Przed nami ostatnie minuty meczu. Przy piłce Wisła Kraków.

3
1
1
84'

Jakub Błaszczykowski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Legii. Piłkę wybił Artur Jędrzejczyk.

7
1
4
2
1
80'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Wisły.

1
1
3
3
2
79'

Legia Warszawa rozgrywa piłkę na połowie Wisły, ale do bramki drużyny gości daleko.

1
1
komentarz

1
2
1
77'

Po rzucie wolnym lekkie zamieszanie w polu karnym Wisły, ale ostatecznie zawodnicy z Krakowa zdołali wybić piłkę.

1
1
1
76'

Będzie rzut wolny dla Legii. Znów na wysokości pola karnego Wisły.

2
1
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał także Konrad Gruszkowski.

1
1
2
1
1
73'
ZMIANA

Wisła Kraków. Schodzi: Yaw Yeboah. Wchodzi: Zan Medved.

73'

Żółtą kartką ukarany został Czesław Michniewicz, trener Legii.

3
3
2
68'

Zagranie z rzutu rożnego w pole karne Wisły. Znów piłka wybita przez zawodników gości.

2
1
1
68'

Po rzucie wolnym dla Legii piłkarze Wisły wybili piłkę na rzut rożny.

5
1
1
1
1
67'

Faulowany był Luquinhas. Będzie rzut wolny dla Legii na wysokości pola karnego Wisły.

2
1
1
63'

Od początku meczu aktywny jest Stefan Savić. Piłkarz Wisły otrzymał podanie od Konrada Gruszkowskiego, w polu karnym Legii oddał strzał, po którym piłka wpadła do bramki. Gol nie został jednak uznany, piłkarz Wisły był na spalonym.

2
60'

Ładne uderzenie z dystansu oddał Stefan Savić. Piłka przeleciała jednak tuż obok bramki Legii.

2
1
3
2
3
56'
ZMIANA
56'
ZMIANA

Legia Warszawa. Schodzi: Ernest Muci. Wchodzi: Luquinhas.

1
1
1
1
53'

Znakomitą okazję miał Tomas Pekhart, lecz jego strzał z około 13 metrów świetnie obronił Mateusz Lis.

6
1
1
3
51'

Zagranie z rzutu rożnego przed bramkę gospodarzy. Do piłki dopadł Yaw Yeboah, uderzył zza pola karnego, lecz futbolówka przeleciała obok bramki.

3
2
1
1
4
49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Hołownia.

Legia Warszawa
6
3
1
1
49'

Z rzutu rożnego zagrywał teraz Andre Martins. Zza pola karnego chciał strzelał Filip Mladenović, lecz został zablokowany.

4
3
1
48'

Po dośrodkowaniu Mladenovicia główkował Wieteska. Po rykoszecie piłka wyleciała poza boisko.

4
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
1
1
44'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Zawodnicy z Krakowa zdołali wybić piłkę.

6
3
2
3
43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Burliga.

Wisła Kraków
4
1
1
1
41'

Świetna okazja na gola dla Legii! Tomas Pekhart do Bartosza Slisza. Ten miękko wrzucił w pole karne, gdzie główkował niepilnowany Pekhart. Jego uderzenie znakomicie obronił Mateusz Lis.

9
2
3
2
2
40'

Stefan Savić zagrywał piłkę w pole karne do wbiegającego Burligi. Podanie było jednak zbyt mocne i futbolówka wyleciała poza boisko.

5
2
1
37'

Dobrze w defensywie spisał się Mateusz Wieteska. Zatrzymał przed polem karnym biegnącego z piłką Stefana Savicia.

3
1
4
36'

Legia spokojnie rozgrywa piłkę na własnym boisku.

2
1
2
35'

Kolejne minuty mijają, a dobrych okazji cały czas brakuje.

3
1
2
2
1
32'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Wisły. Piłkę pewnie złapał Mateusz Lis.

8
1
1
31'

Będzie rzut wolny dla Legii. Okazja na dośrodkowanie w pole karne Wisły.

4
1
2
1
2
Czy pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem?
Tak
Nie
3
1
1
1
27'

Z dystansu bardzo niecelny strzał oddał Bartosz Slisz.

4
1
25'

Jak na razie dość spokojne tempo meczu. Brakuje dogodnych okazji strzeleckich.

2
1
1
22'

Stefan Savić zagrywał piłkę z rzutu wolnego w pole karne Legii. Gospodarze wybili piłkę.

2
1
2
18'

Yaw Yeboah stracił piłkę na połowie Legii. Gospodarze wyszli z szybką, bardzo groźną akcją. Po zagraniu Mladenovicia piłkę z linii bramkowej wybił jednak Michal Frydrych.

3
3
2
15'

Zza pola karnego z pierwszej piłki strzelał Yaw Yeboah. Ładne uderzenie, ale piłka przeleciała tuż obok bramki Legii.

4
2
1
12'

Dobra okazja dla Legii. Po akcji Martinsa z około 16 metrów strzelał Bartosz Slisz. To było jednak uderzenie niecelne.

3
2
1
1
1
9'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Legii. Felicio Brown Forbes oddał niecelne uderzenie głową.

6
2
1
2
7'

Na uderzenie na bramkę Legii zdecydował się Yaw Yeboah. Pewnie interweniował Miszta.

9
2
1
3
5'

Legia rozgrywa piłkę na połowie Wisły. Gospodarze szukają okazji na gola. Bartosz Slisz dogrywał piłkę przed bramkę Wisły, lecz dobrze interweniował Georgij Żukow.

6
1
2
1
2
3'

Jak na razie sporo gry w środkowej strefie boiska.

6
1
2
1
14:16

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania. Zawodnicy Wisły zrobili okolicznościowy szpaler dla piłkarzy Legii.