Rzut wolny dla Barcelony tuż sprzed linii pola karnego. Przy piłce już Messi.

4
4
6
90+1'

Kontra Cadizu, z ok. 35 metrów niespodziewanie uderzył Negredo, metr ponad bramką.

8
5
4
1
4
90'

Sędzia doliczył 5 minut. Barcelona w ataku.

4
2
1
6
90'

Strzelał z kilku metrów Griezmann, Ledesma po raz kolejny górą!

2
1
3
2
88'

Barcelona rzuciła wszystko na jedną kartę. Goście zaczynają bardzo ryzykować w tyłach.

4
2
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

5
4
1
1
2
86'

Groźnie pod bramką gospodarzy, dobrze w bramce Ledesam. Po chwili kontra, Alejo z pola karnego uderzył obok bramki.

2
3
1
84'

Messi uprzedził Griezmanna i chyba niepotrzebnie. Strzał pewnie złapał bramkarz.

2
1
1
5
82'

Kontra gospodarzy, przed szansą Alejo, ale górą bramkarza!

7
3
1
6
2
80'

Cadiz. Schodzi: Jairo Izquierdo. Wchodzi: Ivan Alejo.

wchodzi Wchodzi
Ivan Alejo #14
schodzi Schodzi
Jairo Izquierdo #25
1
80'

Cadiz. Schodzi: Alberto Perea. Wchodzi: Bobby Adekanye.

Bobby Adekanye #32
Alberto Perea #10
3
2
80'

Cadiz. Schodzi: Jens Jonsson. Wchodzi: Augusto Fernandez.

Jens Jonsson #2
1
1
77'
76'

Dwa dogrania w pole karne gospodarzy, jednak za każdym razem brakowało uderzenia.

1
3
73'

Zagranie do Desta, ten uderzył obok ręki bramkarza, ale także obok słupka!

2
3
1
8
71'

Coraz mniej czasu ma Barcelona, jednak goście w ostatnich minutach niewiele potrafią zdziałać.

4
1
3
68'

Sędzia jeszcze długo sprawdzał czy jeden z graczy gospodarzy nie zagrał ręką. Ewidentnie przewinienia nie było.

3
66'

Messi uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

2
65'

Ucierpiał Alcala, który po własnym faulu został uderzony przez rywala.

2
1
1
63'

Gol! Strzelił Alvaro Negredo. Cóż zrobiła obrona i bramkarz Barcelony. Lenglet przed bramką przepuścił podanie, piłkę chciał przejąć ter Stegen. Wszystko przewidział Negredo, który ruszył do piłki i bramkarz go nabił. Rezerwowy jeszcze poczekał aż wślizgiem wzdłuż bramki przejedzie się Frenkie De Jong i spokojnie trafił do siatki. Kuriozalny gol. 2:1!

27
20
7
16
20
62'

Perea uderzył z rzutu wolnego, jednak wprost w mur.

3
1
1
1
62'

Cadiz. Schodzi: Alvaro Gimenez. Wchodzi: Alvaro Negredo.

Alvaro Gimenez #21
1
61'

Rzut wolny dla gospodarzy z ok. 19 metrów. Może być bardzo groźnie.

1
3
60'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

1
2
57'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Pedro Alcala. Dość przypadkowo udało się wyrównać Barcelonie. Messi do Alby, ten zagrywał z pola karnego z lewej strony. Tor lotu piłki zmienił Alcala. 1:1!

10
57'

Jairo wpadł z piłką w pole karne, ale zamiast uderzać ponad bramkarzem podawał i futbolówkę przejęli rywale.

1
2
1
3
55'

Atak pozycyjny Barcelony, goście w końcu zmęczą Cadiz i być może będzie łatwiej.

8
3
3
52'

Odpowiedź miejscowych. W polu karnym Perea, ale strzał został przyblokowany.

3
1
6
50'

Teraz już jednak w ataku Barcelona. Przed momentem w końcu strzał gości. Próbę Messiego złapał bramkarz.

5
1
1
1
3
48'

Dość zaskakujący początek 2. połowy. Gospodarze nie cofnęli się, ale starają się po raz drugi trafić Barcelonę.

5
2
1
2
46'

Wracamy do gry po przerwie.

2
2
46'

FC Barcelona. Schodzi: Oscar Mingueza. Wchodzi: Pedri.

1
1
1
45+2'

Do uderzenia doszedł Alba, strzał z woleja minął jednak bramkę.

1
2
4
6
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
2
2
1
43'

Ledesma niepotrzebnie wybił piłkę na rzut rożny, po kornerze zagrożenia pod bramką gospodarzy nie było.

2
2
1
6
42'

Momentami dziesięcioma zawodnikami bronią się piłkarze Cadiz. Marc-Andre ter Stegen znudzony we własnej bramce.

6
1
1
2
39'

Bije głową w mur Barcelona. Cadiz konsekwentnie swoje w defensywie, goście nie potrafią nieszablonowym zagraniem zaskoczyć rywala.

1
2
3
36'

Małe zamieszanie w okolicach pola bramkowego, gospodarzom udało się cało wyjść z opresji. Dobrze dysponowany jest Ledesma.

1
3
4
35'

Barcelona przed przerwą jeszcze chce wyrównać. Cadiz jednak dobrze rozbija próby wicemistrzów Hiszpanii.

1
2
3
33'

Ronald Koeman na ławce ma minę niczym żona, której mąż zapomniał wrócić do domu.

1
1
1
31'

Cadiz. Schodzi: Marcos Lopez. Wchodzi: Pedro Alcala.

Marcos Lopez #4
1
1
30'

Marcos Lopez poddał się. On do gry już nie wróci.

1
1
28'

Problemy ma Marcos. Obrońca wcześniej ucierpiał i teraz siedzi na murawie.

1
1
1
26'

Lionel Messi uderzył z rzutu wolnego, Ledesma dość nerwowo, ale piłkę zdołał odbić!

2
1
1
6
7
24'

Busquets ostro potraktował Pereę przegubem uderzając rywala w szczękę. Sędzia nic nie widział.

5
2
1
1
1
21'

Z dystansu uderzył Messi, wysoko ponad bramką. Zbyt szybko i zbyt mało precyzji.

1
1
1
6
20'

Barcelona dąży do wyrównania. Gospodarze coraz głębiej pod własną bramką.

4
1
17'

Martin Braithwaite mocno uderzył z pola karnego po podaniu Messiego. Płaski strzał na róg nogą wybił bramkarz!

3
2
1
1
7
14'

Dest zagrał wzdłuż piątego metra, do piłki doszedł Coutinho, ale z trudnej pozycji w bramkę nie trafił.

1
1
2
12'

Gospodarze po objęciu prowadzenia uwierzyli w siebie i starają się po raz drugi trafić Barcelonę. Goście jak na razie w małym szoku.

4
9'

Sędzia jeszcze przez chwilę czekał na informację z VAR-u czy wszystko było zgodnie z przepisami. Było! Jest 1:0!

3
3
2
2
5
8'

Gol! Strzelił Alvaro Gimenez. No i mamy niespodziankę! Po dograniu z rogu i zgraniu piłki głową skiksował Oscar Mingueza, który uderzył na własną bramką. Marc-Andre ter Stegen odbił piłkę, ale z bliska do siatki dobił ją Gimenez. 1:0!

Cadiz CF
14
8
5
5
16
8'

Cały czas atakować stara się Barcelona. Gospodarze dopiero przed momentem na dłużej znaleźli się z piłką na połowie gości.

1
5'

Frenkie De Jong uderzył z ok. 25 metrów. Piłkę przyblokował obrońca, a po chwili złapał bramkarz.

2
1
3'

Od początku w ataku Barcelona. Gospodarze bronią się, momentami dość szczęśliwie.