2
1
4
87'

Gol! Strzelił Ronald Araujo. Asystował mu Lionel Messi. Messi z rogu na trzeci metr, a tam Araujo głową trafił na 4:2!

34
22
5
3
6
86'

Z rzutu wolnego dogrywał Messi, piłkę na korner wybił obrońca.

5
2
1
1
1
84'

Minuty płyną, Barcelona rozgrywa piłkę na połowie gości.

6
6
1
2
1
81'

Akcja Getafe, jednak w dwóch momentach zabrakło decyzji o uderzeniu. Piłkę przejęła Barcelona.

4
1
1
1
79'

Ronald Koeman dość ozięble potraktował Minguezę, która po zejściu z boiska podszedł do szkoleniowca. Wcześniej Holender był zły właśnie na defensora.

2
3
2
76'

Getafe CF. Schodzi: Chema. Wchodzi: Josete.

wchodzi Wchodzi
Josete #32
schodzi Schodzi
Chema #6
3
75'
72'

Barcelona ożywiła się, przez niemal całą 2. połowę niewiele się działo. A goście poczuli krew.

2
1
2
2
70'

Piłka odbiła do Ilaix Kouroumy padła łupem bramkarza. Wściekły na ławce jest Ronald Koeman.

2
1
1
1
69'

Gol! Strzelił Enes Unal. Pewny strzał Unala i już tylko 3:2!

Getafe CF
5
3
2
2
19
68'

Żółtą kartkę otrzymał Ronald Araujo.

2
8
68'

Rzut karny dla Getafe! To się porobiło! Faulował Araujo.

1
1
7
7
68'

Sędzia przerwał grę i podszedł do monitora.

1
1
4
67'

Enes Unal padł w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej. Co na to VAR?

1
4
4
63'

Getafe CF. Schodzi: Angel. Wchodzi: Enes Unal.

Angel #9
1
1
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Stara się coś zdziałać Getafe, ale gra na tyle, na ile pozwoli gościom Barcelona.

4
2
57'

Messi chciał zabawić się z obrońcami Getafe. Jednak za dużo sztuczek i piłkę przejęli rywale.

1
2
54'

Sporo gry w środku pola. Barcelona nie poświęca zbyt wielu sił na atak.

1
1
51'

Przez moment goście byli pod bramką Barcelony. Jednak zabrakło celnego uderzenia.

4
3
2
1
1
48'

Spokojne pierwsze minuty po przerwie. Goście już się poddali, Barcelona także oszczędza siły.

3
1
2
1
46'

Gramy po przerwie!

1
1
46'
46'

Getafe CF. Schodzi: Sofian Chakla. Wchodzi: Amankwaa Akurugu.

Amankwaa Akurugu #40
Sofian Chakla #21
46'

Getafe CF. Schodzi: Nemanja Maksimović. Wchodzi: Sabit Abdulai.

Sabit Abdulai #35
46'
45'

Sędzia doliczył minutę.

42'

Barcelona spokojnie, przed momentem gospodarze byli przed polem karnym rywala, ale zabrakło dokładności.

4
2
1
2
1
39'

Getafe stara się zaatakować, ale ma problemy z przejściem linii środkowej.

3
4
1
36'

Barcelona rywala ma już w garści. Trzy punkty dla gospodarzy wydają się pewne. Zespół Koemana gra już na dużym luzie.

2
5
1
33'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Messi na dwa razy! Pierwszy strzał Argentyńczyka zatrzymał się na słupku, poprawka z ostrego kąta znalazła drogę do bramki. 3:1!

36
20
7
1
3
30'

Barcelona mogła zdobyć trzecią bramkę, Griezmann nie zdołał jednak uderzyć.

1
3
4
2
28'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Sofian Chakla. Cóż tam się wydarzyło! Chakla chciał przerwać akcję Barcelony i podać do bramkarza. Tak to zrobił, że golkiper nie zorientował się i musiał gonić piłkę. Nie zdążył, futbolówka przy słupku wtoczyła się do bramki. 2:1!

Getafe CF
26
19
5
2
4
26'

Cały czas Barcelona szuka gola na 2:1. Getafe momentami broni się dość szczęśliwie.

2
1
1
1
23'

Barcelona ma wyraźną przewagę, ale rywale starają się co jakiś czas skontrować gospodarzy.

5
1
1
20'

Akcję Barcelony zakończył uderzeniem wprost w bramkarza Messi.

2
2
1
2
1
19'

Barcelona w ataku. Wicemistrzowie Hiszpanii chcą ponownie wyjść na prowadzenie.

2
2
1
16'

Odegranie do Messiego, a ten huknął z ok. 15 metrów. Ponad poprzeczką!

3
2
1
4
3
13'

Mingueza wrócił na boisko, ale rywale wykorzystali grę z liczebną przewagą.

2
1
12'

Gol samobójczy! Clement Lenglet. Cucuerlla dośrodkował z lewej strony, uderzał Angel. Piłka nie frunęła w kierunku bramki, ale tor jej lotu zmienił Lenglet. 1:1!

8
9
4
17
35
12'

Gracze Getafe przyspieszyli grę. Goście chcą szybko wyrównać. Co na to Barcelona?

1
1
2
10'

Kubo uderzał z siedmiu metrów. Przy interwencji urazu doznał Mingueza.

1
1
1
8
4
8'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Sergio Busquets. Piękne podanie Busquetsa z głębi pola, piłkę przejął Messi i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza. 1:0!

44
19
4
5
5
6'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

2
1
1
1
4'

Potężny strzał sprzed pola karnego Messiego. Piłka odbiła się od poprzeczki, a następnie przed linią bramkową i wróciła na boisko!

10
1
3
4
1
3'

Od początku przewaga Barcelony, gospodarze rywalom piłki nie chcą oddać.