CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Carlo Pinsoglio za zachowanie poza boiskiem.

89'

Gol! Strzelił Leonardo Bonucci. Asystował mu Juan Cuadrado.

Rewelacyjna interwencja Lyanco nie pozwoliła Bianconerim na zdobycie prowadzenia w ostatnich minutach podstawowego czasu, ale był jeszcze korner i ponownie zrobiło się gorąco. Idealna wrzutka w pobliże bramki wykonana przez Juana Cuadrado, a tym razem wykorzystał ją Leonardo Bonucci.

10
6
2
3
4
87'

Torino FC przetrwało bardzo skomplikowany dla siebie fragment spotkania. Remis również nie będzie złym rezultatem dla Granaty, chociaż wiadomo, że prowadząc przez ponad godzinę, będzie też miejsce na pewne rozczarowanie.

1
1
1
84'

Salvatore Sirigu nie miał problemu z poskromieniem dośrodkowania z lewego skrzydła w pole karne Torino FC. Możliwości oddania uderzenia nie miał Cristiano Ronaldo, choć szukał sobie miejsca.

1
1
82'

Juventus zamierza oczywiście pójść za ciosem i rozstrzygnąć pojedynek. Kolejne piłki są posyłane w pobliże bramki Salvatore Sirigu, a podopieczni Marco Giampaolo mają największe problemy właśnie z neutralizowaniem dośrodkowań.

3
2
77'

Gol! Strzelił Weston McKennie. Asystował mu Juan Cuadrado.

Tym razem nie ma wątpliwości. Trafienie zostało uznane i Juventus FC pozbawił lokalnego przeciwnika prowadzenia. Weston McKennie wyprzedził obrońców Torino i oddał uderzenie z bliska do siatki. Długo mieli zaliczkę podopieczni Marco Giampaolo, ale muszą o niej zapomnieć. Kompletnie pogubili się w defensywie goście.

9
6
2
1
1
77'

Juventus FC ma już wyłącznie kilkanaście minut na doprowadzenie do remisu. Gospodarze mają problem z przeprowadzeniem skutecznego ataku. Przed momentem Federico Chiesa dostał prostopadłe podanie od Paulo Dybali, ale nie pokonał swoim uderzeniem Salvatore Sirigu.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Lukić za przewinienie na połowie przeciwnika.

1
2
75'

Torino FC. Schodzi: Simone Zaza. Wchodzi: Sasa Lukić.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Matthijs de Ligt za ostre przewinienie.

1
71'

Juventus FC. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Alex Sandro.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Lyanco za odłożone w czasie przewinienie.

Torino FC
2
2
2
2
3
68'

Konfrontacje z udziałem Simone Zazy blisko linii bocznej boiska. Byłemu reprezentantowi Włoch udało się przez pewien czas przytrzymać piłkę na połowie Juventusu.

66'

Uczestnik Ligi Mistrzów od rzutu rożnego. Paulo Dybala zdecydował się na odchodzące dośrodkowanie, które zostało poskromione przez Nicolasa N'Kouloua. Trafienie tego zawodnika w 9. minucie pozostaje jedynym w derbach della Mole.

2
1
1
1
1
64'

Dwie akcje Federico Chiesy. Pierwsza z nich powstrzymana kilkanaście metrów od bramki Salvatore Sirigu. Druga podsumowana uderzeniem, ale jego powstrzymanie nie było skomplikowanym zadaniem dla golkipera Torino FC.

1
60'

Kolejne ataki w kierunku bramki strzeżonej przez Salvatore Sirigu. Dostali prezent podopieczni Marco Giampaolo, a decyzja sędziego o anulowaniu gola może podciąć skrzydła graczom Andrei Pirlo.

3
2
1
1
1
57'

Kolumbijczyk trafił do siatki swoim uderzeniem zza pola karnego. Dośrodkowanie z rzutu rożnego zostało strącone przez Cristiano Ronaldo oraz Cristiana Ansaldiego i trafiło pod nogi Juana Cuadrado. Gol anulowany z powodu spalonego utrudniającego interwencję bramkarzowi Leonardo Bonucciego.

2
1
1
4
55'

Przerwa w grze była spowodowana urazem Dejana Kulusevskiego. Reprezentant Szwecji upadł niebezpiecznie na rękę. Przebiegał w pobliżu Karol Linetty, ale to nie pomocnik Torino zrobił krzywdę zawodnikowi sprowadzonemu z Atalanty.

1
2
2
53'

Przewinienie na Karolu Linettym blisko pola karnego. Otworzyła się szansa na pokonanie Wojciecha Szczęsnego z rzutu wolnego, ale uderzenie Ricardo Rodrigueza zostało zablokowane przez jednego z zawodników ustawionych przez reprezentanta Polski w murze. Konkretnie przez Adriena Rabiota.

1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Kulusevski za przewinienie na Karolu Linettym.

49'

Zamieszanie po dośrodkowaniu Paulo Dybali z rzutu rożnego. Futbolówka zatańczyła na głowach zawodników. Żaden z Bianconerich nie skierował jej z odpowiednią energią w kierunku bramki strzeżonej przez Salvatore Sirigu.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji o panowanie w stolicy Piemontu. W pierwszej lepiej zaprezentowała się Granata na przekór wszelkim przewidywaniom. Juventus FC musiał zastanowić się w szatni nad diametralną poprawą w grze.