Doliczone trzy minuty.

88'

Kompletnie nieudane uderzenie oddane przez Manolo Gabbiadiniego. Piłka ledwo doturlała się do Salvatora Sirigu.

86'

Torino częściej na połowie przeciwnika. Po wrzutce z rzutu wolnego gospodarze mieli możliwość wepchnięcia piłki do bramki Emila Audero, ale nie pozwolił na to ofiarnie interweniujący Bartosz Bereszyński.

1
84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Alex Ferrari za przewinienie na Andrei Belottim.

Alex Ferrari #25
Sampdoria Genua
80'

Pozostało 10 minut podstawowego czasu i gospodarze starają się zapracować ponownie na prowadzenie. Emil Audero interweniował po serii strzałów i dzięki niemu Sampdoria nie straciła kolejnego gola po próbach Simone Verdiego oraz Lyanco.

1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Soualiho Meite. Asystował mu Simone Verdi.

Wyrównanie w Turynie. Gospodarze mieli rzut rożny po uderzeniu Soualiho Meite obronionym przez Emila Audero. Dośrodkowanie spod chorągiewki poszybowało w kierunku tego samego zawodnika, któremu udało się oddać uderzenie głową w narożnik bramki Sampdorii. Centrował ze stałego fragmentu gry wprowadzony z ławki rezerwowych Simone Verdi.

2
74'

Nieudane rozegranie Byków. Futbolówka uciekła Andrei Belottiemu w polu karnym Sampdorii i nie zdołał nawet oddać uderzenia w kierunku bramki Emila Audero.

1
1
1
71'
ZMIANA
68'

Gospodarze mają jeszcze trochę czasu na wyrównanie. W tym meczu był już jeden diametralny zwrot akcji, więc niewykluczone, że jeszcze wydarzy się w nim coś mało oczekiwanego.

66'

Fabio Quagliarella dał prowadzenie Sampie!

64'

Błyskawicznie możliwość wyrównania, ale uderzenie Simone Zazy zostało powstrzymane na linii przez Emila Audero. Wścieka się bramkarz Sampdorii na swoich zdekoncentrowanych kompanów z pola.

63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. Asystował mu Antonio Candreva.

Sampdoria jest już na prowadzeniu. Fabio Quagliarella strzelił z powietrza w narożnik bramki Salvatore Sirigu. Klasowe zachowanie byłego króla strzelców ligi włoskiej, który dostał futbolówkę po podaniu z głębi pola Antonio Candrevy. Torino już musi gonić przeciwnika.

62'

Andrei Belottiemu nie udało się dopaść do futbolówki po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Autor pierwszego gola w meczu został zablokowany przez twardo stojących na nogach środkowych obrońców Sampdorii.

1
61'

Żółtą kartkę otrzymał Lyanco za faul na Mortenie Thorsbym.

Torino FC
60'

Chytre uderzenie oddane przez Ricardo Rodrigueza z rzutu wolnego. Piłka zmierzała w narożnik bramki Sampdorii, ale została sparowana przez skoncentrowanego na linii Emila Audero. Tylko korner dla Byków.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Tonelli za przewinienie na Simone Zazy.

57'

Przeorganizowanie po wyrównaniu. Torino ponownie znalazło się w posiadaniu piłki. Drużyna Karola Linettego już zmarnowała kapitał wypracowany przed zejściem na przerwę do szatni.

1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Candreva.

Szybkie wznowienie gry od rzutu wolnego po przewinieniu Bremera na Fabio Quagliarelli. Piłka za pośrednictwem byłego napastnika Torino, a także Tomasa Rincona, trafiła w pole karne do Antonio Candrevy. Były skrzydłowy Lazio czy Interu Mediolan oddał mocne uderzenie na 1:1, z którym nie poradził sobie Salvatore Sirigu.

5
5
3
1
51'

Karol Linetty popracował w odbiorze. Po chwili jednak Sampdoria ponownie znalazła się w posiadaniu futbolówki, a stworzyć sytuację podbramkową próbował między innymi Bartosz Bereszyński.

2
1
49'

Dośrodkowanie Tomasso Augello z lewego skrzydła zostało przechwycone przez Cristiana Ansaldiego, który przytomnie utrzymał się w posiadaniu futbolówki i przynajmniej na moment utemperował Blucerchiatich.

1
1
46'

Krótko po przerwie zakotłowało się w pobliżu bramki gospodarzy. Przemeblowana Sampdoria już miała możliwość doprowadzenia do remisu, ale po pierwsze interweniował Salvatore Sirigu, a po drugie był spalony.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji. Claudio Ranieri zarządził cztery zmiany w swoim zespole, który przed przerwą miał mało do zaproponowania. Torino FC bez roszad personalnych, ponieważ gospodarze prezentowali się przynajmniej poprawnie.