Groźne dośrodkowanie Smolińskiego w pole karne Lecha. Dobrze piłkę wypiąstkował Mickey van der Hart.

2
4
4
88'

Po rzucie rożnym strzelał Adam Frączczak. Znakomicie obronił Mickey van der Hart.

12
5
3
2
2
86'

Filip Szymczak przeprowadził ciekawą akcję i w polu karnym Pogoni szukał jeszcze dogrania piłki. Dobrze interweniował Dante Stipica.

6
5
1
2
84'

Efektowny drybling Kurzawy w polu karnym Lecha i dogranie przed bramkę. Luka Zahović nie zdołał jednak skierować futbolówki do siatki gości.

6
2
1
5
5
83'

Lech skupia się głównie na defensywie. Gra toczy się jednak daleko od bramki Kolejorza.

1
80'
78'

W ostatnich minutach Pogoń ma przewagę na boisku, lecz ma problem z wykańczaniem akcji.

5
2
4
1
3
76'

Po dośrodkowaniu Rafała Kurzawy główkował Mariusz Malec. Mickey van der Hart pewnie złapał piłkę.

7
3
2
1
75'

Kucharczyk odegrał do Kowalczyka. Ten strzelał z pola karnego. Po rykoszecie piłka przeleciała obok bramki Lecha.

3
1
1
1
73'
71'

Z około 18 metrów po podaniu od Smolińskiego strzelał Rafał Kurzawa. Pewnie interweniował Mickey van der Hart.

4
1
1
3
1
70'

Bardzo ładna akcja Pogoni. Po dośrodkowaniu w pole karne niecelnie główkował jednak Alexander Gorgon.

7
1
2
1
1
69'

Zaatakowała Pogoń Szczecin. Aktywny jest Rafał Kurzawa.

9
3
2
1
65'
5
3
3
1
1
65'

Zespołowa akcja Pogoni. Gospodarze wymienili kilka podań w okolicy pola karnego Lecha, ale zabrakło tego najważniejszego - uderzenia na bramkę.

2
3
2
1
3
63'

Na bramkę Lecha uderzył Michał Kucharczyk, lecz był to strzał niecelny.

6
4
1
2
4
Czy Pogoń Szczecin strzeli w tym meczu bramkę?
3
1
2
1
59'

W polu karnym Pogoni piłkę przejął Jesper Karlstrom. Szybko zdecydował się na strzał, lecz po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

1
56'

Z dystansu niecelnie strzelał Sebastian Kowalczyk.

6
3
1
2
54'
7
2
2
1
1
52'

Znakomitą okazję miał Dani Ramirez, który przed sobą miał tylko bramkarza. Po jego strzale piłka przeleciała jednak obok bramki Pogoni.

4
4
1
2
5
50'

Goście domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką, ale sędzia nakazał grać dalej.

6
3
4
2
5
47'

Zbyt mocne dośrodkowanie Kucharczyka z rzutu wolnego. Ale będzie jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

3
1
2
1
46'

Początek drugiej połowy.

8
5
2
2
1
46'
44'

Ładne dośrodkowanie Bartkowskiego w pole karne Lecha. Z pierwszej piłki z woleja uderzył Kamil Drygas . Mickey van der Hart pewnie obronił.

10
5
2
5
2
43'

Pogoń ruszyła do ataku i szuka okazji na wyrównanie.

15
5
4
1
2
40'

Gol! Strzelił Bartosz Salamon. Asystował mu Pedro Tiba. Po zagraniu z rzutu rożnego piłka trafiła do Tiby. Ten miękko wrzucił futbolówkę przed bramkę Pogoni z około 16 metrów. Tam celny strzał głową oddał Bartosz Salamon. 1:0 prowadzi Lech Poznań.

72
39
9
10
22
39'

Dani Ramirez strzelał z rzutu wolnego. Dante Stipica nie dał się zaskoczyć.

10
6
1
2
3
Czy w pierwszej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
4
4
1
1
3
36'

Kolejne minuty mijają, a tempo meczu dość spokojnie. Aktualnie przy piłce gospodarze.

7
3
1
31'

Groźnie przed bramką Pogoni po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Niecelne uderzenie oddał jednak Michał Skóraś.

10
9
2
5
30'

Ogromne zamieszanie po strzale Ramireza z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od słupka, zakotłowało się przed bramką gospodarzy. Ostatecznie Lech wywalczył rzut rożny.

8
6
2
3
7
30'

Rzut wolny dla Lecha niemal z narożnika pola karnego. Dobra okazja dla Kolejorza.

4
2
2
2
29'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luis Mata.

Pogoń Szczecin
3
3
3
2
28'

Lech spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

4
3
2
4
24'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Benedyczak.

6
5
3
4
5
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Salamon.

6
4
4
2
3
22'

Jakub Kamiński dośrodkował w pole karne Pogoni. Wrzutka zbyt mocna i piłka poza boiskiem.

1
19'

Z rzutu wolnego strzelał Damian Dąbrowski. To nie był dobry strzał. Uderzenie mocno niecelne.

3
2
1
3
5
18'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Lecha. Goście wybili piłkę, a po chwili Pogoń wywalczyła rzut wolny. Tym razem do bramki Lecha około 20 metrów.

8
5
1
4
6
16'

Z rzutu wolnego piłkę wrzucał Kucharczyk. Tym razem dobrze interweniował Bartosz Salamon.

12
4
2
2
2
15'

Znów będzie rzut wolny dla Pogoni. Tym razem na wysokości pola karnego Lecha.

8
4
2
4
14'

Zamieszanie przed bramką Lecha Poznań, lecz zabrakło już jednak uderzenia na bramkę gości.

4
2
5
1
1
13'

Dośrodkowanie Kucharczyka z rzutu wolnego. Piłkę wybił Thomas Rogne.

9
3
1
1
3
12'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne rywala.

7
5
4
4
11'

W ostatnich minutach brakuje ciekawych akcji.

2
2
2
3
3
8'

Michał Kucharczyk szukał zagrania w pole karne Lecha. Wrzutka była jednak zbyt mocna i piłka wyleciała poza boisko.

3
2
6
5
8'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Częściej przy piłce są piłkarze Lecha.

6
1
1
2
5
5'

Lech szuka okazji na gola. Goście rozgrywają piłkę na połowie Pogoni.

7
1
1
2
4
3'

Ciekawa akcja Lecha Poznań. Dani Ramirez zagrał w polu karnym do Skórasia. Ten dogrywał przed bramkę. Po rykoszecie piłkę ostatecznie złapał Dante Stipica.

11
3
1
2
14:05

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

7
1
1
14:05

Kacper Kozłowski to jeden z najzdolniejszych piłkarzy w Europie. Nie ma jeszcze 18 lat, a już jest podstawowym graczem Pogoni Szczecin. To talent, który zdarza się raz na wiele lat. Dostrzegł to też Paulo Sousa, powołując go do reprezentacji Polski.