Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Lis wypiąstkował piłkę.

7
7
13
90+1'

Świetnie spisał się Dante Stipica. Bramkarz Pogoni daleko wyszedł z bramki i wybił piłkę.

17
2
6
7
16
90+1'

Wisła rozgrywa piłkę na połowie Pogoni.

36
9
3
2
8
90'

Doliczone cztery minuty.

9
2
7
3
9
90'
ZMIANA

Wisła Kraków. Schodzi: Zan Medved. Wchodzi: Chuca.

17
4
2
2
3
87'

Mariusz Fornalczyk tym razem zdecydował się na strzał w polu karnym Wisły. Został jednak zablokowany.

14
4
3
1
6
87'

Efektowny rajd Mariusza Fornalczyka w okolicy pola karnego Wisły. Zabrakło już jednak dokładnego dogrania przed bramkę.

1
85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Hubert Matynia.

Pogoń Szczecin
8
7
3
1
9
83'
ZMIANA
82'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Kacper Smoliński zgrywał piłkę, a po chwili złapał ją Mateusz Lis.

4
5
1
4
2
78'

Pogoń ma przewagę w ostatnich minutach. Gra częściej toczy się na połowie gospodarzy.

18
8
2
2
8
75'
ZMIANA
74'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Wrzutka jednak zbyt mocna i piłka poza boiskiem.

7
5
3
5
10
72'

Pogoń przy piłce. Piłkarze ze Szczecina starają się ją rozgrywać na połowie Wisły Kraków.

2
69'
ZMIANA
65'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Bartkowski.

16
6
3
5
20
64'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benedikt Zech.

13
4
2
3
15
63'

Spore zamieszanie w okolicy pola karnego Wisły. Gospodarze ostatecznie się jednak wybronili i wybili piłkę.

9
1
5
3
8
62'
ZMIANA
61'

Bardzo ciekawy fragment spotkania. Oba zespoły starają się atakować.

15
5
5
3
2
61'

Kolejna świetna parada bramkarza Pogoni. Tym razem po rzucie rożnym strzelał Zan Medved, a bramkarz Pogoni obronił. Po chwili dobra okazja dla gości, ale na spalonym był Luka Zahović.

7
2
6
3
6
59'

Znów znakomicie spisał się Dante Stipica. Tym razem strzelał Felicio Brown Forbes, ale bramkarz Pogoni nie dał się zaskoczyć.

16
6
6
3
9
58'

Znakomicie spisał się Dante Stipica, który zatrzymał piłkę po strzale Savicia z kilku metrów.

16
4
5
2
6
57'

Po indywidualnej akcji zza pola karnego strzelał Michał Kucharczyk. Pewnie interweniował Mateusz Lis.

7
2
4
1
6
56'

Pogoń atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

11
4
3
3
12
52'

Z dystansu strzelał Tomas Podstawski. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

1
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alexander Gorgon. Asystował mu Michał Kucharczyk.

Kucharczyk po swoim uderzeniu dopadł do piłki odbitej przez bramkarza i dośrodkował w pole karne. Tam z pierwszej piłki ładne uderzenie oddał Alexander Gorgon, a futbolówka wpadła do siatki. Wisła prowadzi już tylko 2:1.

43
22
10
22
43
48'

Ładna akcja Pogoni zakończona strzałem Kucharczyka z pola karnego. Bramkarz Wisły nie dał się zaskoczyć.

5
4
6
1
7
46'

Początek drugiej połowy.

6
2
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Zan Medved. Przypadkowo wycofana piłka do Forbesa, a ten uderzył zza pola karnego w samo okienko! CO ZA BRAMKA!

87
42
16
13
28
45'

Doliczono 2 minuty.

8
2
3
2
5
45'

Świetny rajd Plewki, zostawia pod polem karnym piłkę Medvedowi, ale było tam za ciasno, żeby jakkolwiek pograć dalej. Pogoń wybija futbolówkę za boisko.

12
5
2
2
1
44'

Kucharzyk z rzutu wolnego, ale nad bramką.

4
6
2
3
7
43'

Żółtą kartkę otrzymał Zan Medved.

Wisła Kraków
6
2
2
9
42'

Teraz ładnie zakręcił rywalem Smoliński, gra w polu karnym do wolnego Kucharczyka, jest strzał, ale prosto w obrońcę!

3
6
3
3
3
41'

Kucharczyk płasko do Smolińskiego, ale ten uprzedzony przez obrońcę.

3
1
3
2
2
39'
ZMIANA
7
2
12
3
3
38'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Sadlok. Sędzia wrócił do sytuacji, gdy wyciął Gorgona.

8
2
3
5
5
37'

Pogoń po straconej bramce jest jakby trochę oszołomiona, gra chaotycznie, niedokładnie, słabo radzi sobie z wysokim pressingiem Wisły.

12
10
3
2
5
36'

Najpierw ostry faul Sadloka, sędzie nie przerywa gry. Teraz pada Kucharzyk w polu karnym, zawadził o rywala, sędzia wciąż milczy.

5
3
5
2
4
35'

Żółtą kartkę otrzymał Łukasz Burliga. Będzie pauzował w następnym meczu. Staranował rywala, goniąc za piłką, to było niepotrzebne.

7
5
3
5
8
31'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Benedikt Zech.

Po stracie Malca Wisła ruszyła z kontrą, Yeboah uruchomił na skrzydle Forbesa, który dośrodkował przed bramkę do Starzyńskiego. Tego próbował powstrzymać Zech, ale zrobił to tak niefortunnie, że wpakował piłkę do siatki.

85
50
11
18
28
28'

Żółtą kartkę otrzymał Luka Zahović. Słoweniec ukarany za faul na Mehmericiu.

16
7
5
4
6
25'

Wisła konsekwentnie atakuje Pogoń wysoko na jej połowie. Na razie goście częściej nie radzą sobie z pressingiem gospodarzy, niż radzą.

11
7
4
3
4
22'

Akcja szybko przenosi się z jednego pola karnego pod drugie. To się może podobać.

11
2
4
2
19'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego lekkie zamieszanie w polu karnym Pogoni Szczecin. Ostatecznie jednak piłka została wybita.

7
2
3
4
7
17'

Po dośrodkowaniu w pole karne z pierwszej piłki z powietrza uderzył Kamil Drygas. Strzał niecelny, a sędzia znów odgwizdał spalonego.

2
2
2
2
6
16'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne gości niecelnie główkował Felicio Brown Forbes.

5
2
4
3
6
14'

Groźnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przed bramką Wisły. W ostatniej chwili dobrze piłkę zablokował jeden z obrońców gospodarzy.

5
2
6
1
3
13'

Po uderzeniu Jakuba Bartkowskiego Mateusz Lis odbił piłkę. Rzut rożny dla gości.

4
2
6
11'

Maciej Sadlok zdecydował się na uderzenie. Do bramki Pogoni było daleko. Strzał był mocny, ale piłka przeleciała obok bramki gości.

7
7
1
4
10'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły Kraków. Michał Kucharczyk oddał strzał głową, a piłka odbiła się od słupka. Po chwili sędzia i tak odgwizdał jednak spalonego.

14
5
6
2
5
8'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
2
1
1
1
6'

Mamy chwilową przerwę w grze. Na boisku leżał Łukasz Burliga.

1
4
1
4
5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Alexander Gorgon.

14
3
1
5
4
3'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni Szczecin. Piłka wyleciała jednak poza boisko.

8
4
2
3
1
2'

W odpowiedzi z dystansu uderzył Zan Medved. To był strzał niecelny.

6
4
3
3
2
1'

Z dystansu strzelał Kamil Drygas. Piłka przeleciała obok bramki Wisły.

4
1
5
1
6
20:07

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
1
2
1
2
19:38

- Mentalną siłę czerpię z tego, że pamiętam, skąd pochodzę. Staram się być skromny, pozytywnie nastawiony, nawet w trudnych momentach. I pamiętać, co dała mi rodzina - mówi nam Iworyjczyk Souleymane Kone, nowy obrońca Wisły Kraków.

2
1
1
2
1
19:38

Przy okazji meczu 18. kolejki Wisła - Pogoń, w Krakowie spotkają się koledzy ze szkolnej ławki. - To, co zrobił w Szczecinie, zasługuje na najgłębszy szacunek - mówi o Koście Runjaiciu Peter Hyballa.