3
5
10
90+2'

Zagranie z rzutu karnego w pole karne Lecha. Piłkę pewnie złapał Mickey van der Hart.

8
8
5
4
6
90+1'

Sędzia nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego dla Lecha. Gramy dalej.

22
20
8
13
27
90'

Doliczone pięć minut.

9
6
6
5
8
90'

Sędziowie cały czas analizują wydarzenie z pola karnego gospodarzy. Arbiter główny sam będzie sprawdzał, czy Dawid Szymonowicz zagrał piłkę ręką po strzale Ishaka.

7
3
3
1
7
88'

Trwa analiza VAR. Sędziowie sprawdzają, czy Lechowi należy się rzut karny za zagranie ręką zawodnika Cracovii.

13
5
5
4
10
86'

Cracovia. Schodzi: Sergiu Hanca. Wchodzi: Filip Piszczek.

85'

Dogranie w pole karne Cracovii. Szymczak dobrze jednak pilnowany przez obrońcę i piłka wyszła poza boisko.

2
1
1
82'
80'

Cracovia przy piłce. Lech jeżeli chce strzelić gola, musi zdecydowanie ruszyć do ataku.

5
4
2
1
4
77'

Z kilkunastu metrów strzelał Michał Skóraś. Pewnie interweniował Karol Niemczycki.

2
74'
73'

Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży jeden z zawodników Cracovii.

1
2
1
1
1
71'
70'

Minimalnie niecelnie z dystansu strzelał Michal Siplak.

2
1
4
2
68'

Po zagraniu z rzutu rożnego z pierwszej piłki uderzył Pelle van Amersfoort. Dobrze obronił Mickey van der Hart.

5
2
1
1
3
67'

Michal Siplak ładnie dośrodkował piłkę przed bramkę Lecha. Dobrze interweniował jednak Mickey van der Hart.

6
1
3
4
65'

Lech rozgrywa piłkę, szuka dośrodkowań przed bramkę gospodarzy, a Cracovia stara się oddalać grę od własnego pola karnego.

2
3
1
1
61'

Niesamowite! Dośrodkowanie w pole karne Cracovii, następnie zgranie piłki przez Skórasia, a Mikael Ishak z bliska oddał niecelne uderzenie! To powinien być gol!

6
13
7
9
21
59'

Cracovia dalej atakuje i szuka kolejnej okazji na gola.

6
3
2
2
5
57'

Gol! Strzelił Pelle van Amersfoort. Asystował mu Sergiu Hanca.

Opłaciły się ataki Cracovii! Sergiu Hanca miękko wrzucił piłkę przed bramkę Lecha. Ta jeszcze odbiła się od zawodnika Kolejorza, a następnie niepilnowany Pelle van Amersfoort skierował ją do siatki! 2:1 prowadzi Cracovia.

36
33
9
9
24
56'

Jeszcze raz zagrywał Siplak. Tym razem mocny, ale i niecelny strzał głową oddał Matej Rodin.