90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
90'

Gol! Strzelił Danny Ings. Pewny strzał Ingsa, gospodarze częściowo ratują honor. 2:5!

Southampton FC
4
3
1
1
1
89'

Rzut karny dla Southamptonu!

4
1
1
88'

Gospodarzom należał się rzut karny za zagranie ręką? Sędzia analizuje sytuację.

1
86'

James Ward-Prowse z rzutu wolnego wprost w dobrze ustawionego Llorisa.

1
82'

Gol! Strzelił Harry Kane. Zdemontowali obronę Świętych goście. W końcowej fazie strzał Lameli po ręce bramkarza uderzył w słupek. Piłkę do siatki dobił Kane. 1:5!

1
80'

Southampton FC. Schodzi: Che Adams. Wchodzi: Shane Long.

78'

Zwalniają tempo akcji piłkarze Tottenhamu. Gospodarze w defensywie prezentują się po przerwie tragicznie.

75'

I znowu Son w polu karnym, tym razem wycofał do Lameli, który został przyblokowany.

1
73'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Harry Kane. Kolejna zabójcza kontra gości. Dogranie do Kane'a, ten do Sona, który z kilku metrów trafił czwartego gola. 1:4! Koncert Koreańczyka!

13
6
3
1
1
72'

Heung-Min Son w dobrej sytuacji spudłował, wcześniej był jednak na spalonym.

1
71'

Akcja Świętych zakończona niecelnym uderzeniem Telli.

70'

Son ponownie zabrał się z piłką, ale w ostatnim momencie zatrzymał go obrońca.

69'

Southampton FC. Schodzi: Stuart Armstrong. Wchodzi: Nathan Tella.

wchodzi Wchodzi
Nathan Tella #23
schodzi Schodzi
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jack Stephens.

67'

Po trzecim ciosie Tottenhamu gospodarze nie są w stanie się podnieść. Tutaj zwycięzca jest już raczej pewny.

64'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Harry Kane. Gospodarze na kolanach. Kane do Sona, Bednarek złamał linię spalonego. Koreańczyk znalazł się naprzeciwko bramkarza i płaskim uderzeniem trafił na 1:3!

8
7
3
1
64'

Z ostrego kąta uderzył Adams, Lloris piłki nie dotknął, a ta o centymetry minęła słupek.

61'
60'

Dwa kwadranse mają gracze Świętych na doprowadzenie do remisu.

58'

Utrzymuje się przewaga Świętych, ale wszystko trwa zbyt długo. Przed momentem niecelnie uderzał Armstrong.

1
56'

Strzał z bliska Ingsa odbił Lloris. Wcześniej jednak był spalony.

53'

Southampton przeważa, ale niewiele z tego wynika.

50'

Próba odpowiedzi gospodarzy. Strzelał Ward-Prowse, górą Lloris.

2
1
47'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Harry Kane. Ależ początek 2. połowy w wykonaniu gości. Tottenham przejął piłkę w środku pola. Kane zagrał do Sona, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 1:2!

8
6
1
1
46'

Wracamy do gry!

3
2
45+2'

Gol! Strzelił Heung-Min Son. Asystował mu Harry Kane. Ndombele odzyskał piłkę w środku pola, zagrał do Kane'a, a ten natychmiast odegrał do Sona, który z dość ostrego kąta pokonał bramkarza. 1:1!

9
6
1
1
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tanguy Ndombele.

1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Ward-Prowse.

43'

Tottenham w końcu na dłużej na połowie miejscowych, ale cały czas bez zagrożenia.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Che Adams.

39'

Ryan Bertrand dogrywał w pole karne, Lloris na raty złapał piłkę.

1
38'

Southampton cały czas na połowie Tottenhamu. Goście nie potrafią przenieść ciężaru gry na połowę gospodarzy.

1
1
35'

Zagranie do Kane'a, napastnik Tottenhamu jednak na spalonym.

1
32'

Gol! Strzelił Danny Ings. Asystował mu Kyle Walker-Peters. W końcu mamy uznanego gola! Piękne, miękkie zagranie do Ingsa, ten uciekł obrońcy i z dość trudnej pozycji uderzył idealnie. Lloris nie miał szans. 1:0!

1
30'

Wyrównane minuty. Piłkarze nie popełniają większych błędów.

1
27'

Moura do Kane'a, ten z bliska do bramki. Jednak trzeci gol w meczu nie został uznany. Asystent był na wyraźnym spalonym. Cały czas bez goli.

2
1
2
1
26'

Do piłki przed polem karnym doszedł Moussa Djenepo, płaski strzał odbił się od zewnętrznej części słupka!

1
2
3
23'

Więcej z gry mają gospodarze, ale mają problemy z przedostaniem się z piłką w pole karne rywala.

1
1
20'

Ależ zamieszanie niemal na przedpolu bramki gości. Moussa Djenepo wkręcił w ziemię obrońców, zagrał do Adamsa, ale ten został przyblokowany.

1
1
19'

A teraz McCarthy kilka metrów przed polem karnym uprzedził rywala. Ciekawey mecz, ale do szczęścia brakuje goli, uznanych goli.

1
1
16'

Lloris przed polem karnym starał się uprzedzić Ingsa, ale piłka trafiła snajpera w rękę i po chwili skierował ją do siatki. Gol nie został jednak uznany, przepisy zostały złamane. Cały czas bez goli.

1
2
1
1
12'

Sonja Henie w sytuacji sam na sam w bramkarza, ale Koreańczyk był na spalonym.

10'

Lloris! Po dośrodkowaniu i zgraniu piłki z dziesięciu metrów pod poprzeczkę huknął Adams, bramkarz końcami palców wybił futbolówkę na rzut rożny!

2
2
8'

Dość nieśmiało akcje starał się skonstruować Southampton. Gospodarze na razie jednak bez zagrożenia pod bramką Kogutów.

1
5'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oriol Romeu.

5'

A jednak wciąż 0:0! Sędzia po analizie VAR uznał, że Heung-Min Son był na spalonym.

1
2
1
3'

Heung-Min Son zbyt mocno dośrodkował, ale piłkę zgrał głową Doherty, Kane uderzył do bramki z pięciu metrów.

1
2
1'

Ostro w na początku meczu. Matt Doherty staranował rywala i został upomniany słownie przez arbitra.