1
2
89'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Juventus odwrócił wynik w ostatnim fragmencie spotkania. Stara Dama może odnieść zwycięstwo w budujących okolicznościach. Cristiano Ronaldo wepchnął piłkę do bramki strzałem głową po dośrodkowaniu Adriena Rabiota. Beznadziejnie zachował się między słupkami Simone Scuffet.

28
13
5
8
13
84'

Juventus FC. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Felix Correia.

Felix Correia #53
1
1
84'

Udinese Calcio. Schodzi: Kevin Bonifazi. Wchodzi: Samir.

Samir #3
Kevin Bonifazi #14
1
2
83'

Kompletnie niezasłużone wyrównanie, ale jest! Cristiano Ronaldo zabrał się za wykonanie rzutu karnego przyznanego za absurdalne zachowanie Rodrigo De Paula. Płaskie uderzenie najskuteczniejszego zawodnika ligi prosto do siatki i Simone Scuffet niewiele zdziałał.

19
10
3
6
13
82'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo De Paul.

Rzut karny dla Juventusu za zagranie ręką Rodrigo De Paula. Blokował on nieprzepisowo uderzenie z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo.

Udinese Calcio
4
2
1
3
3
80'

Dejan Kulusevski dostał podanie kilkanaście metrów od bramki strzeżonej przez Simona Scuffeta. Jeszcze raz znakomicie interweniowali gospodarze i reprezentant Szwecji jest kolejnym zawodnikiem na długiej liście tych, którym nie udało się zatrudnić dublera Juana Musso.

2
78'

Bolą zęby od oglądania gry podopiecznych Andrei Pirlo. Oczywiście, wciąż jeszcze pozostało sporo czasu na odwrócenie rezultatu, jednak i tak nie będzie można zaliczać tego spotkania Juventusu do udanych.

1
1
74'

Beznadziejne odegranie Cristiano Ronaldo. Portugalczykowi zabrakło zdecydowania i kiedy już postanowił wykonać podanie w kierunku Alvaro Moraty, miał przy sobie umiejętnie blokującego defensora.

1
3
70'

Dośrodkowanie w kierunku Cristiano Ronaldo oraz Alvaro Moraty zostało poskromione przez obronę Udinese Calcio. Niezmiennie w odpowiednich miejscach są porozstawiani gospodarze, a Juventus ma ogromny problem z przeprowadzeniem jakiegokolwiek interesującego i podnoszącego ciśnienie ataku.

2
2
2
66'
64'

Dwa zablokowane uderzenia oddane przez podopiecznych Andrei Pirlo. Jeden cios piłką dostał Jens Stryger Larsen, którego przeciwnik trafił w brzuch. Wszystko jest jednak z porządku i nie wygląda na to, żeby konieczne było wprowadzenie zmiennika za Duńczyka.

1
1
61'

Zbyt płaskie dośrodkowania Tolgaya Arslana zostało wyekspediowane przez zawodnika Juventusu na korner. Stefano Okaka domagał się lepszego podania do wykorzystania w szesnastce Bianconerich z Turynu.

1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Pereyra za przewinienie na Juanie Cuadrado.

1
52'

Zabrakło odrobiny dokładności gospodarzom do podwojenia prowadzenia. Dobrze zachował się Stefano Okaka, po którego odegraniu Tolgay Arslan oddał płaskie uderzenie nieznacznie obok słupka w bramce sunącego po murawie Wojciecha Szczęsnego.

1
1
49'

Rozegranie zawodników z Turynu na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Zabrakło dokładności oraz sposobu na rozmontowanie defensywy przeciwnika. Udinese Calcio przesuwa się zdyscyplinowane i rzadko daje swobodę Cristiano Ronaldo czy Paulo Dybali.

1
46'

Rozpoczęła się druga połowa w Udine. Gospodarze mają czego bronić i zapewne nie zabraknie im energii do walki po przerwie. Juventus nie pokazał dotychczas wiele interesującego i ma co poprawiać po powrocie z szatni na boisko.

Czy Juventus FC wyrówna po przerwie?
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Tolgay Arslan za przewinienie taktyczne.

1
43'

Jeszcze próby doprowadzenia do remisu w pierwszej połowie, jednak bezskuteczne. Rozsądnie w obronie Udinese Calcio i dopuściło ono tylko do jednego strzału celnego Juventusu. Paulo Dybala nie pokonał nim Simona Scuffeta.

1
37'

Możliwość zagrożenia gospodarzom po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Zagranie w kierunku Cristiano Ronaldo zostało odrobinę niezdarnie wypiąstkowane przez Simona Scuffeta. W efekcie Juventus miał jeszcze dwie szanse na oddanie uderzenia do bramki. Pierwsze zostało zablokowane, a drugie niecelne.

1
1
34'

Paulo Dybala przetestował możliwości Simona Scuffeta. Próba Argentyńczyka zza pola karnego była nieprzyjemna, ale nie zakończyła się lądowaniem piłki w bramce. Tym razem ułatwił bramkarzowi zadanie rykoszet od jednego z broniących podopiecznych Luki Gottego.

1
1
1
31'

Ponownie rozmowa sędziego z Rodrigo De Paulem. Zawodnik, który asystował przy golu Nahuela Moliny, domagał się pokazania żółtego kartonika za ostre przewinienie na Stefano Okace. Niezmiennie bez indywidualnych napomnień w konfrontacji Bianconerich.

1
28'

Rewelacyjna szansa na doprowadzenie do remisu strzałem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Do futbolówki dopadł "szczupakiem" Weston McKennie, ale nie przymierzył w bramkę strzeżoną przez Simona Scuffeta. Tak blisko gola dla Starej Damy jeszcze nie było.

1
1
27'

Rodrigo De Paul również ma dużo do powiedzenia prowadzącemu spotkanie Danielowi Chiffiemu. Gospodarze starają się wybijać z uderzenia przeciwnika, a Juventus zabiera się mozolnie do odpowiedzi na gola Nahuela Moliny. Strzał Rodrigo Bentancura odbił się rykoszetem i nie poleciał w bramkę Simona Scuffeta.

1
1
1
1
24'

Gospodarze na prowadzeniu dzięki strzałowi Nahuela Moliny. 1:0!

21'

Tym razem przewinienie Brama Nuytincka na zbierającym się do przeprowadzenia ataku Paulo Dybali. Argentyńczyk ma dużo pretensji do przeciwnika, który nie przebiera w środkach, a także do sędziego, który nie panuje nad boiskowymi wydarzeniami.

1
1
1
17'

Radzą sobie gospodarze z atakami Juventusu. Przed momentem gra została przerwana przez Daniela Chiffiego po przewinieniu Westona McKenniego na Nahuelu Molinie. Udinese Calcio dokona wznowienia od rzutu wolnego. Z kolei Amerykanin powinien uważać, ponieważ sumiennie pracuje na żółtą kartkę już w pierwszej połowie.

1
1
1
13'

Doskonałe otwarcie spotkania w wykonaniu gospodarzy. Cristiano Ronaldo starał się mobilizować swoich kompanów z zespołu, jednak na razie nie widać specjalnego ożywienia w działaniach ofensywnych Juventusu.

1
1
10'

Gol! Strzelił Nahuel Molina. Asystował mu Rodrigo De Paul.

Udinese Calcio na prowadzeniu po zaledwie 10 minutach. Nie popisali się podopieczni Andrei Pirlo w defensywie i wcześnie jest jasne, że nie będzie w tym meczu czystego konta Wojciecha Szczęsnego. Rodrigo De Paul wykonał podanie do Nahuela Moliny. Strzelec skorzystał z zagapienia Westona McKenniego i pokonał reprezentanta Polski z czystej pozycji.

Nahuel Molina #16
14
15
2
3
10
6'

Premierowa interwencja Wojciecha Szczęsnego. To Jens Stryger Larsen zatrudnił jako pierwszy golkipera Juventusu. Ten poradził sobie bez zarzutu. Futbolówka sunęła po murawie dokładnie w miejsce, które osłaniał reprezentant Polski.

1
1
1
17:23

Wojciech Szczęsny rozpocznie mecz w podstawowym składzie Juventusu.

2
2
02:29

Sędzia: Daniele Chiffi

02:29

Drużyna z Turynu zremisowała 1:1 w poprzednim meczu na Stadio Artemio Franchi.

02:29

Treningi Cristiano Ronaldo i spółki do meczu z Udinese Calcio.

02:29

Stara Dama zremisowała 1:1 w poprzednim meczu z ACF Fiorentiną. Nie potrafiła po raz drugi w sezonie poradzić sobie z zespołem Bartłomieja Drągowskiego. Na trafienie Dusana Vlahovicia odpowiedział krótko po przerwie wyrównaniem Alvaro Morata.

1
02:29

Udinese Calcio spróbuje nawiązać do swojego sukcesu w meczu z Juventusem.

02:29

Rodrigo de Paul i spółka bawili się dobrze w Benewencie.

02:29

Udinese Calcio nie rozczarowało swoich kibiców w poprzednim meczu. Drużyna z regionu Friulli zwyciężyła 4:2 z Benevento Calcio. Okazała się kolejną, która potrafiła obnażyć błędy w defensywie popełniane przez Kamila Glika i spółkę. Urządziła sobie w efekcie małą kanonadę.

1
1
1
02:29

Nastroje w zespole w czasie przygotowań dopisywały.

02:29

W Udine dojdzie do konfrontacji drużyn o przydomku Bianconeri. Podopieczni Luki Gottego postarają się o sprawienie niespodzianki w rywalizacji z Juventusem. Stara Dama nie ma już możliwości zdobycia scudetto, a przed nią rywalizacja o awans do Ligi Mistrzów.