Wilki jeszcze starają się coś zdziałać. Jednak dość chaotycznie.

2
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty, a na boisku sprzed pola karnego obok słupka uderzył Salah.

2
89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Moutinho.

Wolverhampton Wanderers
1
1
86'

Cały czas w ataku Wilki, Liverpool już nie chce szukać kolejnych goli.

1
83'

Szukają goście honorowego gola. Liverpool nasycony cofnął się i pozwala wykazać się głodnym Wilkom.

1
1
81'
ZMIANA
80'

Strzelał Leander Dendoncker, piłkę zdołał odbić bramkarz The Reds!

1
1
79'
ZMIANA

Wolverhampton. Schodzi: Pedro Neto. Wchodzi: Vitinha.

wchodzi Wchodzi
Vitinha #20
schodzi Schodzi
1
78'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Nelson Semedo. Z prawej strony płasko dogrywał Trent Alexander-Arnold, a starający się wybić piłę wślizgiem Semedo wpakował futbolówkę do własnej bramki. 4:0!

7
3
2
1
2
74'

Z pola karnego uderzył Jones, wprost w dobrze ustawionego bramkarza.

3
3
2
2
2
73'
ZMIANA
2
1
1
1
1
71'
ZMIANA

Wolverhampton. Schodzi: Daniel Podence. Wchodzi: Rayan Ait Nouri.

Rayan Ait Nouri #3
1
70'

Głową z sześciu metrów uderzał Leander Dendoncker, wprost w ręce bramkarza.

67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Joel Matip. Asystował mu Mohamed Salah. Dośrodkowanie na piąty metr, do piłki doszedł Matip i mocnym uderzeniem głową trafił na 3:0!

8
2
1
1
1
65'

The Reds w ataku, gracze Wolverhampton już nie wierzą, że coś w potyczce są w stanie zmienić.

1
62'
ZMIANA
61'

Liverpool prowadzi dwoma golami, gospodarze mogą w tyłach trochę ryzykować i czynią to.

1
1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Jordan Henderson. Henderson do Wijnalduma, ten mógł podawać, ale uderzył z ok. 17 metrów. W samo okienko. 2:0!

10
2
2
1
1
58'

Piłka spadła pod nogi Connora Coady'ego, ale w bramkę defensor nie trafił.

1
55'

Optyczna przewaga Liverpoolu. Wydaje się, że drugi gol zamknie marzenia Wilków.

1
52'

Robertson do Mane, a ten okrutnie spudłował z ok. 11 metrów. Jak to nie wpadło?

3
4
1
1
50'

Akcja Wilków, dośrodkowanie z prawej strony pewnie wyłapał bramkarz The Reds. Ma chłopak potencjał, trzeba to przyznać.

1
48'

Przerwa w grze, problemy technicznie ma sędzia.

47'

Mocny strzał Mane, Rui Patricio z problemami obronił.

2
1
46'

Gramy po przerwie!

1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
45'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej. Sędzia uznał, że gracz gości "przyaktorzył".

2
2
2
2
45'

Sędzia jeszcze sam biegnie sprawdzić zdarzenie.

1
1
44'

Dyskusyjna decyzja sędziego. Trwają jeszcze analizy VAR.

1
43'

Rzut karny dla Wilków! Sędzia uznał, że Conor Coady był faulowany!

2
1
43'

Rzut wolny dla Wilków. Moutinho dośrodkował, piłka została wybita na rzut rożny.

40'

Zbliżamy się do przerwy. Liverpool ma mecz pod kontrolą. Goście jednak starają się szukać okazji na wyrównanie.

2
2
2
1
1
38'

Przerwa w grze. Na boisku leży opatrywany jeden z zawodników gospodarzy. To Curtis Jones.

2
35'

Salah uderzył z rzutu wolnego, nad murem, ale słabo i wprost w ręce bramkarza.

33'

Neto wpadł z piłką w pole karne, mocne dogranie złapał jednak bramkarz.

1
30'

Dwa kwadranse za nami. Zdobyty gol dodał Liverpoolowi spokoju. Goście niewiele potrafią zdziałać.

27'

Po zdobyciu gola Liverpool nie cofnął się i czeka na to, co zrobią goście.

4
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Koszmarny błąd popełnił Coady. Zagranie z głębi pola, defensor chciał zgrać piłkę do partnera. Intencje obrońcy wyczuł Salah, przejął futbolówkę i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 1:0!

Liverpool FC
19
12
2
1
2
23'

Mane wpadł z piłką w pole karne, do dogrania wzdłuż bramki nikt jednak nie doszedł.

2
20'

Mocne dogranie z prawej strony Traore, do piłki jednak nikt nie doszedł.

2
17'

Daniel Podence technicznie uderzył z okolic linii pola karnego. Bramkarz kapitalnie w bramce końcami palców zbił futbolówkę na korner.

4
1
3
14'

Traore dośrodkował z prawej strony, jednak do piłki nikt nie doszedł.

2
12'

Mocno z pola karnego dogrywał Robertson, defensor trafił w głowę Mane, piłka poszybowała ponad bramką.

10'

Sporo walki w środku pola, ale jak na razie niewiele okazji bramkowych.

2
7'

Wyrównane pierwsze minuty. Goście nie zamierzają się bronić, szukają szybkiej bramki. Podobnie Liverpool.

3
4'

Neves uderzył z rzutu wolnego, piłka przeleciała metr ponad bramką.

1
3'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Neco Williams.

4
1
1'

Pierwsza akcja The Reds, dogranie z lewej strony Mane, piłkę na korner wybił obrońca.

2
1
20:13

Piłkarze już na boisku. W końcu mecz z kibicami. Ależ nam tego brakowało.