Czy Sevilla FC utrzyma swoje prowadzenie i awansuje do finału LE?
1
3
78'

Gol! Strzelił Luuk de Jong. Asystował mu Jesus Navas.

Sevilla FC wygrywa 2:1! Dokładnie z prawego skrzydła dośrodkował Jesus Navas, zaś piłkę do siatki z bliskiej odległości wpakował Luuk de Jong.

39
26
10
6
17
77'

Munir El Haddadi stracił piłkę w kontrze i do ofensywy może przejść Manchester United.

2
5
5
4
4
75'

Sevilla FC. Schodzi: Suso. Wchodzi: Franco Vazquez.

3
2
3
3
2
73'

Suso uderzał z mniej więcej 15 metrów, ale został zablokowany przez rywala.

1
2
2
2
3
71'

Piłkarze Sevilli spokojnie budują swój atak pozycyjny.

4
2
2
1
4
69'

Nieudana akcja Andaluzyjczyjów i piłkę do gry wprowadzi David de Gea.

1
2
2
1
1
67'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Marcus Rashford.

5
5
5
3
4
66'

Mnożą się faule z obydwu stron. Tym razem rzut wolny dla Manchesteru.

3
3
2
2
1
62'

Munir El Haddadi nieprzepisowo powtrzymywał Brandona Williamsa.

1
2
2
1
2
60'

Faulował Victor Lindelof i będzie rzut wolny dla Sevilli.

2
2
2
2
1
58'

3
56'
56'
54'

Anthony Martial znów gorszy od Yassine'a Bounou! Oblężenie bramki Sevilla FC trwa.

3
2
2
1
2
53'

Yassine Bounou znów popisał się znakomitą interwencją. Obronił strzał Anthony'ego Martiala z bliskiej odległości.

1
2
3
2
3
52'

Gracze z Sewilli chcą dłużej utrzymywać się przy piłce, żeby dać oddech swojej defensywie.

1
1
3
3
2
50'

Było gorąco pod bramką Sevilli. Ostatecznie hiszpańska ekipa cudem wyszła z opresji, blokując kolejne strzały zawodników Czerwonych Diabłów.

2
47'

Mason Greenwood przegrał pojedynek sam na sam z Yassine'm Bounou. Man Utd bliski wyjścia na prowadzenie.

2
3
2
1
1
46'

Początek drugiej odsłony konfrontacji Sevilla FC - Manchester United.

7
4
3
2
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
2
1
1
2
44'

W polu karnym Andaluzyjczyków szarżował Bruno Fernandes, jednakże ostatecznie stracił piłkę.

2
3
3
1
1
42'

Ever Banega był nieprzepisowo powstrzymywany na połowie boiska Sevilli.

2
2
2
2
4
40'

Marcus Rashford huknął z rzutu wolnego, ale piłkę do boku odbił Yassine Bounou.

1
1
2
1
1
39'

Manchester United będzie miał rzut wolny około 40 metrów od bramki hiszpańskiego zespołu.

1
1
1
1
2
35'

Piłkarze z Sewilli wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska. Manchester cofnął się i czyha na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

1
1
1
1
1
33'

Nieudana akcja podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera i piłkę do gry wprowadzi Yassine Bounou.

1
1
1
2
1
31'

Dobre tempo rywalizacji w starciu Sevilla - Manchester. Przy piłce znajdują się Czerwone Diabły.

1
1
1
2
30'

Anthony Martial został sfaulowany w środkowej strefie boiska.

1
1
1
1
28'

Próbował dośrodkowywać Aaron Wan-Bissaka, lecz został przyblokowany i będzie rzut rożny dla Man Utd.

1
26'

Gol! Strzelił Suso. Asystował mu Sergio Reguilon.

Sevilla FC doprowadziła do remisu 1:1! Zespół z Andaluzji wyszedł z szybkim atakiem. W jego końcowej fazie dobre podanie wzdłuż linii końcowej zagrał Sergio Reguilon, a pewnym strzałem Davida de Geę pokonał Suso.

19
15
4
4
16
24'

Drużyna z Sewilli spokojnie konstruuje swój atak pozycyjny. Aktywny jest Jesus Navas.

1
1
1
1
22'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Carlos, który faulował Martiala.

7
4
2
4
21'

Przypominamy, że w ćwierćfinałach Ligi Europy Sevilla FC wyeliminowała Wolverhampton Wanderers (1:0), a Manchester United po dogrywce uporał się z FC Kopenhaga (1:0).

1
1
1
19'

Sevilla próbowała wyjść z szybkim kontratakiem, jednakże bez powodzenia.

3
2
1
2
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Brandon Williams.

3
3
4
2
6
16'

Sevilla FC ambitnie walczy o doprowadzenie do remisu. Z ostrego kąta przymierzył Lucas Ocampos, zaś David de Gea odbił piłkę na korner.

3
3
1
3
1
14'

Groźnie z mniej więcej 13 metrów po szybkiej kontrze uderzał Fred, lecz trafił tylko w boczną siatkę. Zespół z Manchesteru był o krok od podwyższenia swojego prowadzenia.

2
1
1
1
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
6
2
1
2
2
11'

4
9'

Gol! Strzelił Bruno Fernandes.

Manchester United wyszedł na prowadzenie 1:0! Pewnie rzut karny wykorzystał Bruno Fernandes.

29
18
1
6
5
8'

Rzut karny dla Manchesteru! Faulowany w "16" hiszpańskiej ekipy był Marcus Rashford.

17
14
2
4
4
7'

Zagotowało się pod bramką Sevilli. Celnie z kilku metrów strzelał Marcus Rashford, ale dobrą interwencją popisał się Yassine Bounou.

4
2
1
6'

Grę od własnej bramki dalekim wybiciem wznowił David de Gea.

3
1
2
3'

Nieudane zagranie Brandona Williamsa i bezpańską piłkę spokojnie opanował Yassine Bounou.

2
2
1
2'

Uderzał z około 14 metrów Bruno Fernandes, jednakże został zablokowany i będzie rzut rożny dla angielskiego zespołu.

2
5
1
2
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęły Czerwone Diabły.

4
2
1
2
czas Start meczu
20:57

Drużyny są już na boisku w Kolonii. Czas na hymn Ligi Europy.