciu prowadzenia gracze Warty cały czas przebywają na połowie Zagłębia.

12
5
2
2
2
75'

Gol! Strzelił Łukasz Trałka. Asystował mu Michał Jakóbowski. Cóż za uderzenie! Jakóbowski na dwunasty metr do Trałki, a ten z lewą nogą uderzył w samo okienko. 1:0!

71
41
11
7
6
72'

Minuty płyną, ale cały czas brakuje groźnych okazji bramkowych.

3
4
69'

Po rzucie rożnym piłka spadła pod nogi Jończego, ten jednak uderzył daleko od bramki strzeżonej przez Lisa.

5
2
2
4
3
66'

Baszkirow uderzył sprzed pola karnego, piłka jednak poszybowała metr ponad bramką.

2
2
62'

Dużo ciekawsza jest 2. połowa gry. Zespoły w końcu zaczęły szukać goli.

2
2
komentarz

1
60'

Z pola karnego uderzył Kuzdra, jednak ponad bramką.

2
2
58'

Lewą nogą sprzed pola karnego uderzył Szysz, jednak niecelnie.

3
57'

Składna akcja Warty zakończona niecelnym strzałem Grzesika z ok. 16 metrów.

2
55'

Zderzenie w środku pola. Przerwa w grze. Oko dostał w głowę. Na szczęście nie wygląda to źle.

4
2
2
3
52'

Próba odpowiedzi Zagłębia. Drażić do Baszkirowa, Ivanov przejął dogranie. A do bramki było już niewiele.

3
3
2
51'

Kolejna okazja Warty, z boku pola bramkowego uderzał Grzesik. Piłka poszybowała ponad bramką, ale będzie jeszcze rzut rożny.

6
3
48'

Żurawski sam na sam z Hładunem, młody zawodnik z obrońcami na plecach uderzył z tzw. dużego palca. Bramkarz zdołał odbić piłkę!