Cadiz CF
8' Alvaro Gimenez 63' Alvaro Negredo
FC Barcelona
57' Pedro Alcala 60' Clement Lenglet 87' Jordi Alba
2:1
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Barcelona przegrała po raz czwarty w sezonie!

Mocno uderzył Messi, piłkę zablokował obrońca!

Rzut wolny dla Barcelony tuż sprzed linii pola karnego. Przy piłce już Messi.

Kontra Cadizu, z ok. 35 metrów niespodziewanie uderzył Negredo, metr ponad bramką.

Sędzia doliczył 5 minut. Barcelona w ataku.

Strzelał z kilku metrów Griezmann, Ledesma po raz kolejny górą!

Barcelona rzuciła wszystko na jedną kartę. Goście zaczynają bardzo ryzykować w tyłach.

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

Groźnie pod bramką gospodarzy, dobrze w bramce Ledesam. Po chwili kontra, Alejo z pola karnego uderzył obok bramki.

Messi uprzedził Griezmanna i chyba niepotrzebnie. Strzał pewnie złapał bramkarz.

Kontra gospodarzy, przed szansą Alejo, ale górą bramkarza!

Cadiz. Schodzi: Jairo Izquierdo. Wchodzi: Ivan Alejo.

Cadiz. Schodzi: Alberto Perea. Wchodzi: Bobby Adekanye.

Cadiz. Schodzi: Jens Jonsson. Wchodzi: Augusto Fernandez.

Dwa dogrania w pole karne gospodarzy, jednak za każdym razem brakowało uderzenia.

Zagranie do Desta, ten uderzył obok ręki bramkarza, ale także obok słupka!

Coraz mniej czasu ma Barcelona, jednak goście w ostatnich minutach niewiele potrafią zdziałać.

Sędzia jeszcze długo sprawdzał czy jeden z graczy gospodarzy nie zagrał ręką. Ewidentnie przewinienia nie było.

Messi uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

Ucierpiał Alcala, który po własnym faulu został uderzony przez rywala.

Gol! Strzelił Alvaro Negredo. Cóż zrobiła obrona i bramkarz Barcelony. Lenglet przed bramką przepuścił podanie, piłkę chciał przejąć ter Stegen. Wszystko przewidział Negredo, który ruszył do piłki i bramkarz go nabił. Rezerwowy jeszcze poczekał aż wślizgiem wzdłuż bramki przejedzie się Frenkie De Jong i spokojnie trafił do siatki. Kuriozalny gol. 2:1!

Perea uderzył z rzutu wolnego, jednak wprost w mur.

Cadiz. Schodzi: Alvaro Gimenez. Wchodzi: Alvaro Negredo.

Rzut wolny dla gospodarzy z ok. 19 metrów. Może być bardzo groźnie.

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

Gol samobójczy! Pedro Alcala. Dość przypadkowo udało się wyrównać Barcelonie. Messi do Alby, ten zagrywał z pola karnego z lewej strony. Tor lotu piłki zmienił Alcala. 1:1!

Jairo wpadł z piłką w pole karne, ale zamiast uderzać ponad bramkarzem podawał i futbolówkę przejęli rywale.

Atak pozycyjny Barcelony, goście w końcu zmęczą Cadiz i być może będzie łatwiej.

Odpowiedź miejscowych. W polu karnym Perea, ale strzał został przyblokowany.

Teraz już jednak w ataku Barcelona. Przed momentem w końcu strzał gości. Próbę Messiego złapał bramkarz.

Dość zaskakujący początek 2. połowy. Gospodarze nie cofnęli się, ale starają się po raz drugi trafić Barcelonę.

Wracamy do gry po przerwie.

FC Barcelona. Schodzi: Oscar Mingueza. Wchodzi: Pedri.

Przerwa. Więcej z gry ma Barcelona, ale to piłkarze gospodarzy potrafili wykorzystać swoją jedyną okazję.

Do uderzenia doszedł Alba, strzał z woleja minął jednak bramkę.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Ledesma niepotrzebnie wybił piłkę na rzut rożny, po kornerze zagrożenia pod bramką gospodarzy nie było.

Momentami dziesięcioma zawodnikami bronią się piłkarze Cadiz. Marc-Andre ter Stegen znudzony we własnej bramce.

Bije głową w mur Barcelona. Cadiz konsekwentnie swoje w defensywie, goście nie potrafią nieszablonowym zagraniem zaskoczyć rywala.

Małe zamieszanie w okolicach pola bramkowego, gospodarzom udało się cało wyjść z opresji. Dobrze dysponowany jest Ledesma.

Barcelona przed przerwą jeszcze chce wyrównać. Cadiz jednak dobrze rozbija próby wicemistrzów Hiszpanii.

Ronald Koeman na ławce ma minę niczym żona, której mąż zapomniał wrócić do domu.

Cadiz. Schodzi: Marcos Lopez. Wchodzi: Pedro Alcala.

Marcos Lopez poddał się. On do gry już nie wróci.

Problemy ma Marcos. Obrońca wcześniej ucierpiał i teraz siedzi na murawie.

Lionel Messi uderzył z rzutu wolnego, Ledesma dość nerwowo, ale piłkę zdołał odbić!

Busquets ostro potraktował Pereę przegubem uderzając rywala w szczękę. Sędzia nic nie widział.

Z dystansu uderzył Messi, wysoko ponad bramką. Zbyt szybko i zbyt mało precyzji.

Barcelona dąży do wyrównania. Gospodarze coraz głębiej pod własną bramką.

Martin Braithwaite mocno uderzył z pola karnego po podaniu Messiego. Płaski strzał na róg nogą wybił bramkarz!

Dest zagrał wzdłuż piątego metra, do piłki doszedł Coutinho, ale z trudnej pozycji w bramkę nie trafił.

Gospodarze po objęciu prowadzenia uwierzyli w siebie i starają się po raz drugi trafić Barcelonę. Goście jak na razie w małym szoku.

Sędzia jeszcze przez chwilę czekał na informację z VAR-u czy wszystko było zgodnie z przepisami. Było! Jest 1:0!

Gol! Strzelił Alvaro Gimenez. No i mamy niespodziankę! Po dograniu z rogu i zgraniu piłki głową skiksował Oscar Mingueza, który uderzył na własną bramką. Marc-Andre ter Stegen odbił piłkę, ale z bliska do siatki dobił ją Gimenez. 1:0!

Cały czas atakować stara się Barcelona. Gospodarze dopiero przed momentem na dłużej znaleźli się z piłką na połowie gości.

Frenkie De Jong uderzył z ok. 25 metrów. Piłkę przyblokował obrońca, a po chwili złapał bramkarz.

Od początku w ataku Barcelona. Gospodarze bronią się, momentami dość szczęśliwie.