Villarreal CF
26' Samuel Chukwueze 65' Manuel Trigueros 66' Raul Albiol 74' Pau Torres
FC Barcelona
28' Antoine Griezmann 35' Antoine Griezmann 50' Antoine Griezmann 82' Sergio Busquets 90+3' Oscar Mingueza
1:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Barcelona wygrała 2:1 i zrównała się punktami z Realem Madryt.

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Oscar Mingueza.

Jeszcze gospodarze w ataku. Grający w osłabieniu Villarreal szuka punktu.

Strzelał Mario Gaspar, piłka jednak minęła bramkę.

Sędzia doliczył 5 minut.

Villarreal CF. Schodzi: Samuel Chukwueze. Wchodzi: Yeremi Pino.

Villarreal CF. Schodzi: Raul Albiol. Wchodzi: Mario Gaspar.

Kolejna próba Gerarda Moreno, gola na 2:2 jednak nie ma.

Akcja Barcelony przerwana. Sędzia dostrzegł spalonego.

Techniczny strzał z pola karnego oddał De Jong. Piłka jednak nie wpadła do bramki gospodarzy!

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

Starają się atakować gospodarze, ale nie kreują zbyt wielu okazji na wyrównanie.

Do strzału z pola karnego doszedł Gerard Moreno, piłka poszybowała jednak ponad bramką!

Villarreal CF. Schodzi: Etienne Capoue. Wchodzi: Moi Gomez.

Żółtą kartkę otrzymał Pau Torres.

Ilaix Kourouma w polu karnym zwiódł rywala, ale próba z sześciu metrów została zablokowana.

A jednak gospodarze poszukali szczęścia. Strzelał Estupinan, ale ter Stegen błędu nie popełnił.

Barcelona mogła mieć problemy, gospodarze uzyskali przewagę, ale czerwona kartka zmieni zapewne obraz gry.

Messi pozbierał się z boiska, miał sporo szczęścia, że bardziej nie ucierpiał.

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol.

Czerwoną kartkę otrzymał Manuel Trigueros. Brutalne wejście Triguerosa w nogi Messiego. Sędzia momentalnie wyrzucił gracza gospodarzy z boiska.

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Ilaix Kourouma.

Mogło być 2:2! Płaski strzał oddał Etienne Capoue, bramkarz nogami odbił piłkę!

Villarreal CF. Schodzi: Alberto Moreno. Wchodzi: Pervis Estupinan.

Indywidualna akcja Messiego. Argentyńczyk uderzył prawą nogą z ok. 15 metrów, ale ponad bramką!

Uwidoczniła się przewaga miejscowych, ale Villarreal nie potrafi poważniej zagrozić gościom.

Gerard Moreno doszedł do dogrania z rzutu wolnego. Strzał był jednak anemiczny i poszybował wprost w ręce bramkarza.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Antoine Griezmann.

Od początku 2. połowy przeważa Barcelona. Gospodarze niewiele potrafią zdziałać.

Sędzia wznowił mecz po przerwie!

FC Barcelona. Schodzi: Sergino Dest. Wchodzi: Sergi Roberto.

Przerwa. Barcelona przegrywała, ale już prowadzi. Zasłużenie.

Strzelał Dest, bramkarz nogą odbił piłkę.

Barcelona chce dowieźć prowadzenie do przerwy, a może prowadzić nawet wyżej. Przed momentem po raz kolejny źle obrona gospodarzy. Strzelał Griezmann, ale górą bramkarz!

Barcelona ponownie na połowie Villarrealu. Goście spokojnie konstruują swoje akcje.

Teraz to Villarreal musi zaatakować i odsłonić się. Gospodarze przenieśli się z piłką na połowę Barcelony.

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Cóż zrobił Foyth! Obrońca chciał zagrywać do bramkarza, ale piłkę przejął Griezmann. Po chwili piłka była w siatce. 1:2!

Zespoły wybiły sobie po jednym zębie. Co będzie dalej? Na razie gramy w środku pola.

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Oscar Mingueza. Piękne podanie Minguezy za plecy obrońców, Griezmann wyszedł naprzeciwko bramkarza i kapitalnym lobem uderzył ponad Asenjo. Wykończenie pierwsza klasa. 1:1!

Gol! Strzelił Samuel Chukwueze. Asystował mu Pau Torres. Torres do Chukwueze, przewrócił się Alba i zawodnik gospodarzy ruszył w kierunku bramki. Minął ter Stegena i strzałem do pusteh bramki trafił na 1:0!

Aktywniejsza w ofensywie jest Barcelona, gospodarze szans szukają w kontrach.

Próba gospodarzy, dogranie z lewej strony, jednak Gerard Moreno nie zdołał dojść do piłki.

A teraz z ostrego kąta uderzył Messi. Bramkarz zdołał złapać piłkę tuż przy słupku.

Jak to nie wpadło? Niemal do pustej bramki uderzał De Jong. Sergio Asenjo fenomenalną paradą w niewiarygodny sposób wybił piłkę. Holender w takiej sytuacji gola powinien zdobyć.

Alcacer wpadł z piłką w pole karne, zagrywał do partnera, ale piłkę przejął obrońca.

Kolejne dwa uderzenia zawodników Barcelony blokowali obrońcy gospodarzy.

Sporo walki w środku pola. Zespoły szukają dziury w obronie rywala.

Kolejna próba Gerardo Moreno, strzał z ok. 15 metrów poszybowała wysoko ponad bramką.

Powinno być 0:1. De Jong do Griezmanna, którego strzał zablokował obrońca. Piłka prawdopodobnie wpadłaby do siatki.

Do dośrodkowania z kornera doszedł Gerard Moreno. Piłka poszybowała ponad poprzeczką!

Pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy. Piłka wyszła na rzut rożny.

Gramy!

Mecz poprowadzi Carlos Del Cerro.

Kto wygra mecz?

Potknął się Real Madryt, Barcelona goni Atletico. W przypadku wygranej zostanie wiceliderem, a ma jeden mecz rozegrany mniej.