6
2
2
90+3'

Gospodarze nie potrafią zbliżyć się pod pole karne Bayernu. Monachijczycy szukają fauli, które pozwolą im ukraść trochę czasu.

3
2
1
90'

4 minuty dolicza arbiter. Piłka na połowie "Kozłów".

3
1
1
1
3
90'

Żółtą kartkę otrzymał Marius Wolf, który zbyt ostro próbował odebrać piłkę Kimmichowi.

1
1
1
85'

Odpowiedź Bayernu. Douglas Costa zakręcił obrońcami i zagrał groźnie w pole karne, ale nikt nie wykorzystał tej szansy.

3
2
2
84'

Kolonia złapała wiatr w żagle! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Tolu Arokodare uderzył głową, jednak w środek bramki i Manuel Neuer pewnie złapał futbolówkę.

4
3
1
2
2
82'

Gol! Strzelił Dominick Drexler, który zmienił tor lotu piłki po uderzeniu Jana Thielmanna (któremu zapisano asystę). Dużo zamieszania było z tym trafieniem, bowiem liniowy wskazał, że Drexler był na pozycji spalonej. Ostatecznie VAR podpowiedział głównemu arbitrowi, że spalonego nie było, a ten wskazał na środek boiska.

12
81'

Błędy piłkarzy Bayernu. Najpierw Buona Sarr dostał piłkę za plecy, a później Manuel Neuer zagrał pod nogi przeciwników. Bez strzału jednak ze strony gospodarzy.

1
3
2
3
1
79'

1.FC Koeln. Schodzi: Sebastian Andersson. Wchodzi: Tolu Arokodare.

2
79'
77'

W końcu do głosu doszedł Bayern. Seria dośrodkowań jednak nie zakończyła się oddaniem strzału.

1
1
1
1
75'

Ciekawiej teraz przy ławkach rezerwowych. Jeden z asystentów Markusa Gisdola - opiekuna "Kozłów" - otrzymał ostrzeżenie od arbitra.

1
74'

Ismail Jakobs zdecydowanie najlepszym piłkarzem Kolonii. Pociągnął po skrzydle, ale nikt z kolegów nie zamknął jego dośrodkowania.

2
71'

Ismail Jakobs znakomicie uderzył głową po wrzutce Ondreja Dudy! Piłka jednak minęła o centymetry okienko długiego rogu. Manuel Neuer nawet nie ruszył się do obrony.

1
2
68'

Bayern gra oszczędnie, stara się dowieźć zwycięstwo do końca meczu. Z drugiej strony Koeln nie podkręca tempa, gospodarze zaakceptowali warunki gry na zaciągniętym ręcznym.

1
3
65'

"Kozły" pressują "Bawarczyków". Jerome Boateng jako ostatni gracz zagrał bez ryzyka, wolał wybić piłkę na aut

63'
60'

Dobra szansa Kolonii, ale strzał Sebastiana Anderssona za słaby, by zmienić rezultat meczu.

1
4
59'
59'

1.FC Koeln. Schodzi: Dimitrios Limnios. Wchodzi: Dominick Drexler.

Dimitrios Limnios #15
1
5
59'

1.FC Koeln. Schodzi: Ellyes Skhiri. Wchodzi: Jan Thielmann.

1
1
1
57'

Ismail Jakobs wpadł w pole karne Bayernu. Zamiast jednak obsłużyć podaniem napastnika, zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Piłka trafiła w boczną siatkę bramki Manuela Neuera.

1
55'

Tymczasem na Twitterze FC Koeln chwali swojego bramkarza.

52'

Krótkie rozegranie rzutu rożnego przez Kolonię, zakończone strzałem sprzed pola karnego Mariusa Wolfa. Piłka przeszła obok słupka bramki Bayernu.

1
51'

Powinno być 3:0, ale Eric Chupo-Moting nie wykorzystał błędu obrony gospodarzy.

1
1
1
3
48'

Od razu Bayern przeniósł się pod pole karne "Kozłów". Na razie jednak bez strzału.

2
3
46'

Piłkarze są już na boisku, rozpoczynamy drugą połowę. Od środka pierwsze zagranie Erica Chupo-Motinga.

2
1
1
1
3
45'

"Kozły" nie mają nic do powiedzenia, w przeciwieństwie do Bayernu. Serge Gnabry podwyższył na 2:0. Niemiec zamarkował strzał, a następnie dokręcił piłkę w kierunku długiego rogu. Timo Horn stał, jak zamurowany. Asystował mu Joshua Kimmich, który wcześniej przejął piłkę na własnej połowie.

Bayern Monachium
22
8
4
2
9
44'

Po dosyć dobrym początku Kolonia od dłuższego czasu nie ma nic do powiedzenia w tym meczu. "Kozły" od przeszło 20 minut nie zagroziły bramce gości.

1
1
1
2
3
42'

Eric Chupo-Moting doszedł do dośrodkowanej piłki z rogu, ale po jego zagraniu głową futbolówka wylądowała w rękawicach Timo Horna.

1
1
42'

Marius Wolf faulował blisko własnego pola karnego. "Bawarczykom" udało się wywalczyć "tylko" rzut rożny.

2
3
39'

Serge Gnabry wyłożył piłkę Thomasowi Muellerowi, ale Niemiec skiksował w dogodnej sytuacji.

2
2
2
1
3
33'

Bayern panuje nad wydarzeniami na murawie. W posiadaniu piłki przewaga "Bawarczyków" wynosi 61,8 proc. do 38,2 proc.

2
2
1
1
29'

Timo Horn - po strzale Erica Chupo-Motinga - wypiąstkował piłkę wprost pod nogi Leroy'a Sane. Skrzydłowy Bayernu był zaskoczony takim obrotem spraw i nie zdołał oddać strzału, który najpewniej podwyższyłby prowadzenie gości.

3
3
3
3
27'

Niewiele w ostatnich minutach się dzieje. Kolonia bez pomysłu na przedarcie się pod bramkę Manuela Neuera. Bayern natomiast spokojnie gra piłką w okolicach środka boiska.

2
1
1
1
4
23'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Pavard. Obrońca kopnął Ismaila Jakobsa przy próbie przyjęcia górnej piłki.

2
1
2
2
4
22'

Błąd Jerome'a Boatenga. Zagrał piłkę do Manuela Neuera tak, że bramkarz musiał się ścigać do niej z napastnikiem. Szczęśliwie dla gości Neuer wślizgiem wybił piłkę.

3
1
4
1
3
19'

Groźna szansa Kolonii! Ismail Jakobs wyprzedził Benjamina Pavarda. Strzał skrzydłowego FC Koeln jednak minął dalszy słupek bramki strzeżonej przez Manuela Neuera.

4
15'

Kolonia szukała szybkiej odpowiedzi, ale nie zdołali sforsować defensywnych szyków gości. Ondrej Duda spróbował zagrania za plecy obrońców, ale Jerome Boateng nie dał się zaskoczyć.

3
3
2
3
4
13'

Gol! Strzelił Thomas Mueller. Niemiec po ziemi w lewy dolny róg bramkarza, Timo Horn bez szans. Wcześniej VAR przyznał rację sędziemu, że doszło do zagrania ręką.

33
14
5
4
4
12'

Pierwsza akcja w polu karnym Koeln i sędzia dyktuje rzut karny! Serge Gnabry głową "nabił" rękę Mariusa Wolfa.

10
5
5
3
4
10'

Kolonia szuka szans dzięki krótkiemu rozegraniu stałych fragmentów. Na razie kolejny rzut rożny niezakończony strzałem.

4
1
2
2
10'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Choupo-Moting. Napastnik zbyt ostro walczył o odzyskanie piłki.

1
1
1
3
8'

Ondrej Duda znów wybrał wariant z krótkim rozegraniem, a obrona Monachijczyków czujna. Akcja zakończona bez strzału.

1
1
1
7'

Pierwsze minuty należą do gospodarzy. Timo Horn jeszcze nie dotknął piłki ręką. Gra głównie toczy się na połowie "Bawarczyków". Za chwilę Koeln wykona rzut rożny.

4
1
1
2
1
5'

Rozegranie rzutu wolnego w wykonaniu Ondreja Dudy i Ismaila Jakobsa było słabe. Strzał tego drugiego "utknął" w zasiekach obronnych.

2
1
1
1
3
5'

Benjamin Pavard fauluje blisko własnej bramki. Będzie szansa dla FC Koeln.

2
2
3
2'

Pierwsza interwencja Manuela Neuera, który pierwszy doskoczył do dośrodkowanej piłki przez Ismaila Jakobsa.

2
1
1
1
1
14:53

Ten sezon nie rozpoczął się po myśli Kolonii. Dotychczas w Bundeslidze przegrała trzy mecze, a dwa zremisowała. W tabeli wyprzedza wyłącznie Schalke 04 oraz Mainz.

2
1
1
1
2
14:53

Nadchodzący mecz to szansa na pokazanie się dla Erica Choupo-Motinga. Na boisku miał okazję zameldować się do tej pory czterokrotnie. W sumie w barwach Bayernu rozegrał 110 minut. Strzelił dwie bramki i zaliczył jedną asystę.

3
1
1
4
14:53

Faworytem tego meczu jest Bayern. Kadra Monachijczyków - według Transfermarkt - ma znacznie większą wartość. Piłkarze mistrzów Niemiec wycenieni zostali na niecałe 876 mln euro. Zawodnicy Koeln - na mniej niż 102 mln euro.

1
1
1
1
2
14:53

To będzie 99. spotkanie pomiędzy obiema drużynami. Dotychczas 51 zwycięstw ma na koncie Bayern, 24 - Koeln. 23 razy padł remis. Bilans bramkowy: 205-126 dla "Bawarczyków".

4
1
2
2
3
14:53

Największym zaskoczeniem jest absencja Roberta Lewandowskiego. Pisaliśmy o tym, dlaczego "Lewy" nie zanalzł się w kadrze Bayernu na mecz z Koeln.