Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Lechii.

3
3
9
86'

Wydaje się, że gospodarze kontrolują losy tego spotkania. Lechia przy piłce na połowie Górnika.

18
7
3
2
84'
18
3
3
4
82'
81'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Jesus Jimenez. Spokojnie interweniował Kuciak.

18
8
1
3
80'

Lechia dobrze oddaliła grę od własnego pola karnego.

10
10
1
78'

Conrado wpadł w pole karne Górnika i zdecydował się na uderzenie. Strzał zablokował jeden z obrońców drużyny z Zabrza.

2
1
2
13
4
75'

Kenny Saief zdecydował się na uderzenie praktycznie z narożnika pola karnego. Strzał został zablokowany.

3
1
3
4
5
73'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Lechii. Gospodarze pewnie wybili piłkę.

1
70'

Lechia Gdańsk. Schodzi: Joseph Ceesay. Wchodzi: Conrado.

6
3
4
1
3
69'

W polu karnym Górnika strzelał Jarosław Kubicki. Martin Chudy nie dał się zaskoczyć.

6
1
3
3
3
68'

Lechia Gdańsk stara się oddalić grę od własnego pola karnego i rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

7
1
2
3
3
64'

Niesamowite! To powinien być gol! Flavio Paixao znakomicie dograł przed bramkę, a z kilku metrów fatalnie spudłował Joseph Ceesay.

2
5
4
6
7
63'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kopacz.

Lechia Gdańsk
3
1
1
2
5
62'

Wrzutka w pole karne Lechii. Piłkę pewnie złapał Dusan Kuciak.

9
4
2
1
1
59'

Na uderzenie z kilkunastu metrów zdecydował się Richmond Boakye. Dusan Kuciak pewnie obronił.

9
3
1
3
58'

Lechia przy piłce. Gospodarze rozgrywali ją na połowie Górnika.

1
54'

Po dośrodkowaniu w pole karne Lechii zamieszanie przed bramką gospodarzy. Ostatecznie jednak niecelnie strzelał Kubica.

3
1
3
2
51'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Górnika. Piłkę wybił Krzysztof Kubica.

3
2
4
49'

Od początku drugiej połowy Górnik stara się atakować i szuka okazji na gola.

4
5
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
1
1
45+1'

Gra wznowiona.

3
1
4
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
4
4
1
44'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży piłkarz Lechii i zawodnik Górnika.

2
4
2
1
41'

Gol! Strzelił Flavio Paixao.

Już 2:0 prowadzi Lechia Gdańsk! Joseph Ceesay efektownie minął obrońców Górnika w polu karnym i strzelał z ostrego kąta. Bramkarz Górnika odbił piłkę, a do bramki dobił ją Flavio Paixao.

57
25
5
10
14
40'

Górnik szuka okazji na gola. Lechia solidnie prezentuje się jednak w defensywie.

7
1
3
2
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Kenny Saief.

5
2
1
2
5
37'

Z rzutu wolnego z około 30 metrów strzelał Bartosz Nowak. Piłkę pewnie złapał Dusan Kuciak.

5
1
1
3
1
35'

Będzie rzut wolny dla Górnika. Dobra okazja na strzał na bramkę Lechii.

6
2
1
2
31'

Rafał Pietrzak dośrodkował z rzutu wolnego na wysokości pola karnego Górnika. Wrzutka zbyt mocna i piłka poza boiskiem.

1
3
2
2
5
30'

Jarosław Kubicki szukał dogrania w polu karnym Górnika. Ostatecznie jednak stracił piłkę.

4
3
3
2
1
24'

Gol! Strzelił Maciej Gajos. Asystował mu Flavio Paixao.

Jednak jest gol dla Lechii! Po analizie VAR, bramka dla gdańszczan została uznana. Gospodarze prowadzą 1:0. Joseph Ceesay dograł do Flavio Paixao, ten zagrał przed bramkę, skąd piłkę do siatki skierował Maciej Gajos.

49
27
7
7
18
26'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy był spalony.

7
3
4
1
7
24'

Ciekawa akcja Lechii i piłka w bramce Górnika. Gol jednak nie został uznany - arbiter odgwizdał spalonego. Flavio Paixao z boku dogrywał do Macieja Gajosa, a ten skierował piłkę do siatki.

2
24'

Cały czas w tym meczu brakuje dobrych okazji strzeleckich. Sporo za to gry w środkowej strefie boiska.

1
1
2
1
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
2
20'

Kenny Saief popędził środkiem boiska. Szukał prostopadłego podania. Zagranie było jednak zbyt mocne i nic z tej akcji Lechii nie wyszło.

1
2
1
3
16'

Tym razem na uderzenie z dystansu zdecydował się Rafał Pietrzak. To był mocny niecelny strzał.

4
1
1
2
13'

Kenny Saief wyprowadził groźną akcję Lechii. Zabrakło jednak dokładnego dogrania - piłkę wybił Przemysław Wiśniewski.

3
12'

Brakuje w tym meczu porywających akcji. Przed chwilą z dystansu strzelał Jesus Jimenez, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

4
3
1
9'

Tym razem na uderzenie z dystansu zdecydował się Maciej Gajos. To był strzał niecelny.

5
1
1
7'

Z dystansu strzelał Alasana Manneh. Piłka przeleciała jednak nad bramką Lechii Gdańsk.

3
4
1
1
1
6'

Od początku meczu aktywny jest Richmond Boakye. Sporo piłek trafia do tego zawodnika.

6
2
1
1
1
5'

Groźne dośrodkowanie w pole karne Górnika Zabrze. Minimalnie jednak zbyt mocne. A do strzału już składał się Flavio Paixao.

2
1
2
1
1
5'

Dość spokojne tempo spotkania. Oba zespoły badają swoje możliwości.

2
2
4
2
2
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
2
1
1
19:09

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.