Cadiz CF. Schodzi: Jens Jonsson. Wchodzi: Augusto Fernandez.

Cadiz CF. Schodzi: Alex. Wchodzi: Jairo Izquierdo.

#0
1
3
83'

Są skuteczni, są konsekwentni, a także mają odrobinę szczęścia przyjezdni. Za kilka minut ta mieszanka może się okazać wybuchową dla Realu Madryt.

1
2
81'

Cadiz CF. Schodzi: Alvaro Negredo. Wchodzi: Alvaro.

#0
1
80'

Luka Jović to już ostatnia nadzieja na zapunktowanie Realu Madryt. Już nawet osiągnięcie remisu stoi pod dużym znakiem zapytania. Zmiennik Zinedine'a Zidane'a miał możliwość doprowadzenia do remisu po podaniu Marcelo, nawet trafił do siatki, ale nie ma gola z powodu spalonego Brazylijczyka.

5
5
1
1
4
78'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Luka Jović.

2
1
3
1
76'

Cadiz CF. Schodzi: Jose Mari. Wchodzi: Jon Garrido.

#0
#0
75'

Na kwadrans przed końcem podstawowego czasu niebezpieczne zderzenie Marcelo z Jose Marim, po którym potrzebne jest przerwanie konfrontacji przynajmniej na kilkadziesiąt sekund. Wciąż tylko jedna roszada w zespole z Kadyksu, ale trudno się temu dziwić, skoro zarówno wynik, jak i obraz spotkania odpowiada przyjezdnym.

1
1
70'

Karim Benzema czeka na swoją szansę. Domagał się podania od Marco Asensio, jednak wprowadzony z ławki rezerwowych zawodników Realu Madryt nie wypracował sobie miejsca w pojedynku z Alfonso Espino.

1
1
68'

Środkiem i skrzydłami nacierają Królewscy, ale bez efektu. 73 procent posiadania piłki przełożyło się na 10 strzałów Realu Madryt, ale zaledwie jeden z nich był w bramkę. To pokazuje, że wiele uderzeń było sytuacyjnych, nieprzygotowanych, niechlujnych.

2
1
1
3
2
65'

Już trochę czekają kibice Królewskich przed telewizorami na efektywne przyspieszenie podopiecznych Zinedine'a Zidane'a, ale tego jak nie było, tak nadal nie ma. Przez kilka minut Cadiz CF skoncentrował się na obronie i odparł próby Realu Madryt.

1
1
4
60'

Raphael Varane wygrał pojedynek z Alvaro Negredo. Nie popisał się wcześniej Marcelo i pozostawił reprezentanta Francuza samego przeciwko doświadczonemu napastnikowi, ale tym razem nie doszło do zagrożenia bramce Thibauta Courtoisa.

1
1
56'

Alex próbował zamienić w drugiego gola dla Cadiz dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale zabrakło energii w jego uderzeniu i piłka została wybita. Stały fragment gry wypracował kilkadziesiąt sekund wcześniej Salvador Sanchez Ponce w konfrontacji jeden na jednego z Marcelo.

2
54'

Brakuje porozumienia w licznych akcjach Realu Madryt. Tak jakby gospodarze nie byli po dwutygodniowej przerwie reprezentacyjnej, a znacznie dłuższej pauzie. Tym razem piłka uciekła prowadzącym atak Toniemu Kroosowi oraz Fede Valverde.

50'

Cała seria zmian personalnych dokonanych przez Zinedine'a Zidane'a po pierwszej połowie jest najlepszym podsumowaniem dotychczasowego występu zawodników stołecznego klubu. Francuz nie zamierzał dłużej czekać aż gra obronna przestanie przyprawiać go o palpitacje serca, a ataki nabiorą wyrazu.

2
46'

Cadiz CF. Schodzi: Anthony Lozano. Wchodzi: Filip Malbasić.

#0
1
46'
46'

Real Madryt. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Casemiro.

46'

Real Madryt. Schodzi: Isco. Wchodzi: Fede Valverde.

#0
1
46'
46'

Druga połowa pojedynku na terenie Realu Madryt. Gospodarze mają sporo do poprawienia, jeżeli liczą na zwycięstwo. Zinedine Zidane miał o czym rozmawiać z podopiecznymi w szatni. Przekonamy się, jaki jest efekt tych narad.