4
2
3
85'

Legia po zmianie stron nie mogła się podobać. Jednak w końcówce goście zaatakowali, zadali cios i teraz mecz mają pod kontrolą.

39
17
4
7
21
82'

Gol! Strzelił Kacper Kostorz. Asystował mu Luquinhas. Kontra Legii, goście wyszli 3 na 2. Luquinhas do Kostorza, ten w polu karnym zwiódł Wiśniewskiego i uderzył obok wychodzącego z bramki Chudego. 1:2!

128
77
16
31
97
81'

Groźnie przez moment było na przedpolu bramki Boruca. Zabrakło uderzenia.

10
7
4
8
18
78'

Legia w ostatnich minutach ożywiła się z przodu. Górnik stara się kontrować.

25
7
7
5
11
76'

Kapustka już składał się do uderzenia kilka metrów przed bramką Chudego. Dobrze zachowali się obrońcy.

27
8
7
7
13
74'
14
6
2
4
5
74'
74'

Gwilia uderzył z rzutu wolnego, jednak wprost w mur. Po chwili sędzia przerwał grę dopatrując się spalonego.

13
8
3
3
6
72'

Nie ma rzutu karnego, gramy dalej. Nowak nie potrafi tego pojąć.

12
6
5
9
27
71'

Nowak padł w polu karnym, sędzia nie wskazał na "wapno", ale od czego mamy VAR.

13
7
4
12
18
69'
68'

Nowak dośrodkował z rogi, strzał głową Kubicy był jednak niecelny.

3
4
3
5
7
65'

Do uderzenia głową doszedł Kubica. Piłka minęła jednak bramkę Boruca.

8
6
6
6
11
64'

Na uderzenie zdecydował się Richmond Boakye, ale chciałby o nim jak najszybciej zapomnieć.

4
7
5
5
5
62'

Sędzia Frankowski uspokajał ławkę Legii. Tym razem bez kartek.

7
9
6
6
2
60'

Dwa kwadranse do końca. Legia zaczyna się przebudzać. A może to tylko epizod?

3
59'

Wściekły Luquinhas, który denerwuje się, że sędzia nie dostrzegł faulu na nim tuż przed polem karnym.

10
11
4
1
3
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luquinhas.

Legia Warszawa
21
10
5
5
11
55'
54'
54'

Sobczyk uderzał z pięciu metrów. Został jednak zablokowany!

7
5
4
5
6
53'

Gra toczy się na połowie Legii. Górnik stara się znaleźć dziurę w defensywie mistrzów Polski.

14
9
3
4
5
50'

Przewrotką z siedmiu metrów uderzał Kubica, piłka jednak poszybowała daleko od słupka.

6
5
5
7
7
48'

Legia po przerwie zaatakowała. Górnik na razie nie popełnia błędów w tyłach.

10
4
2
7
4
46'

Gramy po zmianie stron.

12
11
1
4
1
46'

5
45+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Nowak.

Górnik Zabrze
12
5
1
7
23
45+2'

Gol! Strzelił Jesus Jimenez. Pewny strzał Jimeneza i w Zabrzu dość niespodziewanie mamy remis. 1:1!

90
40
5
18
48
45+1'

Trener Czesław ukarany. Sędzia Frankowski inaczej nie potrafi.

36
20
3
9
33
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

4
11
4
2
8
45'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

23
10
1
6
27
45'

Rzut karny dla Górnika! Faulowany przez Jędrzejczyka został Jimenez!

40
18
4
4
44
43'

To mogła być zabójcza odpowiedź zabrzan! Nowak uderzył z ok. 11 metrów. Piłka poszybowała tuż obok słupka bramki Legii!

21
7
8
9
17
42'

Mladenović dośrodkował z okolic pola bramkowego, Luquinhas nie doszedł do piłki.

8
6
5
8
10
39'

Żółtą kartkę za pyskówki otrzymał Erik Janza. Zawodnik Górnika już by się nauczył, że sędzia Frankowski rozmawiać nie potrafi, tylko od razu wyciąga kartki. Cóż...

11
8
1
5
10
37'

W końcu Górnik pod bramką Legii. Kubica nie zdecydował się na strzał, po chwili dogranie w pole karne. Piłkę wybili defensorzy gości.

8
8
5
5
10
36'

Cały czas Legia na połowie zabrzan. Minuty płyną, a pod bramkami dzieje się niewiele.

10
8
7
8
6
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrian Gryszkiewicz.

10
7
2
4
4
31'

Indywidualna akcja Wiśniewskiego, podanie prostopadłe, ale... do nikogo.

3
29'

Górnik przy piłce, ale wszystko dzieje się na połowie zabrzan. Legia dobrze broni i nie pozwala na wiele gospodarzom.

10
5
4
6
6
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andre Martins.

6
3
3
6
12
25'

Akcja prawą stroną Juranovicia, po dośrodkowaniu piłka trafiła do Mladenovicia, którego strzał został jednak zablokowany.

6
5
5
4
5
21'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Roman Prochazka.

17
9
3
6
6
19'

Kubica rozegrał piłkę z Sobczykiem, akcję płaskim strzałem zakończył Nowak. Boruc błędu nie popełnił.

14
10
6
9
7
17'

Górnik szarpie się, stęka, dyszy. Legia konkretnie, wiec czego chce.

9
13
4
4
6
14'

Zagranie do Sobczyka, ten jednak znalazł się na spalonym.

9
6
6
4
4
12'

Kolejna okazja przed Wojskowymi, strzał z pola karnego Kapustki, Chudy wybił piłkę na rzut rożny.

15
12
7
8
6
10'

Górnik stara się atakować, ale zabrzanom niewiele wychodzi. Legia mecz ma pod kontrolą.

5
7'

Pierwsza akcja Górnika. Strzał Wiśniewskiego pewnie obronił Boruc.

12
8
5
4
9
4'

Gol! Strzelił Bartosz Kapustka. Asystował mu Josip Juranović. Szybka akcja Legii, Juranović do Kapustki. Chudy chciał wyjść do piłki, ale poślizgnął się. Pomocnik gości pierwszy doszedł do futbolówki i uderzeniem szpicem buta trafił do bramki. 0:1!

76
50
11
22
41
3'

Mladenović uderzył z rzutu wolnego. Chudy końcami palców wybił piłkę, która przy słupku zmierzała do bramki!

44
32
3
6
5
19:27

Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski (Toruń).