Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

GKS Tychy. Schodzi: Wiktor Żytek. Wchodzi: Jakub Piątek.

wchodzi Wchodzi
Jakub Piątek #7
schodzi Schodzi
85'

Tyszanie rozsądnie na połowie przeciwnika. Drużyna prowadzona przez Artura Derbina nie kwapiła się do szybkiego wznowienia rywalizacji od rzutu rożnego. Czas pracuje na korzyść jedenastki z województwa śląskiego.

1
1
82'

Przewinienie Damiana Nowaka. Sędzia nie zdecydował się na pokazanie wprowadzonemu z ławki rezerwowych zawodnikowi żółtego kartonika. ŁKS od rzutu wolnego, ale bez energii oraz pomysłu. Gospodarze już również myślami w szatni.

1
1
80'

GKS Tychy sprokurował rzut wolny. Konkretnie to Bartosz Biel zachował się nieprzepisowo w konfrontacji z przeciwnikiem. Przez moment protestował zawodnik, który rozpoczął strzelanie, ale później zajął się ustawieniem w obronie.

1
1
77'
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Po skutecznych atakach podsumowanych uderzeniami Bartosza Szeligi oraz Kamila Kargulewicza przyjezdni koncentrują się na powstrzymaniu ataków odrobinę zniechęconych łodzian.

1
1
73'

Łukasz Sekulski co prawda dochodzi do sytuacji podbramkowych, ale nie potrafi wykorzystać ani jednej i poprawić wyniku. Przed momentem wprowadzony z ławki rezerwowych zawodnik nie przymierzył z dogodnej pozycji do bramki.

1
1
69'

GKS Tychy. Schodzi: Kamil Kargulewicz. Wchodzi: Łukasz Norkowski.

Kamil Kargulewicz #27
1
68'

Bartosz Szeliga wbił łodzianom drugiego gola!

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Oskar Paprzycki za przewinienie na rozpędzającym się przeciwniku.

64'

Łukasz Sekulski miał możliwość poprawienia rezultatu krótko po wbiegnięcie na boisko z ławki rezerwowych. To być może ostatnia szansa na powrót łodzian do walki o zapunktowanie. Napastnik trafił z bliska z Konrada Jałochę. Golkiper przyjezdnych potrzebował czasu na dojście do siebie po szczęśliwej interwencji.

1
57'

Gol! Strzelił Kamil Kargulewicz.

GKS Tychy bezwzględnie punktuje przeciwnika. To już 3:0 i podopieczni Artura Derbina mają zwycięstwo praktycznie w kieszeniach. Kamil Kargulewicz popędził pod bramkę podopiecznych Wojciecha Stawowego i zadał kolejny cios kompletnie zdezorganizowanym w obronie gospodarzom.

GKS Tychy
4
4
2
1
2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Żytek za przewinienie taktyczne na Antonio Dominguezie.

55'

Gol! Strzelił Bartosz Szeliga.

Drugie trafienie przyjezdnych. GKS Tychy powiększa swoje prowadzenie w Łodzi. Głośna radość na boisku i na ławce rezerwowych. Trudno się temu dziwić. Wygrana na terenie przeciwnika jest o krok. Podanie na skraj pola karnego do Bartosza Szeligi, który łatwo wymanewrował defensora i pokonał swoim strzałem Arkadiusza Malarza.

5
4
1
2
53'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Wolski za spóźniony wślizg w nogi Szymona Lewickiego.

ŁKS Łódź
52'

Po zablokowanym uderzeniu ŁKS Łódź miał możliwość sprawienia problemu przeciwnikom po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Za wykonywanie stałych fragmentów gry odpowiada Mikkel Rygaard. Jego wrzutka została wybita pod nogi Antonio Domingueza, którego strzał był niecelny.

1
48'

Po wznowieniu spotkania całkiem spokojnie przyjezdni. GKS Tychy nie pozwala przeciwnikowi na zagrożenie bramce Konrada Jałochy. Wszyscy podopieczni Artura Derbina są odpowiednio skoncentrowani również po powrocie z szatni na boisko.

1
1
46'

Wybrzmiał gwizdek rozpoczynający drugą połowę spotkania. Sędzia dał zawodnikom sygnał do wznowienia rywalizacji. ŁKS Łódź ma co poprawiać, a GKS Tychy prawdopodobnie postawi na nieco ostrożniejszy sposób grania.

Czy ŁKS Łódź wyrówna po przerwie?
44'

GKS Tychy ma zaliczkę na terenie przeciwnika.

1
42'

Bartosz Biel na 1:0 dla przyjezdnych. To były zawodnik GKS-u Bełchatów.

40'

Gol! Strzelił Bartosz Biel.

GKS Tychy na prowadzeniu w Łodzi. Na otwarcie rezultatu trzeba było poczekać niespełna 40 minut. Bartosz Biel przepchnął się w pobliżu bramki Arkadiusza Malarza, poradził sobie sprytnie z Janem Sobocińskim oraz Maciejem Wolskim, po czym oddał strzał na 1:0. Przypomniał o sobie skrzydłowy w województwie łódzkim.

4
3
1
1
39'

Pozostało drużynom kilka minut na otwarcie wyniku w pierwszej połowie. W uderzeniach celnych przewaga przyjezdnych. Możliwości i formę Arkadiusza Malarza przetestował między innymi Łukasz Grzeszczyk.

1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Szeliga za ostre przewinienie na Pirulo.

35'

Początek rywalizacji z licznymi sytuacjami podbramkowymi, a w ostatnich minutach nie było dużych szans na otwarcie wyniku.

34'

Rozegranie łodzian na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Po zablokowanym dośrodkowaniu Kamila Dankowskiego gospodarze musieli zadowolić się wywalczeniem rzutu rożnego. Dośrodkowanie nie zostało spożytkowane do oddania niebezpiecznego strzału.

31'

Nie było uderzenia z rzutu wolnego, a dośrodkowanie. Nie sprawiło ono żadnego problemu Arkadiuszowi Malarzowi, a na dodatek jeden z podopiecznych Artura Derbina znalazł się na spalonym.

30'

Maciej Wolski nie skoncentrował się i popełnił stratę po podaniu Jana Sobocińskiego. Futbolówka uciekła gospodarzom i została przekazana zawodnikom z Tychów. GKS wywalczył dla siebie rzut wolny w pobliżu pola karnego przeciwnika.

1
1
26'

Wsparcie od kompanów z szatni dla Samu Corrala.

1
24'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Dąbrowski za przewinienie daleko od własnej bramki.

23'

Arkadiusz Malarz nie marznie i zmierzył się już z kilkoma zagraniami przyjezdnych. Najtrudniejsze było poskromienie uderzenia Łukasza Grzeszczyka, ale nie trzeba było czekać na niebezpieczny centrostrzał, który mógł wylądować za kołnierzem weterana.

1
21'

Ekspresowa akcja przyjezdnych. Łukasz Grzeszczyk starał się zmieścić piłkę w bramce gospodarzy. Arkadiusz Malarz zaprezentował robinsonadę i sparował futbolówkę nad poprzeczkę. Tylko korner dla tyszan w konsekwencji błędu Macieja Wolskiego.

1
20'

Rozegranie kierowane przez Kamila Dankowskiego. Futbolówka trafiła do Pirulo, którego dośrodkowanie nie zostało wykorzystane przez Piotra Janczukowicza ustawionego w pobliżu bramki zespołu z województwa śląskiego.

17'

Antonio Dominguez poczęstował Konrada Jałochę strzałem z dystansu. Obdarzony dobrymi warunkami fizycznymi bramkarz wyciągnął się jak długi i ponownie nie dał się zaskoczyć uderzeniem Hiszpana.

1
15'

Początkowy kwadrans konfrontacji za jedenastkami. Tak gospodarze, jak i przyjezdni zorientowani na atakowanie. ŁKS Łódź miał możliwość otwarcia wyniku z rzutu rożnego. Po krótkim rozegraniu Mikkela Rygaarda oraz Michała Trąbki podanie do Jana Sobocińskiego, którego uderzenie okazało się niedokładne.

12'

Dynamicznie od początku rywalizacji. Tym razem celnie strzelili gospodarze. Konkretnie Pirulo, któremu nie udało się zmieścić piłki przy słupku. Przeszkodził w tym instynktownie interweniujący na linii Konrad Jałocha!

1
1
11'

Dla odmiany od rzutu rożnego ŁKS Łódź. Futbolówka po dośrodkowaniu została wyekspediowana pod nogi Jakuba Tosika. Pomocnik oddał sytuacyjne uderzenie, ale wyraźnie poza lustro bramki strzeżonej przez Konrada Jałochę.

1
1
9'

Korner dla tyszan. Po dośrodkowaniu atakujący zawodnik co prawda oddał uderzenie w lustro bramki, ale jego powstrzymanie nie było skomplikowane dla Arkadiusza Malarza. Weteran stara się zmobilizować swoich obrońców do żwawszego przemieszczania się za przeciwnikami.

1
7'

Pierwsza odpowiedź wicelidera. Atak łodzian zakończył się niedokładnym strzałem i piłka przeleciała obok bramki. Konrad Jałocha dostał tylko ostrzeżenie, ale widać, że ŁKS próbuje przystąpić do bardziej zdecydowanego natarcia.

1
1
1
1
4'

Pomyłka Jakuba Tosika. Brakuje koncentracji gospodarzom. Po stracie doświadczonego pomocnika szybka akcja w wykonaniu Górniczego Klubu Sportowego i Kamil Kargulewicz miał możliwość pokonania strzałem Arkadiusza Malarza. Pudło debiutanta i ma czego żałować.

1
2'

Arkadiusz Malarz interweniował w odpowiednim momencie na przedpolu i w ten sposób poskromił podanie rzucone w pole karne łodzian do Szymona Lewickiego. Moment zawahania Jana Sobocińskiego bez przykrych konsekwencji dla gospodarzy.

07:45

Przed wznowieniem rywalizacji o punkty podopieczni Artura Derbina rozegrali dwa mecze kontrolne jednego dnia. Tydzień temu zostali pokonani 1:3 przez Puszczę Niepołomice, a ponadto zremisowali 3:3 z Pniówkiem Pawłowice Śląskie.

07:45

ŁKS odpadł z Fortuna Pucharu Polski. W lidze zamierza poprawić sobie samopoczucie.

07:45

Rycerze Wiosny rozegrali już jedno spotkanie o stawkę w 2021 roku. Drużyna z Łodzi została wyeliminowana z Fortuna Pucharu Polski przez Legię Warszawa. Konfrontacja w Łodzi zakończyła się rezultatem 2:1 dla mistrza Polski.

1
07:45

ŁKS jest wiceliderem na zapleczu PKO Ekstraklasy. Klub z Łodzi rozpoczął sezon od mocnego uderzenia, później przeżył swoje problemy i ostatecznie zdobył 32 punkty w 16 kolejkach. Możliwość poprawienia wyniku, przed półmetkiem sezonu, będzie w zaległym spotkaniu z tyszanami.

1
07:45

W okresie przygotowań podopieczni Wojciecha Stawowego strzelili tylko jednego gola. W sparingu poprzedzającym wznowienie rozgrywek ponieśli porażkę 0:5 z rosyjskim drugoligowcem Bałtiką Kaliningrad. Po dwie bramki zdobyli Jan Kazajew oraz Michaił Markin, a jedną dołożył Artiom Mieszczaninow.

1
07:45

Fortuna I liga wybudzi się z zimowego snu w Łodzi. ŁKS podejmie GKS Tychy w pierwszym z dwóch zaplanowanych na sobotę zaległych meczów. Oba kluby znajdują się w górnej połowie tabeli.