Premier League: 6. kolejka
24 paź 2020 21:00
90+2'

Mogło być 2:2! Z ok. 16 metrów uderzał Burke, zabrakło dokładności i w efekcie dwóch metrów do szczęścia.

3
1
3
3
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
1
1
89'

Liverpool na połowie gości, gospodarze nie chcą pozwolić rywalowi na przedostanie się pod własne pole karne.

3
2
1
86'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sander Berge.

Sheffield United
3
1
83'
83'

Liverpool FC. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: James Milner.

82'

Strzał sprzed pola karnego Ampadu, piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką.

1
81'

Salah sam na sam z bramkarzem, strzał ponad bramkarzem, piłka jednak zatrzymała się na słupku.

4
3
5
5
79'

W ataku goście, piłkarze United szukają wyrównującego gola.

1
1
76'

Sheffield United. Schodzi: John Lundstram. Wchodzi: David McGoldrick.

75'

W końcu piłkarze gości. Z pola karnego uderzał Chris Basham, piłkę odbił bramkarz.

1
72'

Liverpool panuje na boisko, nie pozwala na wiele gościom.

69'

Liverpool prowadzi i gra na coraz większym luzie. Trzeci gol dla gospodarzy to kwestia czasu.

1
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Enda Stevens.

1
2
66'

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Firmino, strzał zablokował obrońca. Będzie rzut rożny.

1
1
1
1
64'

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Sadio Mane. Mane dośrodkował z lewej strony na piąty metr, a tam Jota uderzeniem głową pokonał bramkarza. 2:1!

13
7
5
3
3
63'

Analiza VAR potwierdziła to, co można było zobaczyć w powtórkach. Wciąż 1:1.

7
4
2
4
6
62'

Salah do bramki, ale gola raczej nie będzie. Powodem spalony.

5
2
2
4
5
61'

Akcja United, Burke znalazł się z piłką z boku pola bramkowego. Mocny strzał został przyblokowany.

2
1
59'

Atak pozycyjny Liverpoolu. Gospodarze szukają szansy na wyjście na prowadzenie.

1
1
1
56'

Do uderzenia doszedł Robertson, strzał został jednak przyblokowany.

1
54'

Sheffield United. Schodzi: Rhian Brewster. Wchodzi: Oliver Burke.

53'

Sprzed pola karnego technicznie uderzył Salah. Metr ponad bramką gości.

1
2
50'

Robertson z piłką w polu karnym, zagranie do Salaha. Futbolówkę przejęli obrońcy.

1
1
1
48'

Od początku 2. połowy atakował Liverpool. Jednak to goście wyprowadzili groźną akcję. Piłka wycofana do Baldocka. Strzał po nodze obrońcy wyszedł na rzut rożny.

4
2
1
46'

Sędzia wznowił grę po przerwie!

2
2
45+2'

Chris Basham uderzał z ok. 16 metrów. Trafił jednak w zawodnika gospodarzy.

1
1
1
1
1
45'

2
1
43'

Stały fragment gry mieli goście, zabrakło jednak dokładności. Od bramki Alisson.

1
2
41'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Dośrodkowanie z prawej strony, Mane uderzył głową. Bramkarz odbił piłkę, poprawka z bliska Firmino znalazła się w siatce. 1:1!

15
13
2
4
6
38'

Groźnie w pole karne gości dogrywał Roberto Firmino, dobrze zachowali się obrońcy gości.

1
1
36'

Do strzału doszedł Fabinho, jednak daleko od bramki.

2
1
36'

Dośrodkowanie na szósty metr, McBurnie po raz kolejny padł, ale sędzia nakazał grać dalej.

1
1
1
35'

Liverpool coraz bliżej, a goście coraz głębiej. Powoli przesuwamy jest ciężar rozgrywania akcji.

2
2
33'

Atak pozycyjny mistrzów Anglii. Liverpool chce zmęczyć rywala, a owoce tego zjeść później.

1
1
1
1
1
30'

Dwa kwadranse za nami. Na razie pachnie niespodzianką, ale wydaje się, że Liverpool swoje w meczu zrobi.

1
1
1
1
27'

Liverpool stara się uporządkować grę i zamknąć rywala na jego połowie. Gospodarze cały czas grają jednak na pół gwizdka.

1
1
24'

Kolejna w meczu próba gości. Strzelał Osborn, piłkę zdołał złapać Alisson.

2
2
23'

Gracze Sheffield United wysoko atakują gospodarzy, to sprawia Liverpoolowi problemy.

1
1
1
21'

Na strzał zdecydował się McBurnie, uderzył jednak daleko od celu.

1
20'

Przyjezdni prowadzą i... coraz częściej udaje im się na dłużej przebywać na połowie Liverpoolu.

2
2
1
2
18'

Pierwsza próba w meczu Wijnalduma. Piłka jednak poszybowała daleko od bramki gości.

1
1
15'

Po stracie gola Liverpool stara się grać szybciej, ale zagrozić gościom w ostatnim czasie nie potrafi.

1
1
13'

Gol! Strzelił Sander Berge. Pewny strzał Berge'a w prawy róg, bramkarz w przeciwnym. 0:1!

7
5
1
8
14
12'

Rzut karny dla gości!

4
2
2
8
13
11'

McBurnie sfaulowany przez Fabinho w okolicach linii pola karnego. Rzut wolny, rzut karny, a może nic nie było? Trwają analizy VAR.

3
1
3
5
9'

Dość spokojny początek. Liverpool częściej rozgrywa piłkę, goście nie zamierzają jednak tylko się bronić.

1
6'

Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie na piąty metr zdołał wypiąstkować Alisson.

2
2
4'

Dogranie do Mane, ten głową do partnera. Jednak był na spalonym.

3'

Żółtą kartkę otrzymał John Lundstram.

1
2
2'

Sadio Mane uderzył z okolic bocznej linii obok wybiegającego bramkarza. Jednak zbyt słabo i piłkę sprzed linii zdołał wybić obrońca!