3:3
Zakończony
SSC Napoli
90+5'

Gooool - bramkę z rzutu karnego dla drużyny US Sassuolo strzelił Francesco Caputo.

Wyrównanie już po upływie pierwotnie doliczonych przez sędziego minut. Szansa na odebranie zaliczki przyjezdnym z rzutu karnego została wykorzystana. Za wykonanie rzutu karnego, przyznanego za faul Kostasa Manolasa na Lukasie Haraslinie, zabrał się Francesco Caputo i stopa mu nie zadrżała.

5
2
2
4
6
90+4'

Rzut karny dla drużyny US Sassuolo.

2
1
2
2
8
90'

Gooool - bramkę z rzutu karnego dla drużyny SSC Napoli strzelił Lorenzo Insigne.

Napoli po raz pierwszy na prowadzeniu w meczu. Ogromna szansa na zdobycie przewagi z rzutu karnego została wykorzystana. Jedenastka sprokurowana faulem Lukasa Haraslina na Giovannim Di Lorenzo została zamieniona w gola przez Lorenzo Insigne.

14
3
4
4
4
89'

Rzut karny dla drużyny SSC Napoli.

9
2
1
3
5
87'

Piotr Zieliński trzymał się za mięsień w momencie opuszczania boiska. Nie jest to poważna kontuzja reprezentanta Polski, ale trener Gennaro Gattuso i tak spoglądał w jego kierunku z pewnym przerażeniem.

1
1
3
5
85'

SSC Napoli - zmiana: schodzi Nikola Maksimovic, wchodzi Konstantinos Manolas.

3
84'

SSC Napoli - zmiana: schodzi Piotr Zielinski, wchodzi Stanislav Lobotka.

84'

US Sassuolo - zmiana: schodzi Maxime Lopez, wchodzi Lukas Haraslin.

84'

US Sassuolo - zmiana: schodzi Filip Djuricic, wchodzi Giacomo Raspadori.

Giacomo Raspadori #18
Filip Djuricic #10
1
3
84'

US Sassuolo - zmiana: schodzi Domenico Berardi, wchodzi Pedro Obiang.

82'

Trudno o przypuszczenia w tym meczu. Okres naporu jednego z zespołów nie zapowiada jego gola. Wręcz przeciwnie. Giovanni Di Lorenzo doprowadził do kompromisowego wyniku krótko po dwóch uderzeniach gospodarzy w obramowanie.

2
1
3
2
3
80'

Skuteczne zachowanie Andrei Consigliego na przedpolu. W dobrym momencie wykonał trzy kroki do przodu i nie pozwolił żadnemu z atakujących podopiecznych Gennaro Gattuso na podsumowanie dośrodkowania strzałem. Zostało 10 minut podstawowego czasu.

1
2
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Marlon za ostre przewinienie.

US Sassuolo
2
1
78'

US Sassuolo - zmiana: schodzi Gregoire Defrel, wchodzi Hamed Junior Traore.

Hamed Junior Traore #23
1
1
1
78'

Pozostało obu drużynom kilkanaście minut na rozstrzygnięcie pojedynku. US Sassuolo na połowie przeciwnika z Neapolu. Gospodarze będą mieć do siebie pretensje za niewykorzystane sytuacje podbramkowe po ewentualnym podziale punktów.

1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Faouzi Ghoulam (SSC Napoli).

1
3
2
4
75'

Azzurri próbowali pójść za ciosem i zdobyć prowadzenie krótko po wyrównaniu. Fabian Ruiz był ustawiony w dobrym miejscu i poczęstował swoim strzałem Andreę Consiglego. Bramkarz gospodarzy nie dał się pokonać Hiszpanowi i nie musi sięgać do siatki po piłkę po raz trzeci w meczu.

1
73'

SSC Napoli - zmiana: schodzi Elseid Hysaj, wchodzi Faouzi Ghoulam.

73'

US Sassuolo - zmiana: schodzi Mert Muldur, wchodzi Jeremy Toljan.

Mert Muldur #17
1
1
1
2
2
73'

SSC Napoli - zmiana: schodzi Diego Demme, wchodzi Tiemoue Bakayoko.

1
1
2
2
1
72'

Gol! Strzelił Giovanni Di Lorenzo. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Napoli ponownie doprowadziło do remisu. Dwie niewykorzystane sytuacje podbramkowe gospodarzy zostały szybko ukarane przez podopiecznych Gennaro Gattuso. Giovanni Di Lorenzo znalazł się odrobinę niespodziewanie w centrum pola karnego i wykorzystał dośrodkowanie Lorenzo Insigne.

70'

Ponownie ostemplowane obramowanie Napoli. Tym razem nieznacznie chybił Francesco Caputo. Kopnięta przez niego futbolówka odbiła się od słupka. Ciekawe, czy Neroverdi będą żałować niewykorzystanych szans.

1
1
1
1
3
68'

W odpowiedzi uderzenie wyrastającego na kluczowego zawodnika meczu Domenico Berardiego! Kopnięta potężnie oraz z odpowiednią rotacją piłka odbiła się od poprzeczki w bramce neapolitańczyków.

2
69'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Demme za ostre przewinienie.

SSC Napoli
2
1
67'

Fabian Ruiz próbował przymierzyć do bramki przeciwnika uderzeniem zza pola karnego. Ponownie blokowali gospodarze i nie pozwolili ani na zatrudnienie, ani tym bardziej na pokonanie Andrei Consigliego.

1
1
1
67'

SSC Napoli - zmiana: schodzi Dries Mertens, wchodzi Eljif Elmas.

5
2
1
2
2
65'

Matteo Politano oswobodził się spod opieki przeciwników, ale centrował chaotycznie i futbolówka została powstrzymana przez obronę Napoli. Amir Rrahmani oraz Nikola Maksimović starają się naprawić błędy popełnione przede wszystkim w pierwszej połowie meczu.

1
63'

Śmiało można przypuszczać, że w tym meczu jeszcze dojdzie do kilku interesujących zdarzeń. Napoli szuka sposobu na odebranie przeciwnikom prowadzenia. Po podaniu Piotra Zielińskiego w dogodnym miejscu pola karnego znalazł się Lorenzo Insigne, ale piłka spod jego nóg została wyekspediowana na korner przez Gregiore'a Defrela.

3
61'

Kwadrans po przerwie wyraźnie mniej dynamiczny niż ten poprzedzający zejście zawodników do szatni. Przed momentem możliwość doprowadzenia do remisu przez Nikolę Maksimovicia, jednak przymierzenie do własnej bramki wyszło mu lepiej niż do bramki przeciwnika.

1
2
59'

Domenico Berardi raz po raz nęka swoimi przyspieszeniami przeciwników. Tym razem nie zgubił defensora Napoli, a efektem jego zablokowanego dośrodkowania był wyłącznie rzut rożny dla Neroverdich.

57'

Lorenzo Insigne zatańczył blisko pola karnego przeciwnika i wypracował tam sobie miejsce do oddania strzału. Blisko pozostali podopieczni Roberto De Zerbiego i po bloku przyjezdni musieli zadowolić się wywalczeniem wyłącznie rzutu rożnego.

2
55'

Lorenzo Insigne dwoi się i troi w pobliżu pola karnego przeciwnika. Wstrzelenie reprezentanta Włoch nie zostało domknięte uderzeniem przez Driesa Mertensa. Futbolówka wyłącznie przemknęła w pobliżu bramki strzeżonej przez Andreę Consiglego.

52'

Przyglądają się widzowie, a także obecni na boisku gospodarze odrobinę nieporadnym rozegraniom Napoli. US Sassuolo nie słynie z dobrej gry obronnej, ale stara się zapobiec utracie prowadzenia po raz drugi w meczu.

1
50'

Gregoire Defrel szarżował blisko pola karnego Napoli. Nie zdołali go zatrzymać środkowi obrońcy Amir Rrahmani oraz Nikola Maksimović zanim oddał uderzenie zza szesnastki. Odrobinę niepewnie, ale ostatecznie z powodzeniem interweniował Alex Meret.

2
2
1
48'

Pierwsza próba pokonania bramkarza w wykonaniu Piotra Zielińskiego. Reprezentant Polski starał się skompletować dublet krótko po powrocie z szatni na boisko, jednak trafił w nogi ustawionego w odpowiednim miejscu przeciwnika.

1
2
47'

Piłkarze wznowili rywalizację na stadionie w Reggio Emilia. Filip Djuricić miał dodatkową przebieżkę przed drugą połową, ponieważ sędzia odesłał go do ławki rezerwowych w celu zdjęcia obrączki.