FC Barcelona
28' Lionel Messi 56' Riqui Puig 74' Clement Lenglet 83' Clement Lenglet
Celta Vigo
38' Santi Mina 51' Carlos Dominguez 89' Santi Mina
1:2
Obejrzyj wideo Ukryj wideo

Koniec. Barcelona przegrała z Celtą 1:2.

Celta Vigo. Schodzi: Francisco Beltran. Wchodzi: Hugo Sotelo.

Sędzia doliczył 3 minuty.

Gol! Strzelił Santi Mina. Z dośrodkowania Solariego wyszedł strzał. Piłka odbiła się od słupka, a do bramki dobił ją Mina. 1:2!

Odpowiedź Barcelony, Martin Braithwaite nie trafił w bramkę, a miał do niej już tylko kilka metrów.

Kontra Celty, Suarez do Solariego, ale ten świetnej szansy nie potrafił wykorzystać.

Uderzał Messi, ale bramkarz Celty błędu nie popełnił.

Celta przed szansą, Nestor Araujo, ale efektem tylko rzut rożny.

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Clement Lenglet. Barcelona ma problem.

Składna akcja Barcelony zakończona niecelnym strzałem Alby.

Celta Vigo. Schodzi: Iago Aspas. Wchodzi: Miguel Baeza.

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

Minuty płyną, Barcelona nie kwapi się do ataku. Celta remisuje, taki wynik gości zadowala.

Denis Suarez uderzył na bramkę ter Stegena. Niemiec nie dał się zaskoczyć. Pierwsza szansa gości po przerwie.

Celta Vigo. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Augusto Solari.

W końcu szybsza akcja Barcelony. Strzał Dembele, ale gola nie ma. Pewnie bramkarz.

Dembele już był w polu bramkowym, ale nie potrafił dobrze dograć piłki.

FC Barcelona. Schodzi: Gerard Pique. Wchodzi: Sergino Dest.

Przed szansą Araujo, ale gola dla Barcelony nie ma.

Atak pozycyjny Barcelony. Gospodarze szukają dziury w defensywie Celty.

Próba wyjścia Celty, ale sędzia dostrzegł spalonego. Wątpliwego.

Żółtą kartkę otrzymał Riqui Puig.

Zamieszanie w polu karnym Celty, ale zabrakło celnego uderzenia.

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Dominguez.

Barcelona w ataku, gospodarze ponownie chcą wyjść na prowadzenie.

Rzut wolny dla Barcelony. Dośrodkowanie wybił bramkarz.

Rozpoczęła się 2. połowa.

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Riqui Puig.

Przerwa. Jak na razie 1:1.

Barcelona ponownie w okolicach pola karnego gości, ale w ostatnich minutach bez okazji bramkowych.

Barcelona zaskakująco straciła gola i nie potrafi odpowiedzieć Celcie.

Gol! Strzelił Santi Mina. Asystował mu Iago Aspas. Aspas przed pole karne do Miny, a ten mocnym strzałem do bramki na 1:1!

Barcelona cofnęła się i pozwala gościom rozgrywać akcje. Jednak wszystko trwa bardzo wolno.

Trochę odważniej Celta. Jednak goście cały czas bez okazji na wyrównanie.

Dwa kwadranse za nami. Nic nie zmienia się w meczu. Barcelona cały czas w ataku.

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Sergio Busquets. Mierzone podanie Busquetsa do Messiego, a ten głową z czterech metrów na 1:0!

Barcelona ponownie pod bramką Celty Vigo. Brakuje jednak przyspieszenia akcji.

Dość wolne tempo gry. Gospodarze cały czas przeważają, ale w ostatnim czasie nie stwarzają zagrożenia pod bramką Celty.

Nie zmienia się obraz gry. Barcelona cały czas w okolicach pola karnego Celty. Gospodarze coraz bliżej premierowego trafienia.

Zagranie za plecy obrońców do Messiego, a ten z okolic narożnika pola karnego z woleja huknął ponad bramką.

Sprzed pola karnego lewą nogą uderzył Messi, tuż ponad poprzeczką.

Płaski strzał Dembele, piłkę na raty złapał bramkarz.

Celta nie kwapi się do ataku, goście szanują piłkę i bardzo długo konstruują swoje akcje.

Messi do Griezmanna, ten jednak został zablokowany. Szuka bramki Barcelona.

Do uderzenia składał się Messi, Argentyńczyk został zablokowany w ostatnim momencie.

Rzut rożny dla Barcelony, ale niewiele z tego wyszło.

Barcelona spokojnie, wicemistrzowie stopniowo spychają rywala pod jego bramkę.

Zespoły bardzo wysoko ustawiły się na boisku. To utrudnia rozgrywanie akcji.

Gramy!

Mecz poprowadzi De Burgos Bengoetxea.

Kto wygra mecz?

Barcelona ma już tyko matematyczne szanse na tytuł. Grać jednak trzeba. Rywalem wicemistrzów Hiszpanii będzie Celta Vigo.