30 sty 2021 20:45
87'

Romelu Lukaku ustalił rezultat swoim uderzeniem z centrum pola karnego.

84'

Kamil Glik interweniował źle, ale jednocześnie miał szczęście. Przez moment zanosiło się na gola samobójczego reprezentanta Polski. Lorenzo Montipo ponownie zachował się beznadziejnie, ale podobnie jak Kamil Glik odetchnął z ulgą, kiedy zobaczył lądowanie piłki poza bramką Benevento Calcio.

2
1
1
1
1
78'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Alexis Sanchez.

Futbolówka znalazła się w bramce przyjezdnych po raz czwarty. Romelu Lukaku doczekał się podania w centrum pola karnego Benevento Calcio. Wypatrzył go tam Alexis Sanchez. Blisko najskuteczniejszego zawodnika Interu Mediolan nie było jakiegokolwiek przeciwnika, dlatego zdobył on 14. bramkę w sezonie ligi włoskiej pewnym, płaskim uderzeniem. Sędziowie jeszcze sprawdzali i nie było tam spalonego.

10
6
5
1
72'

Romelu Lukaku przymierzył do bramki przeciwnika. 3:0!

1
1
70'

Benevento Calcio. Schodzi: Riccardo Improta. Wchodzi: Daam Foulon.

wchodzi Wchodzi
Daam Foulon #18
schodzi Schodzi
Riccardo Improta #16
1
67'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Lautaro Martinez.

Piłka po raz trzeci w bramce Benevento Calcio. Ostatnie wątpliwości co do zwycięzcy meczu zostały rozwiane. Romelu Lukaku dostał podanie od Lautaro Martineza i spokojnym płaskim strzałem podwyższył prowadzenie Nerazzurrich. Bramka w prezencie od Lorenzo Montipo, który zachował się katastrofalnie przy próbie wyprowadzenia futbolówki.

66'

Benevento Calcio niezmiennie nie ma pomysłu na przeprowadzenie niebezpiecznego ataku. Drużyna z południa Włoch atakuje zbyt leniwie oraz bojaźliwie. W takim stylu nie ma nadziei na zaskoczenie podopiecznych Antonio Conte choćby jednym rozegraniem.

62'

Lautaro Martinez podwoił prowadzenie Nerazzurrich.

2
1
1
60'

Benevento Calcio. Schodzi: Nicolas Viola. Wchodzi: Pasquale Schiattarella.

Pasquale Schiattarella #28
Nicolas Viola #10
1
60'

Benevento Calcio. Schodzi: Luca Caldirola. Wchodzi: Christian Pastina.

Christian Pastina #58
1
57'

Gol! Strzelił Lautaro Martinez. Asystował mu Roberto Gagliardini.

Podanie w pole karne Benevento Calcio od Roberto Gagliardiniego. Piłka trafiła do Lautaro Martineza, który przytomnie obrócił się z nią i oddał płaskie uderzenie do bramki Lorenzo Montipo. Inter Mediolan wypracował dwubramkowe prowadzenie i wszystko wskazuje na to, że zdobędzie komplet punktów tak jak we wcześniejszych sobotniach meczach AC Milan oraz Juventus FC.

55'

Podanie do Achrafa Hakimiego na prawą stronę boiska. Sprowadzony przed sezonem wahadłowy skierował piłkę w kierunku bramki Lorenzo Montipo, jednak nie poprawił rezultatu. Golkiper Benevento Calcio musiał wyłącznie odprowadzić futbolówkę wzrokiem poza boisko.

1
1
1
1
2
51'

Podopieczni Filippo Inzaghiego przesunęli formacje na połowę Interu Mediolan, ale nie przekładają tego podwyższenia pressingu na przechwyty. Gospodarze z powodzeniem utrzymują się w posiadaniu piłki i nie pozwalają na złapanie rytmu swoim przeciwnikom.

49'

Christian Eriksen oddał potężne uderzenie zza linii pola karnego. Piłka szybowała szybko w kierunku bramki Lorenzo Montipo, ale nie wylądowała w siatce. Poprzeczka! Jeszcze dobitka Lautaro Martineza, ale reprezentant Argentyny był na spalonym. Dlatego nie ma nowy o uznaniu gola napastnika Interu Mediolan.

1
1
46'

Pierwsza połowa rywalizacji przebiegała pod dyktando Nerazzurrich. Inter Mediolan musi popracować nad skutecznością, ponieważ przy aktualnym wyniku jeden fałszywy ruch może doprowadzić do straty punktów. Benevento Calcio gra bezzębnie i potrzebuje odwagi w działaniu.

1
1
komentarz

Ekipa z południa Italii nie prezentuje się dobrze w Mediolanie.

komentarz

Inter Mediolan w drodze po komplet punktów, ale jeszcze nie może być spokojny o wynik.

1
Czy Benevento Calcio wyrówna po przerwie?
43'

Gospodarze ponownie od rzutu wolnego na połowie Benevento Calcio. Przekombinowane rozegranie zaproponowane przez Christiana Eriksena. Zdecydowanie więcej pożytku przyniosło podopiecznym Antonio Conte bezpośrednie dośrodkowanie w 7. minucie.

40'

Drużyna z Kampanii ma problem z przetransportowaniem piłki w kierunku bramki Samira Handanovicia. Benevento Calcio jeszcze nie oddało niebezpiecznego uderzenia. Akcje budowane przez Gianlucę Lapadulę oraz Gianlucę Caprariego są hamowane z powodzeniem przez Inter Mediolan.

3
37'

Lautaro Martinez strzelał na bramkę Benevento Calcio z centrum pola karnego. Pudło reprezentanta Argentyny i w ten sposób zmarnował własny wysiłek. Na początku niebezpiecznego ataku Lautaro Martinez poradził sobie łatwo z Kamilem Glikiem. Reprezentant Polski opuścił strefę obronną i jego pomyłka mogła mieć przykre konsekwencje.

1
1
34'

Miękkie i eleganckie podanie Christiana Eriksena za linię obrońców Benevento Calcio. Do futbolówki wystartował w odpowiednim momencie Achraf Hakimi, jednak nie zdołał oddać strzału z kilku metrów do bramki. Piłka uciekała ze zbyt dużą prędkością poza linię końcową.

2
33'

Christian Eriksen ma często możliwość wykonywania stałych fragmentów gry. Wstrzelenie reprezentanta Danii w kierunku bramki Benevento Calcio zostało poskromione przez Lorenzo Montipo. Golkiper beniaminka rzucił się agresywnie na futbolówkę i wypiąstkował ją z pola karnego.

1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Fabio Depaoli za przewinienie blisko własnego pola karnego na Roberto Gagliardinim.

Fabio Depaoli #27
Benevento Calcio
30'

Inter Mediolan prowadzi i szuka sposobu na strzelenie drugiego gola.

1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Caldirola za przewinienie blisko własnego pola karnego na Nicolo Barelli.

1
26'

Szansa na odrobienie strat do Nerazzurrich po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W pole karne Interu Mediolan wbiegli obdarzeni najlepszymi warunkami fizycznymi podopieczni Filippo Inzaghiego. Gospodarze nie pozwolili ani Kamilowi Glikowi, ani żadnemu z jego kompanów na oddanie uderzenia.

23'

Obrona z Kamilem Glikiem w szeregach jest niemal nieustannie pod presją Interu Mediolan. Lautaro Martinez nie miał pomysłu na kontynuowanie ataku Nerazzurrich i zdecydował się na oddanie strzału z dystansu. Futbolówka przetoczyła się wyraźnie obok słupka w bramce Lorenzo Montipo.

20'

Achraf Hakimi rozpędził się na prawej stronie boiska. Zawodnikowi, znanemu między innymi z niemieckich stadionów, udało się zyskać przewagę w pojedynku biegowym z defensorem Benevento Calcio, ale nie udało się wykonać dokładnego dośrodkowania w kierunku Romelu Lukaku oraz Lautaro Martineza.

18'

Inter objął prowadzenie z pomocą przeciwnika.

16'

Tym razem wrzutka z rzutu wolnego Christiana Eriksena w kierunku Milana Skriniara. Słowakowi nie udało się oddać uderzenia na bramkę Lorenzo Montipo. Piłka przeleciała tuż przed nosem byłego zawodnika Sampdorii, którego spuściła ze wzroku defensywa z Kamilem Glikiem w szeregach.

1
14'

Najlepsza ofensywa ligi ponownie na połowie przeciwnika. Luca Caldirola interweniował niebezpiecznie i popełnił przewinienie blisko własnego pola karnego na Lautaro Martinezie. Inter Mediolan ma ponownie szansę na pokonanie Lorenzo Montipo zagraniem z rzutu wolnego.

11'

Benevento Calcio domagało się podyktowania rzutu karnego za przewinienie na Gianluce Lapaduli. Napastnik beniaminka starł się w szesnastce z Andreą Ranocchią. Sędzia Fabrizio Pasqua zakomunikował zdecydowanym gestem przyjezdnym, że nie widział jakiegokolwiek złamania przepisów piłkarskich w wykonaniu defensora Interu Mediolan.

1
7'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Riccardo Improta.

Nerazzurri na prowadzeniu po zaledwie kilku minutach spędzonych na boisku. Inter Mediolan wywalczył rzut wolny nieopodal pola karnego Benevento Calcio. Po dobrze bitym dośrodkowaniu przez Christiana Eriksena piłka zatańczyła blisko bramki Lorenzo Montipo. Budzi wątpliwości, który z zawodników jako ostatni dotknął futbolówki przed jej lądowaniem w siatce. Wygląda to wszystko na bramkę samobójczą Riccardo Improty.

4
1
5'

Inter Mediolan rozpoczął rywalizację od bezowocnego ataku pozycyjnego. Po przechwyceniu piłki Benevento Calcio starało się, w swoim stylu, przetransportować ją szybko do ustawionego na desancie Gianluci Lapaduli. Poradzili sobie z tym podopieczni Antonio Conte.

1
2'

Inter Mediolan w szaro-niebieskich pasiakach z żółtymi elementami. Benevento Calcio przystąpiło do rywalizacji w stolicy Lombardii w białych strojach z drobnymi czerwonymi oraz żółtymi wstawkami.