To już ostatnie sekundy. Piast przy piłce!

38
21
25
90+3'

Dośrodkowanie w pole karne, a może tzw. laga. Huk sfaulowany, będzie rzut wolny.

50
16
19
6
16
90+3'

120 sekund! Jodłowiec staranował rywala. Czas płynie.

76
26
18
11
11
90+2'

Kainz zwiódł rywala, uderzył z pola karnego. Plach piłkę pewnie złapał.

89
26
4
2
5
90+2'

180 sekund, tyle tyknięć zegara do końca.

52
20
14
4
8
90+1'

Trzech Smolarków z Piasta z piłką w narożniku. 30 sekund skradzione!

50
44
2
4
5
90'

Sędzia doliczył 4 minuty. Aż tyle?

7
6
27
7
52
89'

TSV. Schodzi: Samson Tijani. Wchodzi: Michael Huber.

6
89'
89'

Atak frontalny gości, a w obronie Piasta... No właśnie, wiadomo.

10
9
7
5
6
88'

Czujny niczym ważka Plach wybiegł na dwunasty metr i złapał piłkę.

26
13
1
1
3
87'

Jeszcze kilka minut, Piast coraz bliżej wyjazdu do Danii na mecz III rundy.

32
14
4
5
3
86'

Rywale ruszają do ataku. Piast cofnął się. Szukamy Huka. Niestety wciąż w obronie gliwiczan. Zresztą Malarczyk również.

11
15
14
4
9
84'

Gol! Strzelił Michał Żyro. Asystował mu Martin Konczkowski. Konczkowski otrzymał piłkę po prawej stronie, w swoim stylu dośrodkował. Do futbolówki doszedł Żyro i pięknym uderzeniem głową z ok. 10 metrów, strzałem przy słupku, pokonał bramkarza. 3:2!

304
138
24
8
16
81'

Żółtą kartkę otrzymał Thomas Rotter. Rzeźnik z Austrii ostro potraktował Żyrę.

10
80'

Dośrodkował Tadić, Ried uderzył głową wprost w Placha.

6
2
3
2
7
79'

Jednak nie faul, ale... troska o zawodnika. Rzutem sędziowskim wznowiono grę.

3
3
3
2
7
79'

Piast mógł zagrozić rywalom, ale sędzia przerwał grę dopatrując się faulu Steczyka.

2
2
1
9
77'
77'

Z dystansu uderzał Rep, trafił jednak w Malarczyka.

5
3
4
3
1
75'

Gol! Strzelił Lukas Ried. Asystował mu Thomas Rotter. Zagranie z okolic środka pola, między obrońców, do Rieda. Ten świetnie przyjął piłkę, Malarczyk mu się przyglądał, a Czerwiński uderzenia w okienko nie był w stanie zablokować. 2:2.

117
74'

Bardzo wysoko ustawieni są goście. Jeśli Piastowi uda się przebić przez obronę to może być ciekawie.

12
5
1
3
5
73'

TSV. Schodzi: Andreas Lienhart. Wchodzi: Stefan Goelles.

2
72'

Goście nie mają zbytnio pomysłu na Piasta. Błędy Huka naprawiają koledzy, poza tym pozostali gracze gospodarzy nie mylą się.

10
4
3
2
4
70'
13
4
2
2
1
70'

I właśnie Huk. Tak wybijał piłkę, że znowu było groźnie pod bramką Piasta.

2
1
2
3
13
69'

Piast zamurował bramkę. Teraz tylko daleko od piłki należy utrzymać Huka. Obrońca już jedną asystę w meczu zaliczył, niestety dla rywala.

6
7
2
1
4
67'

TSV. Schodzi: Manfred Gollner. Wchodzi: Julius Ertlthaler.

6
65'

Rep starał się dogrywać z pola karnego, ale trafił w Sokołowskiego. Będzie rzut rożny.

4
2
4
2
8
63'

Żółtą kartkę za wybicie piłki po gwizdku otrzymał Tomasz Jodłowiec.

5
2
9
5
12
62'

Gol! Strzelił Patryk Sokołowski. Indywidualna akcja Sokołowskiego, rywale nie potrafili skutecznie wybić piłki. Pomocnik uderzył z pola karnego w kierunku dalszego słupka. Bramkarz futbolówki nie był w stanie sięgnąć. 2:1!

198
90
11
6
13
61'

Goście rozgrywają piłkę, Piast czeka na możliwość jej przejęcia i skontrowania.

1
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Piotr Parzyszek.

Piast Gliwice
2
3
2
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Rajko Rep. Rep sfaulował Huka.

Rajko Rep #9
7
3
1
2
58'

Tadić runął w polu karnym i domagał się rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

4
7
2
2
2
58'

Rzut rożny dla TSV, Plach zdołał wypiąstkować piłkę z pola bramkowego.

7
5
1
1
1
56'

Akcja gliwiczan, dogranie aktywnego Konczkowskiego, Parzyszek główkował daleko obok bramki gości.

5
1
3
2
4
53'

Dośrodkował Gollner, piłka spadła na górną siatkę.

1
1
2
1
51'

Ładna akcja Piasta, z ok. 17 metrów uderzył Sokołowski. Bramkarz zdołał odbić piłkę!

10
6
7
7
18
50'

Próba ataku gości, ale Kainz zbyt mocno zagrywał piłkę. Od bramki rozpocznie Plach.

8
5
3
3
1
47'

Lipski dogrywał, Sokołowski głową uderzył ponad poprzeczką.

5
1
1
1
6
46'

Po rogu uderzał Jodłowiec, piłka po rykoszecie wyszła na kolejny korner.

4
3
1
2
1
46'

Akcja Piasta, dogranie Konczkowskiego za rzut rożny wybił obrońca.

2
1
1
1
46'

1
43'

Piast stara się atakować, ale kolejnej okazji nie potrafi sobie wykreować.

3
7
3
8
15
41'

Huk po prawej stronie pod bramką rywala i... piłka podana do rywala. Można raz, można dwa razy, ale kilkanaście?

3
6
5
5
16
40'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tobias Kainz.

Tobias Kainz #23
18
6
2
3
3
39'

Konczkowski ruszył po raz kolejny prawą stroną. Zagrał na piętnasty metr do Vidy, ale ten przestrzelił w kapitalnej sytuacji!

9
6
6
11
16
37'

Ponownie rywale uzyskali przewagę. Piast przegapił swój moment zaraz po objęciu prowadzenia. Teraz musi budować wszystko od początku.

2
5
4
6
11
34'

Piast po stracie gola zaatakował. Dogrywał Konczkowski, głową niecelnie uderzył Parzyszek.

2
5
16
6
5
33'

Gol! Strzelił Tobias Kainz. Źle zachowała się defensywa Piasta. Huk wybił piłkę wprost pod nogi Kainza. Ten uderzył z ok. 20 metrów, Plach nie był w stanie odbić piłki. 1:1.

23
27
15
32
77
31'

Tadić o dość orlikowej posturze dośrodkował, ale do piłki nikt nie doszedł.

2
3
2
7
4
30'

Dwa kwadranse za nami, Piast głęboko, ale skutecznie w defensywie.

3
29'

Piast cierpliwie czeka na rywala i na możliwość skontrowania. Przed momentem we własnym polu karnym Kirkeskov tak podawał do Placha, że przy chwili dekoncentracji bramkarza mógł go pokonać.

1
5
26'

Lipski z rzutu wolnego, piłkę zgrywał Malarczyk, ale wprost w ręce Swete'a.

2
6
1
3
25'

Tijani wściekły na sędziego, który uznał, że zawodnik gości faulował. Jeśli piłkarz wypuszcza sobie futbolówkę na trzy metry to trudno się dziwić, że tak się kończy.

3
9
1
2
2
24'

Atak pozycyjny goście, ale dobrze bronią się gliwiczanie. Piast czeka na możliwość wyprowadzenia kontry.

3
2
2
22'

Kirkeskov do Jodłowca, ten jednak w polu karnym rywala źle przyjął piłkę, dodatkowo sfaulował rywala.

2
3
3
2
5
21'

Parzyszek starał się uderzać sprzed pola karnego, trafił jednak w głowę kreta i wyraźnie przestrzelił.

3
9
2
1
1
19'

Z ok. 17 metrów mocno uderzył Rep. Piłka o metr minęła bramkę Placha! Ostrzeżenie dla gliwiczan.

7
4
6
8
15
18'

Kontra Piasta, ale wyszedł z niej atak pozycyjny. W końcu dogrywał Lipski, ale piłka wyleciała w okolice pól i łąk.

2
3
1
1
16'

Tijani niecelnym uderzeniem z pola karnego zakończył pierwszą od dłuższego czasu akcję gości.

2
2
2
2
4
13'

Swete uratował gości! Dogrywał Konczkowski, efektowny strzał z woleja Parzyszka. Bramkarz końcami palców na rzut rożny!

30
13
9
6
5
12'

Piast po dość przeciętnym początku coraz lepiej prezentuje się na boisku.

9
4
1
4
10'

Gol! Strzelił Martin Konczkowski.  Świetny rajd Konczkowskiego, który minął obrońcą, wpadł z piłką w pole karne i płaskim uderzeniem między nogami pokonał bramkarza gości. 1:0!

168
72
14
12
13
9'

Podobnie jak wcześniej po drugiej stronie sędzia dopatrzył się faulu w ataku.

6
3
2
2
8'

Lipski do Parzyszka, ten chciał mijać bramkarza, ale pogubił się. Będzie rzut rożny.

6
2
2
6'

Po dograniu z rogu bez zagrożenia. Sędzia odgwizdał faul w ataku.

1
3
1
5'

Pierwszy rzut rożny dla gości. Huk zablokował dogranie z lewej strony. Wszystko zaczęło się od błędu Sokołowskiego.

2
1
1
3'

Próba akcji Piast prawą stroną, ale Konczkowski nie przedarł się przez defensywę gości.

3
2
1
2'

Pierwsza akcja gości, zagranie na lewo do Tadicia, ten natychmiast uderzył z pola karnego. Trafił w boczną siatkę.

3
1
1
3
1'

Nerwowe pierwsze sekundy. Sporo niedokładności w grze.

3
3
2
1
1
19:01

Piłkarze już na murawie. Za moment pierwszy gwizdek sędziego.

4
1
Która z drużyn awansuje do III rundy eliminacji do Ligi Europy?