02 lis 2020 21:00
90+3'

Jeszcze przed szansą Bamford. Napastnik spudłował z kilku metrów, dodatkowo był na spalonym.

90+1'

Gol! Strzelił Youri Tielemans. Pewny strzał Tielemansa. Schmeichel w przeciwnym rogu, piłka w okienku. 1:4!

Leicester City
4
4
1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Rzut karny dla Leicester! Sędzia uznał, że Klich sfaulował Maddisona.

2
1
89'

Klich ostro potraktował rywala. Będzie rzut karny dla Leicester? Trwają analizy VAR.

3
2
1
87'

Końcowe minuty meczu. Tutaj wszystko jest już jasne.

1
2
85'
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał George Thomas.

83'

Vardy sam na sam z bramkarzem, napastnik uderzył ponad golkiperem, ale nie trafił w bramkę!

1
81'

Leeds. Schodzi: Stuart Dallas. Wchodzi: Ezgjan Alioski.

wchodzi Wchodzi
Ezgjan Alioski #10
schodzi Schodzi
80'

Po rzucie rożnym dobrze w bramce zachował się Schmeichel, który zdjął piłkę z głowy rywala.

1
79'

Trzeci gol dla Leicester już chyba wybił gospodarzom marzenia o remisie.

1
76'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Cengiz Under.  Zabójcza kontra gości! Maddison pięknie przyjął piłkę w środku pola i zagra do Undera, a ten w polu karnym do Vardy'ego. Snajper nie miał problemów z uderzeniem do pustej bramki. 1:3!

2
2
4
74'

Ayling padł w polu karnym. Efektownie, ale sędzia był czujny. "Jedenastki" słusznie nie ma.

70'

W końcu próba gości. Uderza Barnes, wprost w bramkarza.

1
1
68'

Bamford przed Schmeichel, ale napastnik nie zdołał ograć bramkarza, który wybiegł przed pole karne.

1
2
68'

W ostatnich minutach gospodarze nie potrafią zagrozić rywalom. Leeds w ataku, a czasu do końca coraz mniej.

1
1
67'

Leeds. Schodzi: Pablo Hernandez. Wchodzi: Tyler Roberts.

Tyler Roberts #11
1
62'

Z dystansu uderzył Klich. Piłka leciała do bramki przy słupku, Schmeichel zdołał ją złapać.

2
58'

Leeds cały czas w ataku, Leciester po przerwie gra dużo słabiej niż w 1. połowie.

2
2
1
1
1
55'

Rzut rożny dla Leeds, do wybitej piłki doszedł Pablo Hernandez. Mocny strzał wylądował na spojeniu!

4
2
1
2
2
53'

W ataku Leeds, przed momentem mocne dogranie na przedpole. Dobrze interweniował Schmeichel.

2
2
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Stuart Dallas.

Leeds United
1
48'

Gol! Strzelił Stuart Dallas. Asystował mu Jack Harrison. Leeds złapało kontakt bramkowy! Po krótko rozegranym rzucie rożnym i podaniu do Dallasa obrońca dośrodkował. Nikt w piłkę nie trafił i futbolówka niespodziewanie znalazła się w bramce. Schmeichel nie spodziewał się takiego rozwoju sytuacji i nie zareagował. 1:2!

Asysta:
Jack Harrison #22
11
7
1
46'

Wracamy do gry!

3
3
1
1
1
46'

Leeds. Schodzi: Jamie Shackleton. Wchodzi: Ian Poveda-Ocampo.

Ian Poveda-Ocampo #7
Jamie Shackleton #46
45'

Sędzia doliczył minutę do 1. połowy.

44'

Na moment ożywili się gracze Leeds. Teraz jednak gra ponownie toczy się w okolicach środka pola.

1
1
41'

Rzut rożny dla Leeds, jednak gospodarze przekombinowali i nie zagrozili gościom.

38'

Bamford stanął oko w oko z bramkarzem. Czasu miał mało, do tego źle przyjął piłkę i Schmeichela nie był w stanie pokonać.

2
2
1
37'

Sprzed pola karnego uderzył Thomas, wprost w dobrze ustawionego Illana Mesliera.

2
35'

Leicester spokojnie, goście długo rozgrywają piłkę na połowie Leeds. Miejscowi bezradni.

3
32'

Jedna z nielicznych w ostatnim czasie akcja gospodarzy. Sędzia przerwa grę, powodem spalony.

1
30'

Dwa kwadranse za nami. Na razie nic nie zapowiada na to, aby w meczu miało coś się zmienić.

1
27'

Nie klei się gra zespołowi Leeds. Leciester w ataku. Przed momentem dośrodkowanie gości padło łupem bramkarza.

1
1
24'

Leicester ma mecz pod kontrolą. Gospodarze nie chcą się zbytnio odsłaniać, bo drogo za to płacą.

1
21'

Gol! Strzelił Youri Tielemans. Drugi cios zadany przez gości! Kolejna strata Leeds w środku pola. Po chwili głową z pięciu metrów uderzał Vardy, bramkarz odbił uderzenie, poprawka z siedmiu metrów Tielemansa wpadła do bramki. 0:2!

4
1
1
2
2
19'

Bez większych problemów gracze Leicester rozbijają ataki gospodarzy. Niewiele dzieje się w polu karnym Lisów.

16'

Gracze Leeds w końcu uzyskali przewagę. Gospodarze starają sobie wykreować okazję, która da im remis.

13'

Z pola karnego uderzał Bamford, jednak daleko od bramki Lisów.

11'

Leicester w ataku, przed kolejną szansą Barnes. Strzał z linii pola karnego szybował w okienko, bramkarz końcami palców na rzut rożny!

1
8'

Barnes wpadł z piłką w pole karne, bramkarz w ostatnim momencie zablokował napastnika!

1
6'

Leeds w ataku. Przed momentem gospodarze wykonywali rzut rożny, ale piłka po dośrodkowaniu opuściła boisko.

2
1
3'

Gol! Strzelił Harvey Barnes. Asystował mu Jamie Vardy. Po akcji Leeds Lisy wyprowadziły szybką akcję. Wydawało się, że Koch wyjaśnił sytuację. Obrońca zagrywał w kierunku bramkarza, ale na mokrej murawie uczynił to zbyt słabo. Futbolówkę przejął Vardy, i zagrał do Barnesa, który spokojnie uderzył do pustej bramki. 0:1!

2
2
2
4
4
2'

Już pierwsza szansa przed miejscowymi. Do uderzenia głową z pięciu metrów doszedł Patrick Bamford, uderzył wprost w bramkarza.

1
1
2'

Od początku piłkarze dokładnie rozgrywają piłkę. Boisko jest mokre, w Leeds mocno pada.