Real Valladolid. Schodzi: Kike Perez. Wchodzi: Oscar Plano.

4
1
1
82'

Niewiele dzieje się na boisku. Real Madryt prowadzi i nie zamierza atakować. Problemy z kreowaniem akcji mają gospodarze.

1
1
1
2
2
79'

2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Orellana.

2
2
2
1
1
78'

Mendy dogrywał do Arribas jednak nie zdołał dojść do piłki. A do bramki było już niedaleko.

1
1
75'

Rzutu karnego nie ma. Gramy dalej. Kwadrans do końca.

5
3
1
1
1
75'

Błąd w defensywie Nacho, w polu karnym padł Wiessman. Będzie rzut karny?

2
2
3
2
2
73'

Real Valladolid. Schodzi: Sergi Guardiola. Wchodzi: Shoen Weissman.

1
73'

Real Valladolid. Schodzi: Roque Mesa. Wchodzi: Kenan Kodro.

Kenan Kodro #20
1
2
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nacho Martinez.

Nacho Martinez #22
1
1
2
2
69'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Vazquez.

2
2
3
3
3
66'

Real Madryt. Schodzi: Marco Asensio. Wchodzi: Sergio Arribas.

1
2
66'

Real Madryt. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Isco.

2
1
1
1
66'

Real Madryt. Schodzi: Mariano Diaz. Wchodzi: Hugo Duro.

Hugo Duro #34
1
1
1
1
65'

Gol! Strzelił Casemiro. Asystował mu Toni Kroos. Kroos z rzutu wolnego na piąty metr, a tam Casemiro głową pokonał bramkarza. 0:1!

18
11
2
1
4
62'

Dobrze w defensywie Nacho, który po raz kolejny w meczu uratował zespół z Madrytu.

4
2
1
61'

Real Valladolid. Schodzi: Saidy Janko. Wchodzi: Jota.

Jota #3
Saidy Janko #18
3
60'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ruben Alcaraz.

2
2
1
58'

Zaczynają uciekać minuty Realowi Madryt. Już tylko niewiele ponad dwa kwadranse mają Królewscy na zdobycie gola.

1
1
55'

Złe zagranie Mendy'ego, piłkę przejął Fabian Orellana, kapitalnie w bramce zachował się Thibaut Courtois!

6
2
1
1
2
54'

Aktywniejsi po zmianie stron są gracze Realu Madryt. Gospodarze jednak cały czas utrzymują czyste konto.

1
2
1
51'

Kolejna próba Królewskich. Strzelał Vazquez, Jordi Masip błędu nie popełnił i obronił uderzenie.

1
1
50'

Po dograniu z rogu sporo czasu i miejsca miał Casemiro. Uderzenie głową z ok. 8 metrów minęło cel!

1
4
3
48'

Nie zmienia się obraz gry po przerwie. Sporo walki w środku pola, niewiele okazji.

2
1
1
1
2
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę!

2
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
42'

Przerwa coraz bliżej, a nasz puls tylko kilka razy wzrósł. Bez goli i większych emocji.

3
3
39'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego z prawej strony boiska na głowę Casemiro. Strzał głową poszybował ponad poprzeczką.

2
1
1
36'

Niewiele się dzieje na boisku, sporo walki, ale brakuje okazji bramkowych.

1
1
33'

Wyrównane spotkanie. Osłabiony kadrowo Real Madryt nie potrafi zdominować niżej notowanego rywala.

1
2
1
30'

Mariano Diaz po raz drugi w meczu pokonał bramkarza, ale ponownie był na spalonym. Wciąż bez goli!

1
4
5
2
3
28'

Małe zamieszanie w okolica pola karnego Realu Valladolid. Zabrakło jednak uderzenia.

1
26'

Gospodarze krótko rozegrali rzut rożny, po chwili piłka została dośrodkowana w pole karne. Wybili ją obrońcy zespołu z Madrytu.

2
23'

Mariano Diaz w sytuacji sam na sam uderzył do bramki. Gola jednak nie ma. Sędzia dopatrzył się spalonego.

2
1
2
3
20'

Vazquez dogrywał z prawej strony, piłka poszybowała ponad wszystkimi zawodnikami.

1
1
17'

Kroos dogrywał z rzutu rożnego, nikt nie doszedł do piłki.

1
1
1
15'

Królewscy mają więcej z gry, jednak nie potrafią poważniej zagrozić gospodarzom.

1
2
4
2
12'

Uderzał Asensio, piłka poszybowała w bezpiecznej odległości od bramki gospodarzy.

1
2
11'

Kike padł w polu karnym, sędzia jednak nie zdecydował się na podyktowanie rzutu karnego.

1
1
8'

Znowu groźnie pod bramką Królewskich. Courtois odbił piłkę, jednak jeden z graczy był na spalonym.

4
2
1
2
7'

Thibaut Courtois uratował gości! Belg najpierw odbił strzał Orellany, po chwili poprawiał Janko, ale bramkarz nogą odbił piłkę na korner!

10
7
3
1
3
4'

Uderzał Kroos, jednak Niemiec miał niewiele czasu i miejsca. Strzał był niecelny.

1
2
3
3'

Od początku przewaga należy do Realu Madryt. Królewscy wolno rozgrywają swoje akcje.