Juventus FC. Schodzi: Matthijs de Ligt. Wchodzi: Radu Dragusin.

schodzi Schodzi
1
89'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Ponownie bezbłędne wykonanie rzutu karnego. Cristiano Ronaldo jeszcze raz nie dał szans na zatrzymanie futbolówki Mattii Perinowi i zagwarantował Juventusowi zdobycie kompletu punktów.

14
5
1
4
9
88'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia Perin.

Rzut karny dla Juventusu za przewinienie Mattii Perina na Alvaro Moracie.

1
2
87'

Bianconeri grają na utrzymanie futbolówki i starają się nie dopuścić przeciwnika do głosu w ostatnich minutach rywalizacji. Genoa CFC w stosunkowo dużej odległości od bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego.

2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za ostre przewinienie.

2
1
1
82'

Genoa CFC. Schodzi: Ivan Radovanović. Wchodzi: Giuseppe Caso.

Giuseppe Caso #30
2
82'

Genoa CFC. Schodzi: Nicolo Rovella. Wchodzi: Goran Pandev.

Nicolo Rovella #65
1
1
1
80'

Cristiano Ronaldo i Juventus ponownie na prowadzeniu.

4
4
1
78'

Odpowiedzialność za wykonanie rzutu karnego wziął na siebie oczywiście Cristiano Ronaldo. Portugalczyk nie szukał skomplikowanego rozwiązania. Potężne uderzenie w środek bramki po uprzednim zmyleniu Mattii Perina i Juventus odzyskał prowadzenie kilkanaście minut przed końcem podstawowego czasu.

13
6
1
5
9
77'

Żółtą kartkę otrzymał Weston McKennie za protestowanie.

1
76'

Rzut karny dla Juventusu za przewinienie Nicolo Rovelli na Juanie Cuadrado.

3
75'

W ostatnich minutach najlepszą szansę na zmienienie wyniku miał Cristiano Ronaldo, jednak jego uderzenie po dośrodkowaniu zostało powstrzymane na linii przez Mattię Perina. Wyraźnie niepocieszony interwencją Włocha jest lider Juventusu.

1
1
73'

Genoa CFC. Schodzi: Marko Pjaca. Wchodzi: Eldor Szomurodow.

Eldor Szomurodow #61
1
1
70'

Pozostało 20 minut podstawowego czasu Bianconerim. Andrea Pirlo wprowadził na boisko Alvaro Moratę, a reprezentant Hiszpanii dołączył na desancie do grających od początku spotkania Cristiano Ronaldo oraz Paulo Dybali.

3
1
1
68'

Po raz trzeci w drugiej połowie piłka znalazła się w bramce Rossoblu, ale nie ma gola przewrotką Paulo Dybali z powodu spalonego Argentyńczyka w momencie dogrania Cristiano Ronaldo.

2
2
2
2
67'
61'

Gol! Strzelił Stefano Sturaro. Asystował mu Luca Pellegrini.

Nie ma meczu Bianconerich bez straconego gola. To już chyba tradycja. Stafano Sturaro przyczaił sie blisko dalszego słupka i oddał uderzenie z powietrza po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Luci Pellegriniego. Rozkładają bezradnie ręce Wojciech Szczęsny oraz Leonardo Bonucci. Premierowe celne uderzenie i wyrównanie!

59'

Piłka ponownie w bramce Genoi CFC, ale nie ma drugiego gola Bianconerich z powodu spalonego Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zasmucił Federico Chiesę, który swoim uderzeniem z ostrego kąta pokonał Mattię Perina.

2
1
57'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Weston McKennie.

Nie prezentował się dobrze Argentyńczyk, ale właśnie on potrafił swoim uderzeniem otworzyć wynik. Długie podanie zostało zgrane przez Westona McKenniego do Paulo Dybali. Gracz ofensywny Juventusu zbiegł z prawego skrzydła przed pole karne i pokonał Mattię Perina uderzeniem lewą stopą po ziemi. Mur obronny Rossoblu został zburzony.

13
3
2
2
55'

Możliwość zmuszenia do kapitulacji Mattii Perina po wrzutce z rzutu wolnego, ale zamiast uderzenia, była sygnalizacja spalonego. Za linią obrońców Genoi znalazł się w nieodpowiednim momencie Cristiano Ronaldo.

1
1
1
53'

Alex Sandro podłączył się do akcji Juventusu na lewej stronie boiska. Dośrodkowanie Brazylijczyka zostało zablokowane przez skoncentrowanego Edoardo Goldanigę. Kolejna interwencja Andrei Massiello i przyjezdni musieli zadowolić się wywalczeniem wrzutu z autu.

2
51'

Kolejna wymiana podań w wykonaniu podopiecznych Andrei Pirlo. Weston McKennie nie potrafił odegrać w odpowiednim tempie do Federico Chiesy albo Adriena Rabiota. Wzajemne pretensje w zespole z Turynu, ponieważ takie nieporozumienia są wodą na młyn dla Rossoblu.

1
49'

Paulo Dybala utrzymał się w posiadaniu piłki i dowodził rozegraniem przyjezdnych. Nie zakończyło się ono jednak uderzeniem na bramkę Mattii Perina. Genoa CFC próbowała odpowiedzieć, ale bardziej podała do Wojciecha Szczęsnego niż zagroziła mu.

1
47'

Cristiano Ronaldo wymienił podania i znalazł się w posiadaniu futbolówki w polu karnym Genoi. Uderzenie Portugalczyka, po wypracowaniu sobie miejsca, ale trafił wyłącznie w boczną siatkę.

1
1
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa i ciekawe, czy gra ofensywna Juventusu nabierze rumieńców po rozmowie ze szkoleniowcem Andreą Pirlo w szatni. Genoa CFC raczej realizuje swój plan na zatrzymanie mistrza Włoch, ale będzie mierzyć się z utratą energii.

1
45'

Doliczona minuta.

2
2
43'

Bianconeri zgubili futbolówkę blisko narożnika pola karnego przeciwnika. Genoa CFC próbowali zorganizować się do kontrataku, ale Gianluca Scamacca został sfaulowany w momencie opanowywania piłki.

1
1
41'

Drugie uderzenie celne oddane na bramkę Mattii Perina. Nie było możliwości, żeby bramkarz Genoi CFC przepuścił piłkę do siatki. Cristiano Ronaldo zbiegł przed pole karne z lewego skrzydła, ale kopnięta przez niego futbolówka wytraciła prędkość wskutek rykoszetu od Mattii Baniego.

3
37'

Na możliwość oddania strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego czekał między innymi Matthijs de Ligt. Ostatecznie uderzył Cristiano Ronaldo, ale próba Portugalczyka została zablokowana. Za każdym razem gospodarze są ustawieni w odpowiednich miejscach w obronie.

2
35'

Crossowe podanie Rodrigo Bentancura do Federico Chiesy. Reprezentant Włoch poradził sobie z defensorem, ale nie wykonał dośrodkowania w odpowiednim momencie. Łupem byłego zawodnika ACF Fiorentiny był wyłącznie korner.

1
1
32'

Przyspieszenie ataku. Piłka powędrowała do skrzydłowego ustawionego blisko pola karnego i została opanowana po crossowym podaniu. Na obieg defensor i dośrodkowanie. Po nim twarda walka o możliwość oddania strzału.

1
30'

Przez dwa kwadranse Juventus nie zdołał zdobyć prowadzenia w Genui. W poprzednim sezonie Bianconeri punktowali przeciwnika dopiero po powrocie z szatni na boisko i również w niedzielę zanosi się na problem z wypracowaniem zaliczki.

2
1
28'

Podanie na wolne pole do Gianluci Scamacci, którego płaskie dośrodkowanie przecięło pole karne Juventusu. Nie było w pobliżu futbolówki na przykład Marko Pjacy. Ostatecznie żaden z zawodników Genoi CFC nie zagroził uderzeniem Wojciechowi Szczęsnemu.

2
1
25'

Genoa CFC wymieniła podania w centrum boiska, co wcześniej nie zdarzało się często. Podopieczni Rolando Marana utrudniają do maksimum złapanie odpowiedniego rytmu zawodnikom z Turynu.

1
1
23'

Korner dla podopiecznych Andrei Pirlo, a jego wykonanie omawiali Juan Cuadrado oraz Paulo Dybala. Po dośrodkowaniu żadnemu z wysokich Bianconerich nie udało się oddać uderzenia. Polowali na futbolówkę między innymi Matthijs de Ligt oraz Leonardo Bonucci.

1
20'

Mattia Bani poradził sobie w konfrontacji z Cristiano Ronaldo. Skoncentrowany defensor nie pozwolił Portugalczykowi przedostać się w pole karne Genoi CFC. Juventus musi szukać innego sposobu na zdobycie prowadzenia w pojedynku z przedostatnim zespołem ligi.

1
1
1
17'

Kwadrans meczu za drużynami i rywalizacja przebiega ze wskazaniem na Juventus. Nie było jednak dotąd wielu stuprocentowych sytuacji pod bramką Mattii Perina, a Genoa CFC próbuje odpowiadać swoimi atakami na częstsze natarcia Bianconerich.

2
15'

Żółtą kartkę otrzymał Edoardo Goldaniga za ostre przewinienie na Federico Chiesie.

1
2
1
1
10'

Kotłuje się w polu karnym strzeżonym przez Mattię Perina. Dwa uderzenia obronione przez byłego golkipera Juventusu. Jeszcze korner, a po dośrodkowaniu spod chorągiewki Leonardo Bonucci oddał strzał głową ponad poprzeczką. Przetrwali ten szturm podopieczni Rolando Marana.

2
8'

Nieudany pressing założony przez zawodników z Turynu. Co prawda Juventus odzyskał na moment piłkę, ale zorientowali się gospodarze i nie pozwolili na szybkie zorganizowanie się do ataku.

1
2
4'

Przewinienie blisko narożnika pola karnego popełnione przez Westona McKenniego i była szansa na zagrożenie Wojciechowi Szczęsnemu z rzutu wolnego. Bezpośrednie uderzenie Stefano Sturaro zostało powstrzymane przez mur Bianconerich.

1
1
2'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za wepchnięcie piłki ręką do bramki Genoi.

1
1
17:43

Ostatnie przygotowania Genoi CFC.

1
17:18

Wojciech Szczęsny zagra od początku w bramce Juventusu.

01:11

Trening zespołu z Genui przed spotkaniem z mistrzem Włoch.

1
01:11

Genoa CFC miała czego żałować po rozegranym w poniedziałek meczu z ACF Fiorentiną. Rossoblu zremisowali 1:1, choć w doliczony czas weszli z jednobramkową zaliczką. Podopieczni Rolando Marana nie potrafili zatrzymać rozpaczliwych ataków przeciwnika na Stadio Artemio Franchi.

1
01:11

Tydzień temu Stara Dama zatriumfowała w derbach Turynu.

1
01:11

Drużyna Andrei Pirlo odniosła zwycięstwo w Barcelonie.

1
01:11

Juventus zaprezentował się bardzo korzystnie w Barcelonie.

1
01:11

Bianconeri rywalizowali we wtorek w Lidze Mistrzów z FC Barcelona, a zwycięstwo 3:0 odniesione na Camp Nou dało im awans z pierwszego miejsca w tabeli. Dwa uderzenia do bramki Dumy Katalonii oddał Cristiano Ronaldo, a skuteczny był również Weston McKennie.

1
01:11

Juventus chce poprawić swoją sytuację na górze tabeli ligi włoskiej dzięki zwycięstwu z przedostatnią w stawce Genoą CFC. Bianconeri są w tym sezonie niepokonani, a na Stadio Luigi Ferraris zamierzają zdobyć komplet punktów.