Arka Gdynia. Schodzi: Kacper Skóra. Wchodzi: Fabian Hiszpański.

1
83'

Żółtą kartkę otrzymał Mikołaj Łabojko za przewinienie na Marcinie Stromeckim.

80'

Mało wskazuje na chociaż gola kontaktowego Arki Gdynia. Na pewno gospodarze mogą jeszcze podnieść temperaturę tego widowiska, ale Górnik Łęczna prezentuje się solidnie w obronie i nie pozwala na częste zbliżanie się do bramki Macieja Gostomskiego.

1
75'
ZMIANA

Arka Gdynia. Schodzi: Paweł Sasin. Wchodzi: Damian Ślesicki.

73'
ZMIANA

Górnik Łęczna. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Przemysław Banaszak.

Przemysław Banaszak #19
70'

Bartosz Śpiączka z drugim golem w Gdyni w 2021 roku.

1
1
1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Śpiączka. Asystował mu Michał Mak.

Przyjezdni już mają dwubramkowe prowadzenie na stadionie Arki Gdynia. Wprowadzony z ławki rezerwowych na boisko Bartosz Śpiączka podwoił przewagę przyjezdnych. Po podaniu Michała Maka ośmieszył w polu karnym Luisa Valcarce i nie pozwolił na skuteczną interwencję ani Danielowi Kajzerowi, ani Luisowi Valcarce.

6
6
2
63'

Górnik Łęczna gra rozsądnie po objęciu prowadzenia. Pozwolił gospodarzom na wykreowanie zaledwie jednej szansy na doprowadzenie do remisu, a było to po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Struski za próbę wymuszenia rzutu karnego.

1
2
1
58'

Po otwarciu wyniku była szansa jego zmienienia przez obie drużyny. Nie wykorzystali ich Haris Memić oraz Paweł Baranowski. Obaj środkowi obrońcy nie zdołali przymierzyć do bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Mak.

Błyskawicznie została potwierdzona golem przewaga liczebna Górnika Łęczna. Piłka zagrana z bocznego sektora boiska na linię pola karnego, a tam Michał Mak miał dużo miejsca oraz czasu. Skrzydłowy obrócił się z futbolówką i pokonał Daniela Kajzera płaskim uderzeniem. Świetna sytuacja podopiecznych Kamila Kieresia!

12
10
2
50'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Arkadiusz Kasperkiewicz za cios zadany w powietrzu Pawłowi Wojciechowskiemu.

6
5
1
1
48'

Przewinienie na Serhiju Krykunie, który tradycyjnie kręci przeciwnikami. Rozegranie rzutu wolnego w wykonaniu Górnika Łęczna było zdecydowanie mniej interesujące niż wcześniejszy drybling jego skrzydłowego.

1
46'

Pora na drugą połowę meczu w Gdyni. Przed przerwą obu drużynom zabrakło sposobu na skierowanie futbolówki do bramki przeciwnika. Może kwadrans spędzony przez zawodników w szatniach pomógł w znalezieniu sposobu na otwarcie wyniku.

1
1
komentarz

Piłkarze muszą popracować nad skutecznością.

komentarz

45'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Kasperkiewicz za faul na Michale Maku.

1
1
1
1
42'

Wysocy przyjezdni wbiegli w pole karne przeciwnika przy okazji rzutu wolnego. Potwornie zakotłowało się po dośrodkowaniu Marcina Stromeckiego. Piłka trafiła między innymi w rękę Harisa Memicia, ale Szymon Marciniak nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego dla Górnika Łęczna.

1
40'

Kacper Skóra poderwał się na prawej stronie boiska, jednak ponownie zabrakło młodzieżowcowi dokładnego dogrania do Mateusza Żebrowskiego albo Macieja Rosołka.

1
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro za faul w powietrzu na Kacprze Skórze.

3
1
1
34'

Poderwał się do ataku na prawej stronie boiska Arkadiusz Kasperkiewicz. Szarża podsumowana płaskim dośrodkowaniem, jednak prosto pod nogi ustawionego w odpowiednim miejscu defensora Górnika Łęczna. Paweł Baranowski i Tomasz Midzierski radzą sobie z napastnikami Arki Gdynia.

1
30'

Dwa kwadranse konfrontacji za zawodnikami. Dwa dośrodkowania Górnika Łęczna i pierwsze z nich, płaskie zostało zablokowane, a drugie podsumowane uderzeniem Pawła Wojciechowskiego. Wicelider z Lubelszczyzny nie zdołał zdobyć prowadzenia, ale i tak Daniel Kajzer ma dużo pretensji do swoich kompanów z pola.

1
26'

Najlepsza sytuacja podbramkowa Górnika Łęczna! Podanie Pawła Wojciechowskiego w pole karne Arki Gdynia, a tam dopadł do futbolówki rozpędzony Serhij Krykun. Uderzenie skrzydłowego zostało obronione przez skoncentrowanego Daniela Kajzera.

2
25'

Nieudana wymiana podań Pawła Wojciechowskiego z Serhijem Krykunem. Futbolówka uciekła zawodnikom Górnika Łęczna poza boisko i Szymon Marciniak nakazał wznowienie gry podopiecznym Dariusza Marca.

1
22'

Podanie Mateusza Żebrowskiego do Christiana Alemana. Tym razem Ekwadorczyk miał możliwość zdobycia prowadzenia dla Arki Gdynia, jednak futbolówka nie umościła się wygodnie na jego stopie i oddał nieczyste uderzenie obok bramki.

1
1
18'

Druga w krótkim okresie szansa Macieja Rosołka po podaniu Christiana Alemana. Ponownie piłka trafiła do młodego napastnika w szesnastce Górnika Łęczna, jednak pod naporem przeciwnika nie zdołał oddać celnego uderzenia. Maciej Gostomski mógł odetchnąć.

1
15'

Na zakończenie pierwszego kwadransa meczu podanie Christiana Alemana w pole karne Górnika Łęczna. Maciej Rosołek miał możliwość zdobycia prowadzenia dla Arki Gdynia, jednak łupem wypożyczonego z Legii Warszawa napastnika okazał się wyłącznie korner.

1
13'

Interesująca wymiana podań na obrzeżach pola karnego Arki Gdynia. W ostatnim momencie pogubili się podopieczni Kamila Kieresia i nie zatrudnili uderzeniem na zakończenie ataku Daniela Kajzera. Po chwili ponowienie natarcia i Bartłomiej Kalinkowski sprawdził czujność bramkarza z dystansu.

1
9'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Danch za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Arka Gdynia
2
1
1
8'

Pierwsza szansa na zagrożenie bramce strzeżonej przez Daniela Kajzera. Krótkie rozegranie Marcina Stromeckiego, a po wymianie podań dośrodkowanie. Futbolówka uciekła pomocnikowi Górnika Łęczna poza boisko.

1
4
5'

Przyspieszenie ustawionego na prawym skrzydle Kacpra Skóry. Odważnie przedarł się w pobliże pola karnego Górnika Łęczna, ale nie dopieścił ostatniego podania i piłka uciekła gospodarzom poza boisko.

1
3'

Arka w żółtych koszulkach oraz getrach, a także niebieskich spodenkach. Górnik Łęczna w zielono-czarnych strojach. W początkowych minutach gra prowadzona przez gdynian na połowie schowanych podopiecznych Kamila Kieresia.

02:07

Górnik Łęczna wystartował bardzo pozytywnie w rundzie wiosennej Fortuna I ligi. Drużyna Kamila Kieresia odniosła wyjazdowe zwycięstwa w Bełchatowie i w Rzeszowie. Dzięki kompletowi punktów powróciła na drugie miejsce premiowane awansem do PKO Ekstraklasy.

1
1
1
02:07

Gdynianie już mierzyli się w tym roku z Górnikiem Łęczna. Stawką konfrontacji był awans do ćwierćfinału Fortuna Pucharu Polski. Arka odniosła zwycięstwo 2:1 dzięki uderzeniu Michała Marcjanika w ostatnich minutach podstawowego czasu.

1
1
02:07

Przygotowania Arki do zbliżającego się pojedynku.

1
1
02:07

Gdynianie nie popisali się w Niepołomicach.

1
1
02:07

Podopieczni Dariusza Marca postarają się zrehabilitować za kompletnie nieudany występ w meczu ligowym w Niepołomicach. Arka przegrała po raz pierwszy w rundzie wiosennej i to wysoko 0:4. Wszystkie gole straciła po powrocie z szatni na boisko.

1
1
02:07

Sobotnie granie na zapleczu PKO Ekstraklasy rozpocznie się meczem Arki Gdynia z Górnikiem Łęczna. Drużyny prowadzone przez Dariusza Marca oraz Kamila Kieresia są kandydatami do awansu do PKO Ekstraklasy.