Real Madryt - zmiana: schodzi Luka Modric, wchodzi Martin Odegaard.

Real Madryt - zmiana: schodzi Toni Kroos, wchodzi Federico Valverde.

Real Madryt
10'

Żółtą kartkę otrzymał Brais Mendez (Celta Vigo).

90+3'

Baeza uderzał z kilku metrów, jednak został zablokowany. Najlepsza okazja Celty!

1
90+2'

Wszyscy czekają już na końcowy gwizdek sędziego. Zwycięzca meczu znany jest już od wielu minut.

3
1
1
90'

3
2
1
90'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Mariano Diaz.

90'

Z pola karnego uderzał Benzema, piłka przeleciała ponad poprzeczką.

1
2
89'

Sparingowe tempo spotkania w końcowych minutach. Real nie myli się defensywie, Celta nie wierzy w możliwość powodzenia swoich akcji.

87'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Casemiro.

Real Madryt
3
85'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Fede Valverde.

#0
3
1
85'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Martin Odegaard.

85'

Real. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Vinicius Junior.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal.

Real Madryt
1
1
1
2
83'

Przy piłce Celta Vigo, jednak niewiele z tego wynika.

1
1
80'

Real Madryt pod polem karnym Celty. Gospodarze jednak nie chcą zagrażać gospodarzom, szanują piłkę.

2
77'

Mendy dośrodkował z lewej strony, Blanco po raz kolejny na przedpolu nie pomylił się.

2
2
3
1
1
75'

Kwadrans do końca. Nic nie potrafi zdziałać Celta Vigo. Real wszystko kontroluje.

2
1
74'

Real. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Eden Hazard.

73'

Real pod polem karnym Celty, jednak mistrzowie Hiszpanii dość wolno rozgrywali piłkę.

1
1
70'

Z pola karnego uderzał Mina, strzał w ostatnim momencie zablokował obrońca.

2
1
67'

Real w końcu cofnął się, ale Celta nie jest w stanie zagrozić Królewskim.

1
64'

Celta Vigo. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Miguel Baeza.

#0
1
64'

Powinno być 3:0. Z piłką w pole karne wpadł Benzema, płaski strzał przeleciał tuż obok bramki.

2
1
2
4
62'

Nic nie zmienia się w obrazie meczu. Real ma spotkanie pod kontrolą, gospodarze długo rozgrywają swoje akcje.

2
1
1
59'

Jedna z nielicznych akcji Celty, dogranie w pole karne Realu zbyt mocne. Od bramki Courtois.

1
1
1
2
56'

Real prowadzi i mecz ma pod całkowitą kontrolą. Celta nie potrafi zagrozić Królewskim.

5
6
2
1
53'

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Lucas Vazquez. Gospodarze przejęli piłkę na połowie Celty. Futbolówka trafia w polu karnym do Vazqueza, a ten podał do Asensio, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 2:0!

26
26
1
3
51'

Celta Vigo. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Fran Beltran.

#0
1
51'

Problemy mięśniowe ma Aspas. Będzie konieczna zmiana.

2
1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho.

Real Madryt
5
50'

Z dystansu pół metra ponad poprzeczką uderzył Mendy.

1
2
48'

Celta stara się atakować, ale swoje akcje rozgrywa daleko od pola karnego Realu Madryt.

46'

Gramy po przerwie.

1
3
1
45'

Thibaut Courtois na przedpolu zderzył się z Mendezem. Obaj cierpią.

3
1
43'

Groźny strzał sprzed pola karnego Carvajala, piłka przeleciała tuż obok słupka!

7
1
2
1
42'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Renato Tapia.

5
1
42'

Real Madryt na połowie Celty. Gospodarze jednak nie potrafią zagrozić przyjezdnym.

1
1
39'

Dogranie z rzutu wolnego w pole karne Realu, piłkę spokojnie wybili obrońcy.

1
1
1
38'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Asensio.

1
9
36'

Real skupiony na defensywie, ale Królewscy starają się kontrować Celtę.

1
1
33'

Uaktywnili się goście, ale nie potrafią zagrozić bramkarzowi Realu.

1
30'

Zamieszanie w polu karnym Realu, uderzał przypadkowo Casemiro, ale gola samobójczego nie ma. Będzie rzut rożny.

1
1
28'

Dogranie z rogu w pole karne Realu, ręką zagrał Mendy, ale o "jedenastce" mowy nie ma.

2
2
1
25'

Dogrywał w pole karne Casemiro, Blanco skutecznie wyszedł z bramki.

1
23'

Celta Vigo na razie zawodzi. Od zespołu, który był rewelacją grudnia można było w potyczce z Realem oczekiwać dużo więcej.

1
1
20'

Brakuje w meczu uderzeń. Real prowadzi, ale więcej uwagi poświęca defensywie.

4
17'

Groźniej wyglądają akcje gospodarzy. Real atakuje sporadycznie, ale jak już jest pod bramką gości to pachnie bramką.

5
1
1
1
16'

Zagranie do Miny, jednak trochę zbyt mocno i piłkę przejęli obrońcy Realu Madryt.

1
2
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Brais Mendez.

15
3
12'

Dośrodkowanie z prawej strony do Vazqueza, ten jednak do piłki nie doszedł.

3
9'

Goście po stracie gola w ataku, gracze Celty spokojnie starają się rozgrywać swoje akcje.

1
1
1
6'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Marco Asensio. Kontra Realu i gol! Asensio w polu karnym, z niemal końcowej linii dośrodkował na trzeci metr wprost na głowę Vazqueza. 1:0!

27
15
3
1
3
5'

Aspas otrzymał piłkę w okolicach linii pola karnego. Uderzył obok wychodzącego bramkarza, ale futbolówkę wybił obrońca.

8
6
3
3'

Niewiele dzieje się w pierwszym minutach. Real przy piłce, Celta stara się wysoko atakować gospodarzy.