Liverpool FC
41' Roberto Firmino 64' Diogo Jota
Sheffield United
3' John Lundstram 13' Sander Berge 66' Enda Stevens 86' Sander Berge
2:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Liverpool wygrał, ale rywal swojego występu nie musi się wstydzić.

Mogło być 2:2! Z ok. 16 metrów uderzał Burke, zabrakło dokładności i w efekcie dwóch metrów do szczęścia.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Liverpool na połowie gości, gospodarze nie chcą pozwolić rywalowi na przedostanie się pod własne pole karne.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sander Berge.

Liverpool FC. Schodzi: Diogo Jota. Wchodzi: James Milner.

Strzał sprzed pola karnego Ampadu, piłka poszybowała kilka metrów ponad poprzeczką.

Salah sam na sam z bramkarzem, strzał ponad bramkarzem, piłka jednak zatrzymała się na słupku.

W ataku goście, piłkarze United szukają wyrównującego gola.

Sheffield United. Schodzi: John Lundstram. Wchodzi: David McGoldrick.

W końcu piłkarze gości. Z pola karnego uderzał Chris Basham, piłkę odbił bramkarz.

Liverpool panuje na boisko, nie pozwala na wiele gościom.

Liverpool prowadzi i gra na coraz większym luzie. Trzeci gol dla gospodarzy to kwestia czasu.

Żółtą kartkę otrzymał Enda Stevens.

Do dośrodkowania z rzutu wolnego doszedł Firmino, strzał zablokował obrońca. Będzie rzut rożny.

Gol! Strzelił Diogo Jota. Asystował mu Sadio Mane. Mane dośrodkował z lewej strony na piąty metr, a tam Jota uderzeniem głową pokonał bramkarza. 2:1!

Analiza VAR potwierdziła to, co można było zobaczyć w powtórkach. Wciąż 1:1.

Salah do bramki, ale gola raczej nie będzie. Powodem spalony.

Akcja United, Burke znalazł się z piłką z boku pola bramkowego. Mocny strzał został przyblokowany.

Atak pozycyjny Liverpoolu. Gospodarze szukają szansy na wyjście na prowadzenie.

Do uderzenia doszedł Robertson, strzał został jednak przyblokowany.

Sheffield United. Schodzi: Rhian Brewster. Wchodzi: Oliver Burke.

Sprzed pola karnego technicznie uderzył Salah. Metr ponad bramką gości.

Robertson z piłką w polu karnym, zagranie do Salaha. Futbolówkę przejęli obrońcy.

Od początku 2. połowy atakował Liverpool. Jednak to goście wyprowadzili groźną akcję. Piłka wycofana do Baldocka. Strzał po nodze obrońcy wyszedł na rzut rożny.

Sędzia wznowił grę po przerwie!

Przerwa. Liverpool długo przegrywał, ale pod koniec 1. połowy mistrzom Anglii udało się doprowadzić do remisu.

Chris Basham uderzał z ok. 16 metrów. Trafił jednak w zawodnika gospodarzy.

Stały fragment gry mieli goście, zabrakło jednak dokładności. Od bramki Alisson.

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Dośrodkowanie z prawej strony, Mane uderzył głową. Bramkarz odbił piłkę, poprawka z bliska Firmino znalazła się w siatce. 1:1!

Groźnie w pole karne gości dogrywał Roberto Firmino, dobrze zachowali się obrońcy gości.

Do strzału doszedł Fabinho, jednak daleko od bramki.

Dośrodkowanie na szósty metr, McBurnie po raz kolejny padł, ale sędzia nakazał grać dalej.

Liverpool coraz bliżej, a goście coraz głębiej. Powoli przesuwamy jest ciężar rozgrywania akcji.

Atak pozycyjny mistrzów Anglii. Liverpool chce zmęczyć rywala, a owoce tego zjeść później.

Dwa kwadranse za nami. Na razie pachnie niespodzianką, ale wydaje się, że Liverpool swoje w meczu zrobi.

Liverpool stara się uporządkować grę i zamknąć rywala na jego połowie. Gospodarze cały czas grają jednak na pół gwizdka.

Kolejna w meczu próba gości. Strzelał Osborn, piłkę zdołał złapać Alisson.

Gracze Sheffield United wysoko atakują gospodarzy, to sprawia Liverpoolowi problemy.

Na strzał zdecydował się McBurnie, uderzył jednak daleko od celu.

Przyjezdni prowadzą i... coraz częściej udaje im się na dłużej przebywać na połowie Liverpoolu.

Pierwsza próba w meczu Wijnalduma. Piłka jednak poszybowała daleko od bramki gości.

Po stracie gola Liverpool stara się grać szybciej, ale zagrozić gościom w ostatnim czasie nie potrafi.

Gol! Strzelił Sander Berge. Pewny strzał Berge'a w prawy róg, bramkarz w przeciwnym. 0:1!

Rzut karny dla gości!

McBurnie sfaulowany przez Fabinho w okolicach linii pola karnego. Rzut wolny, rzut karny, a może nic nie było? Trwają analizy VAR.

Dość spokojny początek. Liverpool częściej rozgrywa piłkę, goście nie zamierzają jednak tylko się bronić.

Rzut rożny dla gości. Dośrodkowanie na piąty metr zdołał wypiąstkować Alisson.

Dogranie do Mane, ten głową do partnera. Jednak był na spalonym.

Żółtą kartkę otrzymał John Lundstram.

Sadio Mane uderzył z okolic bocznej linii obok wybiegającego bramkarza. Jednak zbyt słabo i piłkę sprzed linii zdołał wybić obrońca!