PKO Ekstraklasa: 26. kolejka
21 kwi 2021 18:00
90+5'

Gol! Strzelił Mateusz Mak. Asystował mu Robert Dadok.

3:3! Robert Dadok świetnie dośrodkował ze skrzydła, a w polu karnym ładny strzał głową oddał Mateusz Mak! Mamy remis w Białymstoku.

42
29
11
8
24
90+3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Żyro.

Stal Mielec
12
3
2
2
4
90+1'

Zza pola karnego strzelał Martin Pospisil. Piłkę pewnie złapał Rafał Strączek.

4
1
1
4
2
90'

Doliczone pięć minut.

6
4
2
3
8
90'

Petteri Forsell przyjął piłkę w polu karnym Jagiellonii i oddał mocny, ale i niecelny strzał.

3
2
1
1
89'

Swoją okazję miał Jesus Imaz. Po jego uderzeniu z pola karnego piłka przeleciała obok bramki.

2
1
3
4
87'

Z dystansu niecelnie strzelał Robert Dadok.

3
1
1
1
2
86'

Stal. Schodzi: Łukasz Zjawiński. Wchodzi: Mateusz Mak.

85'

Gol! Strzelił Bogdan Tiru. Asystował mu Martin Pospisil.

Znów Bogdan Tiru! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego celny strzał głową oddał Bogdan Tiru! 3:2 prowadzi Jagiellonia.

Jagiellonia Białystok
32
17
2
8
8
82'

Ładne dośrodkowanie Dadoka. Efektownie piłkę wypiąstkował Xavier Dziekoński.

5
1
1
80'

Znów akcja Jesus Imaz - Jakov Puljić. Strzelał z pola karnego ten drugi, lecz piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
1
1
3
78'

Z około 18 metrów strzelał Grzegorz Tomasiewicz. Strzał celny, ale piłkę pewnie złapał bramkarz.

1
3
komentarz

77'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tuż nad poprzeczką główkował Jakov Puljić.

1
3
76'

Po podaniu Imaza strzelał Jakov Puljić. Jego uderzenie w ostatniej chwili zostało zablokowane.

1
1
2
74'

Stal. Schodzi: Jonathan de Amo. Wchodzi: Mateusz Żyro.

70'

Ładny strzał z dystansu oddał Petteri Forsell. Na raty piłkę łapał Xavier Dziekoński.

2
2
1
69'

Gol! Strzelił Maciej Domański. 2:2 w Białymstoku! Maciej Domański oddał ładny strzał, piłka w bramce gospodarzy.

19
11
2
6
12
68'

Szymon Marciniak wskazał na rzut karny dla Stali Mielec! Za zagranie piłki ręką.

12
4
2
5
7
67'

Szymon Marciniak biegnie obejrzeć sytuację.

7
2
2
1
5
66'

Piłkarze Stali domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką Tomasa Prikryla. Trwa analiza VAR.

2
2
3
4
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kwiecień.

6
61'

Znakomita okazja dla Stali. Po kilku podaniach wzdłuż bramki zagrywał Dadok. Bogdan Tiru w ostatniej chwili dobrze wybił piłkę.

5
59'

Z dystansu strzelał Maciej Domański. Dobrze i efektownie ten strzał zablokował Błażej Augustyn.

4
1
58'

Stal. Schodzi: Andreja Prokić. Wchodzi: Petteri Forsell.

58'

Stal. Schodzi: Albin Granlund. Wchodzi: Robert Dadok.

57'

Ładną akcją popisał się Bartosz Bida. W ostatniej chwili w polu karnym zablokował go Jonathan de Amo.

1
4
55'

W ostatnich minutach sporo gry w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
komentarz

1
51'

Świetne podanie Martina Pospisila do Imaza. Ten strzelał, ale Strączek nie dał się zaskoczyć. I tak był jednak spalony.

1
1
3
50'

Zagranie w pole karne Stali Mielec. Piłkę dobrze złapał Rafał Strączek.

1
1
1
46'

Zza pola karnego bardzo niecelny strzał oddał Albin Granlund.

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
46'

Stal. Schodzi: Maciej Jankowski. Wchodzi: Łukasz Zjawiński.

45'

Krystian Getinger ładnie dograł w pole karne Jagiellonii do Jankowskiego, a skierował piłkę do bramki. Piłkarz Stali był jednak na spalonym i gol nie został uznany.

4
1
45'

Efektowna akcja Tomas Prikryl - Jesus Imaz. W znakomitej sytuacji w polu karnym Stali znalazł się Imaz, lecz jego uderzenie obronił Rafał Strączek.

4
1
1
4
3
41'

Stal Mielec ładnie rozgrywała piłkę na połowie Jagiellonii. W decydującym momencie źle dogrywał jednak Maciej Urbańczyk i ostatecznie nic z tej akcji nie wyszło.

2
1
2
1
38'

Jagiellonia spokojnie rozgrywa piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

3
2
36'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Piłkę na rzut rożny wybił Błażej Augustyn.

5
1
3
1
33'

Ładna, zespołowa akcja Jagiellonii. Zabrakło tylko najważniejszego - strzału na bramkę Stali Mielec.

3
2
1
3
30'

Po zagraniu z rzutu wolnego w polu karnym w trudnej pozycji niecelnie główkował Bartosz Kwiecień.

2
1
2
29'

Będzie rzut wolny dla Jagiellonii. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

3
1
17:54

25'

Z dystansu strzelał Bartosz Kwiecień. Uderzenie zostało zablokowane.

2
1
3
25'

Kolejna okazja bramkowa! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Błażej Augustyn, a zmierzającą do bramki piłkę wybił Krystian Getinger.

3
1
1
1
2
24'

Świetny, mocny strzał z dystansu oddał Jesus Imaz. Kapitalnie obronił jednak Rafał Strączek, który wybił piłkę poza boisko.

2
2
2
1
1
23'

Zza pola karnego niecelnie strzelał Tomas Prikryl. Jagiellonia oddaliła grę od własnego pola karnego.

3
1
1
1
21'

Tym razem strzelał Maciej Jankowski. Xavier Dziekoński nie dał się zaskoczyć.

2
2
2
1
20'

Teraz Stal Mielec śmiało ruszyła do ataku. Przed chwilą zablokowany strzał w polu karnym Jagiellonii.

2
1
1
3
18'

Gol! Strzelił Jonathan de Amo.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego tym razem gol dla Stali Mielec! Jonathan de Amo oddał ładne uderzenie po długim słupku. Piłka w bramce, bramkarz bez szans. Jagiellonia prowadzi już tylko 2:1.

13
7
8
8
23
17'

W polu karnym Jagiellonii strzelał Krystian Getinger. Piłkę efektownie wybił Błażej Augustyn.

2
1
15'

Jak na świetnie bardzo dobrze na boisku prezentuje się Jagiellonia - zarówno w defensywie, jak i ofensywie.

3
3
1
1
1
12'

Gol! Strzelił Tomas Prikryl. Asystował mu Jesus Imaz.

Imaz popisał się perfekcyjnym prostopadłym podaniem. Tomas Prikryl świetnie w biegu przyjął piłkę, wpadł w pole karne i mimo asysty zawodnika Stali pewnie strzelił gola. Piękna akcja Jagiellonii i 2:0 dla drużyny z Białegostoku.

28
19
5
4
4
10'

Po podaniu od Getingera tuż zza pola karnego strzelał Maciej Domański. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

2
1
4
1
1
10'

Dośrodkowanie w pole karne Stali Mielec. Piłkę pewnie złapał Rafał Strączek.

1
2
2
2
2
7'

Maciej Makuszewski "zabawił" się w polu karnym Stali i oddał strzał. Uderzenie zostało zablokowane, a piłkarz Jagiellonii i tak był na spalonym.

3
2
2
1
4
6'

Jagiellonia rozgrywa piłkę i szuka kolejnej okazji na gola.

3
1
4
1
1
4'

Z dystansu na bramkę Stali strzelał Maciej Makuszewski. Rafał Strączek nie dał się zaskoczyć.

1
2
2
1
3
3'

1:0 dla Jagiellonii! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki Stali skierował Bogdan Tiru.

23
16
3
6
9
2'

Jagiellonia od początku spotkania śmiało ruszyła do ataku.

6
3
3
3
4
17:54

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek meczu.

3
2
3
2
2
17:20

Po ostatnich meczach Jagiellonii Białystok na Xaviera Dziekońskiego spadła krytyka. - Wydaje mi się, że z upływem czasu i nabieraniem doświadczenia będzie to piłkarz o coraz bardziej stabilnej dyspozycji - mówi WP SportoweFakty Andrzej Dawidziuk.

2
1
2
1
1
17:20

- Myślę, że po "przegranej" w takich okolicznościach zespół stanie na wysokości zadania i zrobi co do niego należy - powiedział trener Rafał Grzyb przed meczem Jagiellonii Białystok ze Stalą Mielec.