10 wrz 2020 20:30
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikołaj Lebedyński. Asystował mu Damian Piotrowski.

To trafienie rozwiewa ostatnie wątpliwości. Mikołaj Lebedyński nie próżnował na boisku po wejściu na nie z ławki rezerwowych, a w pokonaniu Wojciecha Pawłowskiego po raz trzeci pomógł rykoszet od Patryka Stępińskiego. "Miki" dostał podanie w pole karne od rozpędzonego Damiana Piotrowskiego i podsumował kontratak strzałem z ostrego kąta.

26
15
3
2
4
90'

Doliczone trzy minuty.

1
1
85'

Szansa na złapanie kontaktu z gospodarzami. Po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu gry próbowali oddać skuteczne uderzenie Marveille Fundambu oraz Krystian Nowak. Piłkarze wprowadzeni przez Enkeleida Dobiego z ławki rezerwowych zostali z trudem, bo z trudem, ale powstrzymani.

3
2
2
4
1
82'
ZMIANA
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Poczobut za całą serię przewinień.

80'

Widzew Łódź niezmiennie nie potrafi skierować piłki do bramki strzeżonej przez Kacpra Bieszczada. Pozostało zaledwie 10 minut podstawowego czasu i coraz więcej wskazuje na to, że juniorski reprezentant Polski zachowa w tym meczu czyste konto.

2
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Stępiński za ostry faul na Patryku Bryle.

2
2
1
1
1
73'

Karol Czubak wystartował do piłki po podaniu Marveille'a Fundambu. Nie przypilnował doświadczonej linii obrońców Chrobrego Głogów i sędzia asystent zasygnalizował spalonego wprowadzonego z ławki rezerwowych napastnika.

1
71'
ZMIANA

Chrobry Głogów. Schodzi: Jaka Kolenc. Wchodzi: Marcel Ziemann.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jaka Kolenc #8
1
70'

Trener Enkeleid Dobi wykorzystał komplet zmian, a niebawem pierwszego zmiennika wprowadzi z ławki rezerwowych Ivan Djurdjević.

69'
ZMIANA

Widzew Łódź. Schodzi: Michael Ameyaw. Wchodzi: Karol Czubak.

Karol Czubak #68
Michael Ameyaw #29
1
66'
ZMIANA
65'

Wojciech Pawłowski popisał się znakomitymi interwencjami. Dzięki nim Widzew Łódź jest jeszcze na powierzchni w tym meczu. Były zawodnik Udinese Calcio nie dał się pokonać dwoma uderzeniami przez Damiana Kowalczyka.

1
1
1
63'

Możliwość pokonania Kacpra Bieszczada strzałem z rzutu wolnego. Kolejna próba strzelenia gola przez Widzew Łódź była zbyt oczywista, żeby piłka ominęła dobrze dysponowanego młodziana pilnującego bramki Chrobrego Głogów.

3
3
1
1
1
60'

Kacper Bieszczad interweniuje rewelacyjnie w bramce Chrobrego Głogów. Nastolatek nie pozwolił na strzelenie gola kontaktowego Marcinowi Robakowi oraz Marveille'owi Fundambu. Świetne zachowanie golkipera i wyrasta na bohatera wieczoru.

7
3
59'

Maksymilian Banaszewski strzelił drugiego gola Widzewiakom.

5
4
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maksymilian Banaszewski.

Błyskawiczna akcja Chrobrego Głogów poskutkowała drugim golem. Podopieczni Ivana Djurdjevicia są coraz bliżej pierwszego zwycięstwa w sezonie. Maksymilian Banaszewski skorzystał z błędu Patryka Stępińskiego, nie dał się powstrzymać Bartłomiejowi Poczobutowi i pokonał Wojciecha Pawłowskiego strzałem zza linii pola karnego. Golkiper Widzewa Łódź nawet nie próbował zahamować piłki i jak zamurowany obserwował lądowanie jej w siatce.

21
14
1
3
51'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Możdżeń za przerwanie faulem ataku Chrobrego Głogów.

1
1
49'

Żółtą kartkę otrzymał Jaka Kolenc za ostre przewinienie.

Chrobry Głogów
48'

Po przerwie Widzew Łódź miał możliwość zagrożenia bramce Kacpra Bieszczada z rzutu rożnego. Nie została ona wykorzystana. W statystyce kornerów 4:2 dla zespołu z województwa dolnośląskiego.

2
1
46'

Gra w Głogowie została wznowiona przez sędziego Dominika Sulikowskiego. Chrobry przystąpił do drugiej połowy ze skromną zaliczką. To Widzew musi postarać się o minimum gola, żeby zapunktować.

1
3
komentarz

Jeszcze kilka zdjęć z Głogowa.

komentarz

Na trybunach między innymi Dominik Nowak.

komentarz

45'

Żółtą kartkę otrzymał Jarosław Ratajczak za przerwanie ostatniego ataku w pierwszej połowie faulem.

45'

Możliwość podwojenia prowadzenia przez gospodarzy. Wojciech Pawłowski umiejętnie zachował się na linii i częściowo zrehabilitował się za nieudaną interwencję przy dotąd jedynym golu.

44'

Po nieczystym strzale Mateusza Możdżenia otworzyła się szansa na zdobycie drugiego gola w sezonie przed Marcinem Robakiem. Snajper wyborowy znalazł się sam kilkanaście metrów przed bramką Kacpra Bieszczada, ale nie oddał soczystego uderzenia i ułatwił zadanie znacznie młodszemu od siebie golkiperowi.

2
1
2
2
1
42'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego Sebastiana Rudola w momencie wrzutki z rzutu wolnego. W tej sytuacji wszyscy obrońcy Chrobrego Głogów mają wolne, a bramkarz Kacper Bieszczad wznowi grę w pobliżu własnego królestwa. Pozostało zaledwie kilka minut w pierwszej połowie.

38'

Bartłomiej Poczobut uruchomił podaniem na wolne pole Henrika Ojamęę. Reprezentant Estonii miał możliwość oddania strzału i zrobił to. Przyblokowana próba, piłka straciła prędkość, co ułatwiło jej zatrzymanie odpowiednio ustawionemu Kacprowi Bieszczadowi.

3
2
1
1
1
35'

Drużyna w Łodzi w nieskutecznej ofensywie. Wypracowała ona sobie przewagę pod względem posiadania piłki. Aktualnie już ponad 50 procent w tej statystyce po stronie beniaminka zaplecza PKO Ekstraklasy.

2
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Juraszek za ostre przewinienie na Mateuszu Michalskim.

1
32'

Łukasz Kosakiewicz wypracował sobie miejsce w bocznym sektorze boiska. Z jego dośrodkowania nie skorzystał centralnie ustawiony Marcin Robak. Po chwili ponowienie ataku Widzewa Łódź i Patryk Stępiński zatrudnił swoim strzałem Kacpra Bieszczada.

1
1
25'

Skuteczne interwencje głogowian w defensywie. Przed momentem próbującego zorganizować się do rajdu na skrzydle Henrika Ojaamę poskromił Michał Ilków-Gołąb. Widzew Łódź musiał zadowolić się w tej sytuacji wyłącznie wywalczeniem wrzutu z autu. Chrobry Głogów zyskał czas na ustawienie się w obronie.

3
2
1
1
1
20'

W Głogowie zameldowała się spora grupa kibiców Widzewa Łódź. Na razie nie mają oni powodu do zadowolenia. Po zmianie wyniku był fragment przewagi przyjezdnych, ale Chrobry Głogów nie zamierza chować się przed przeciwnikiem i już odpowiedział.

1
1
1
15'

Denerwuje się Enkeleid Dobi przy boisku. Na razie powrót tego szkoleniowca do województwa dolnośląskiego nie wygląda okazale. Widzew Łódź wcześnie stracił gola, i mimo szansy na wyrównanie, musi niezmiennie gonić wynik.

3
2
1
1
1
12'

Michael Ameyaw miał ogromną szansę na doprowadzenie do remisu. Przed pomocnikiem Widzewa Łódź znajdował się już wyłącznie Kacper Bieszczad, ale ten nie przymierzył z dogodnej pozycji do siatki. Pudło.

3
1
1
1
1
10'

Gospodarze na prowadzeniu. Świetne otwarcie Chrobrego Głogów.

4
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jaka Kolenc. Asystował mu Robert Mandrysz.

Chrobry Głogów na prowadzeniu. Głośna reakcja publiczności na trybunach i trudno się temu dziwić, ponieważ gospodarze rozpoczęli w wymarzony sposób mecz z markowym przeciwnikiem. Jaka Kolenc miał dużo miejsca i czasu przed polem karnym i pokonał swoim strzałem z dystansu niepewnego Wojciecha Pawłowskiego. Ponownie kibice w Łodzi mogą mieć pretensje do bramkarza.

23
12
5
4
6
6'

Michael Ameyaw zmierzył się w pojedynku biegowym z przeciwnikiem. Podanie na wolne pole nie nadawało się do kontynuowania ataku przez Chrobrego Głogów, ponieważ pomocnik Widzewa Łódź okazał się szybszy w drodze do piłki.

1
1
4'

Wojciech Pawłowski zmierzył się z premierowym strzałem. Na inaugurację sezonu nie zaprezentował się dobrze, ale to spotkanie rozpoczął od skutecznego piąstkowania.

1
1
3'

Patryk Bryła nie przedarł się swoim skrzydłem, ponieważ blisko byłego zawodnika Łódzkiego Klubu Sportowego był Bartłomiej Poczobut i nie pozwolił na kontynuowanie ataku. Zainicjowany przez środkowego pomocnika kontratak zatrzymał Oliver Praznovsky, na którego wpadł Mateusz Michalski.

2
2
1
1
1
Czy Widzew Łódź wygra mecz z Chrobrym Głogów?