Kolejna próba Gerarda Moreno, gola na 2:2 jednak nie ma.

85'

Akcja Barcelony przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

1
84'

Techniczny strzał z pola karnego oddał De Jong. Piłka jednak nie wpadła do bramki gospodarzy!

2
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

1
82'

Starają się atakować gospodarze, ale nie kreują zbyt wielu okazji na wyrównanie.

2
1
1
78'

Do strzału z pola karnego doszedł Gerard Moreno, piłka poszybowała jednak ponad bramką!

2
76'

Villarreal CF. Schodzi: Etienne Capoue. Wchodzi: Moi Gomez.

Moi Gomez #23
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Pau Torres.

Villarreal CF
4
72'

Ilaix Kourouma w polu karnym zwiódł rywala, ale próba z sześciu metrów została zablokowana.

2
2
1
70'

A jednak gospodarze poszukali szczęścia. Strzelał Estupinan, ale ter Stegen błędu nie popełnił.

3
68'

Barcelona mogła mieć problemy, gospodarze uzyskali przewagę, ale czerwona kartka zmieni zapewne obraz gry.

3
67'

Messi pozbierał się z boiska, miał sporo szczęścia, że bardziej nie ucierpiał.

9
6
4
2
5
66'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol.

6
3
2
65'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Manuel Trigueros. Brutalne wejście Triguerosa w nogi Messiego. Sędzia momentalnie wyrzucił gracza gospodarzy z boiska.

Manuel Trigueros #14
32
12
4
1
6
64'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Ilaix Kourouma.

63'

Mogło być 2:2! Płaski strzał oddał Etienne Capoue, bramkarz nogami odbił piłkę!

12
6
3
2
8
60'

Villarreal CF. Schodzi: Alberto Moreno. Wchodzi: Pervis Estupinan.

Pervis Estupinan #15
1
1
57'

Indywidualna akcja Messiego. Argentyńczyk uderzył prawą nogą z ok. 15 metrów, ale ponad bramką!

1
1
2
4
54'

Uwidoczniła się przewaga miejscowych, ale Villarreal nie potrafi poważniej zagrozić gościom.

1
1
1
51'

Gerard Moreno doszedł do dogrania z rzutu wolnego. Strzał był jednak anemiczny i poszybował wprost w ręce bramkarza.

1
50'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antoine Griezmann.

2
1
1
3
1
48'

Od początku 2. połowy przeważa Barcelona. Gospodarze niewiele potrafią zdziałać.

6
7
1
3
2
46'

Sędzia wznowił mecz po przerwie!

2
46'
45'

Strzelał Dest, bramkarz nogą odbił piłkę.

1
1
1
44'

Barcelona chce dowieźć prowadzenie do przerwy, a może prowadzić nawet wyżej. Przed momentem po raz kolejny źle obrona gospodarzy. Strzelał Griezmann, ale górą bramkarz!

10
3
3
7
2
41'

Barcelona ponownie na połowie Villarrealu. Goście spokojnie konstruują swoje akcje.

5
1
2
37'

Teraz to Villarreal musi zaatakować i odsłonić się. Gospodarze przenieśli się z piłką na połowę Barcelony.

1
35'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Cóż zrobił Foyth! Obrońca chciał zagrywać do bramkarza, ale piłkę przejął Griezmann. Po chwili piłka była w siatce. 1:2!

42
29
2
3
8
31'

Zespoły wybiły sobie po jednym zębie. Co będzie dalej? Na razie gramy w środku pola.

2
3
28'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Oscar Mingueza. Piękne podanie Minguezy za plecy obrońców, Griezmann wyszedł naprzeciwko bramkarza i kapitalnym lobem uderzył ponad Asenjo. Wykończenie pierwsza klasa. 1:1!

51
26
3
6
6
26'

Gol! Strzelił Samuel Chukwueze. Asystował mu Pau Torres. Torres do Chukwueze, przewrócił się Alba i zawodnik gospodarzy ruszył w kierunku bramki. Minął ter Stegena i strzałem do pusteh bramki trafił na 1:0!

8
7
3
22
33
23'

Aktywniejsza w ofensywie jest Barcelona, gospodarze szans szukają w kontrach.

1
1
2
21'

Próba gospodarzy, dogranie z lewej strony, jednak Gerard Moreno nie zdołał dojść do piłki.

2
1
18'

A teraz z ostrego kąta uderzył Messi. Bramkarz zdołał złapać piłkę tuż przy słupku.

1
2
1
16'

Jak to nie wpadło? Niemal do pustej bramki uderzał De Jong. Sergio Asenjo fenomenalną paradą w niewiarygodny sposób wybił piłkę. Holender w takiej sytuacji gola powinien zdobyć.

4
5
7
9
9
15'

Alcacer wpadł z piłką w pole karne, zagrywał do partnera, ale piłkę przejął obrońca.

1
13'

Kolejne dwa uderzenia zawodników Barcelony blokowali obrońcy gospodarzy.

1
3
10'

Sporo walki w środku pola. Zespoły szukają dziury w obronie rywala.

7'

Kolejna próba Gerardo Moreno, strzał z ok. 15 metrów poszybowała wysoko ponad bramką.

3
6'

Powinno być 0:1. De Jong do Griezmanna, którego strzał zablokował obrońca. Piłka prawdopodobnie wpadłaby do siatki.

5
4
10
7
4'

Do dośrodkowania z kornera doszedł Gerard Moreno. Piłka poszybowała ponad poprzeczką!

2
1
3'

Pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy. Piłka wyszła na rzut rożny.