Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za odkopnięcie piłki po gwizdku.

3
2
6
89'

Alex Meret ma szczęśliwy dzień. Po dośrodkowaniu było uderzenie, a piłka zmierzała w bramkę Napoli. Były młodzieżowy reprezentant Włoch ustawił się w odpowiednim miejscu i ponownie nie dał się pokonać.

4
1
2
85'

Uderzenie Danilo zostało zablokowane przez stłoczonych przed własną bramką Azzurrich. Jeszcze szansa na wyrównanie otworzyła się przed Federico Chiesą, jednak jego płaskie uderzenie zza pola karnego było minimalnie niecelne.

1
2
2
1
3
82'

Wiele interesującego nie wydarzyło się w ostatnich minutach. Wykazał się Daniele Doveri, który najpierw przerwał rywalizację z powodu faulu na zawodniku Juventusu, a następnie z powodu spalonego jednego z Bianconerich.

2
2
4
78'

Mario Rui poradził sobie w rywalizacji z przeciwnikiem na lewym skrzydle. Po interwencji Portugalczyka korner dla Juventusu. Za jego wykonanie zabrał się Federico Chiesa, a po dośrodkowaniu gospodarze sygnalizowali zagranie ręką.

1
1
74'

Przez pewien czas Napoli było na połowie przeciwnika, więc złapać oddech mogli Alex Meret oraz defensorzy Azzurrich. Juventus już poderwał się do odpowiedzi, ale płaskie uderzenie Cristiano Ronaldo zostało zatrzymane przez golkipera.

2
1
1
1
71'

Piotr Zieliński zakończył dyskretny, ale i tak lepszy niż wcześniejsze występ.

2
1
1
69'

Brakuje skuteczności turyńczykom. W jednej z sytuacji piłka znalazła się w bramce Napoli, ale nie było mowy o uznaniu gola z powodu spalonego. Przed momentem kąśliwe uderzenie oddał Alex Sandro, jednak nie przymierzył w bramkę swojego imiennika.

1
3
1
65'
64'
62'

Alex Meret interweniował czujnie po dośrodkowaniu z lewego skrzydła Alexa Sandro. Futbolówka nie dotarła do żadnego zawodnika Juventusu zainteresowanego oddaniem uderzenia. Po chwili ponownie ataku przez Juventus i Amir Rrahmani w ostatnim momencie zatrzymał Alvaro Moratę.

1
2
60'

Federico Chiesa starał się pokonać Alexa Mereta.

2
1
57'

Niekonwencjonalne rozegranie rzutu wolnego w wykonaniu zespołu z Turynu. Piłka trafiła do Federico Chiesy, którego uderzenie poskromił odpowiednio ustawiony na linii bramkowej Alex Meret. Nie do pokonania przez blisko godzinę golkiper, który awaryjnie wskoczył między słupki w prestiżowym pojedynku.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Tiemoue Bakayoko za przewinienie na wysokości własnego pola karnego.

55'

Tiemoue Bakayoko ma problem po lądowaniu piłki przy jego czułym miejscu. Trener Gennaro Gattuso nie ma litości dla swojego pomocnika i każe mu od razu kontynuować rywalizację z graczami Juventusu.

1
1
52'

Napoli świętuje gola swojego kapitana. Zobaczymy, czy będzie to zwycięskie trafienie.

1
1
1
2
50'

Ponownie Cristiano Ronaldo miał możliwość doprowadzenia swoim strzałem do remisu. Piłka spadła pod nogami lidera klasyfikacji snajperów ligi włoskiej po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale ten sytuacyjnym uderzeniem trafił w Alexa Mereta.

1
3
1
1
48'

Cristiano Ronaldo przedarł się przed polem karnym przeciwnika i oddał uderzenie z dystansu. Wyraźne pudło reprezentanta Portugalii i Alex Meret spojrzał z ulgą na miejsce lądowania futbolówki.

1
2
46'

Rozpoczęła się druga połowa w najciekawszym sobotnim pojedynku w calcio. Napoli zaprezentowało się poprawnie przed przerwą i postara się o kontynuację. Z kolei Juventus potrzebuje zasadniczego przyspieszenia, żeby odwrócić wynik i uniknąć porażki.