Doliczone cztery minuty.

2
2
87'

Futbolówka znalazła się na skraju pola karnego. Blisko szukającego miejsca do wykonania dośrodkowania zawodnika było dwóch przyjezdnych, którzy nie pozwolili na dokładne dostarczenie piłki do centralnie ustawionych zawodników.

1
1
1
85'

To wyglądało groźnie dla przyjezdnych. Moment dekoncentracji w ich szeregach obronnych i była możliwość stoczenia pojedynku z ich bramkarzem. Zorientował się ostatni defensor i wślizgiem wyekspediował futbolówkę.

1
1
83'
82'

Gol! Strzelił Tomas Soucek.

Andrij Jarmolenko uruchomił podaniem na lewe skrzydło Benjamina Johnsona. Dośrodkowanie autora dotąd jedynego gola dla West Hamu United zostało poskromione przez Brighton. Jeszcze korner, a po nim wyrównanie. Tomas Soucek strzelił do siatki głową po dochodzącej wrzutce.

West Ham United
9
5
1
1
3
80'

Szarża na skrzydle. Po niej próba przetransportowania futbolówki do środka pola i przed pole karne. Tam dobrze zareagowali defensywni pomocnicy.

78'

Robert Sanchez interweniował we własnym polu bramkowym. Zawodnik Brighton and Hove Albion poradził sobie z dośrodkowaniem i daje do zrozumienia gospodarzom, że nie zamierza ponownie pozwolić na wyrównanie.

1
2
75'

Gospodarze liczą na możliwość wykorzystania wzrostu po dośrodkowaniach. Rywale muszą być skoncentrowani, zdyscyplinowani oraz czujni, żeby nie dopuścić do oddania strzału z powietrza.

73'

Pierwsze trafienie w sezonie defensora.

70'

Gol! Strzelił Lewis Dunk.

Piłka po raz drugi w bramce West Hamu United! Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego dośrodkowanie. Wylądowało ono w pobliżu Sebastiana Hallera oraz Lewisa Dunka. Gracz Brighton and Hove Albion przepchnął się w pobliże bramki Łukasza Fabiańskiego i pokonał reprezentanta Polski uderzeniem z bliska.

Brighton and Hove Albion
4
2
4
4
67'

Niezdecydowane ataki obu jedenastek po drugiej zmianie wyniku. Pierwsza połowa należała do Brighton and Hove Albion, ale przyjezdni nie potrafili po przerwie umiejętnie zarządzać swoim prowadzeniem.

65'

Konfrontacje w centralnej części boiska. Piłkarze nie przebierali w środkach, mimo to sędzia nie zdecydował się na użycie gwizdka. Rozjemca pozwala ostro rywalizować aktorom widowiska.

1
1
63'

Gospodarze doprowadzili do remisu po przerwie.

1
1
1
60'

Gol! Strzelił Benjamin Johnson. Asystował mu Manuel Lanzini.

Wyrównanie kwadrans po przerwie. Zmiennicy Davida Moyesa przydali się w akcji bramkowej. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Andrija Jarmolenki piłka została wyłuskana blisko bramki Roberta Sancheza przez Manuela Lanziniego. Z jego przytomnego odegrania skorzystał Benjamin Johnson i mocnym uderzeniem doprowadził do remisu 1:1.

Benjamin Johnson #31
7
4
58'

Yves Bissouma znakomicie odebrał piłkę zdekoncentrowanemu przeciwnikowi w centrum boiska. Akcja zainicjowana przez środkowego pomocnika Brighton and Hove Albion została zakończona dośrodkowaniem z lewego skrzydła w rękawice Łukasza Fabiańskiego.

2
1
57'

Przegrywająca drużyna stara się odpowiadać atakami. Dośrodkowanie zostało wybite przez czujnych obrońców przeciwnika.

2
1
55'

Łukasz Fabiański nie miał problemu z wyłapaniem futbolówki po niechlujnym dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Po przerwie Brighton and Hove Albion zainteresowane głównie rozbrajaniem prób West Hamu United.

3
2
51'

Robert Sanchez poradził sobie z drobnymi problemami z głębokim dośrodkowaniem z rzutu wolnego w pole karne Brighton and Hove Albion. Piłka nadawała się jeszcze do oddania uderzenia, ale nie zorientowali się londyńczycy w odpowiednim momencie.

1
48'

Wymiana podań z udziałem najbardziej wysuniętego zawodnika. Napastnik już szykował się do zatrudnienia swoim strzałem bramkarza przeciwnika, a najlepiej pokonanie go, ale interweniował defensor.

1
46'

Obaj menedżerowie zdecydowali się na przeprowadzenie zmian w przerwie. Po wznowieniu rywalizacji gospodarze oddali szybko pierwsze uderzenie celne. Sebastien Haller sprawdził nareszcie formę dnia Roberta Sancheza.