4
2
88'

Gol! Strzelił Juan Cuadrado.

Juventus ponownie na prowadzeniu w derbach Italii! Pod nieobecność Cristiano Ronaldo za wykonanie rzutu karnego zabrał się Juan Cuadrado, który precyzyjnym uderzeniem pokonał Samira Handanovicia.

25
16
3
5
9
87'

Rzut karny dla Juventusu za przewinienie Ivana Perisicia na Juanie Cuadrado.

11
9
3
4
6
85'

Żółtą kartkę otrzymał Giorgio Chiellini za niesportowe zachowanie.

5
2
1
2
4
83'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Giorgio Chiellini.

Po analizie powtórek sędzia zdecydował się na uznanie gola Interu Mediolan. Giorgio Chiellinie nie był faulowany w konfrontacji z Romelu Lukaku i wpakował futbolówkę do bramki Wojciecha Szczęsnego.

16
9
3
7
12
83'

Szansa na doprowadzenie do remisu! Na drodze stanął Wojciech Szczęsny. Bramkarz Juventusu nie pozwolił na strzelenie gola Matiasowi Vecino po dośrodkowaniu z lewego skrzydła. Po chwili duże zamieszanie, ale nie ma uznanego gola z powodu faulu Romelu Lukaku na Giorgio Chiellinim.

6
5
2
3
4
80'
80'

10 minut do końca podstawowego czasu na Allianz Stadium. Dośrodkowanie z lewego skrzydła zostało poskromione przez ustawionego w odpowiednim miejscu własnego pola karnego Matthijsa de Ligta.

1
1
1
2
77'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Bastoni za ostre przewinienie na Juanie Cuadrado.

3
1
1
1
2
75'

Po płaskim dośrodkowaniu w pole karne Bianconerich była szansa na wpakowanie piłki do siatki. Lautaro Martinez nie wykorzystał błędu Westona McKenniego, a to głównie konsekwencja interwencji Matthijsa de Ligta.

2
2
1
2
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Lautaro Martinez za faul na Matthijsie de Ligcie.

Inter Mediolan
2
2
1
1
2
73'
70'
70'
68'

Kolejne minuty również bez sytuacji podbramkowych obu jedenastek. W przypadku Juventusu nie jest to specjalnie zaskakujące, ponieważ jest na prowadzeniu i musi sobie radzić w osłabieniu. Nieporadność Interu Mediolan jest większą niespodzianką.

2
1
1
1
3
65'

Piłka w bramce Wojciecha Szczęsnego po strzale Lautaro Martineza, ale nie ma mowy o uznaniu gola z powodu przewinienia na Giorgio Chiellinim. Kolejna minuta na wyrównanie została zmarnowana przez Nerazzurrich.

3
1
6
1
1
63'

Brakuje decyzji o oddaniu strzału zawodnikom Interu Mediolan. Ostatnia akcja przeprowadzona przez podopiecznych Antonio Conte została podsumowana płaskim dośrodkowaniem Ivana Perisicia. Poradzili sobie z nim podopieczni Andrei Pirlo.

2
1
3
1
1
61'

Jedna z konfrontacji Matthijsa de Ligta z Lautaro Martinezem.

1
1
59'

Wojciech Szczęsny nie przepuścił do bramki piłki kopniętej z rzutu wolnego przez Christiana Eriksena. Próba reprezentanta Danii była zbyt delikatna i zawodnik Juventusu musiał poradzić sobie między słupkami.

2
2
1
55'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Rodrigo Bentancur.

Przyjezdni domagali się przyznania Rodrigo Bentancurowi drugiego żółtego kartonika za przewinienie na Romelu Lukaku. Jeszcze jedna decyzja podjęta z opóźnieniem, ale jest wykluczenie pomocnika Bianconerich.

5
1
51'

Inter Mediolan musi przyspieszyć po powrocie z szatni na boisko. Dobrym prognostykiem dla Nerazzurrich jest uderzenie zza linii pola karnego Lautaro Martineza. Futbolówka kopnięta przez Argentyńczyka przeleciała nieznacznie ponad poprzeczką w bramce Wojciecha Szczęsnego.

2
1
48'

Nieporozumienie Wojciecha Szczęsnego z Danilo poza polem karnym Juventusu. Nieuważni piłkarze Juventusu mieli szczęście, że Ivan Perisić nie miał możliwości oddania uderzenia do odsłoniętej bramki. W przeciwnym razie byłby spektakularny klops.

1
1
46'

Pierwsza połowa przebiegała z delikatnym wskazaniem na Juventus, Inter nie potrafił oddać ani jednego strzału na bramkę Wojciecha Szczęsnego z ruchomej piłki. Zobaczymy, co do zaproponowania będą mieli jedni i drudzy po powrocie z szatni na boisko. Rozpoczęła się druga część.

1
1
komentarz

Nerazzurri nie zaprezentowali się przekonująco w pierwszej połowie.

komentarz

Bianconeri na prowadzeniu po pierwszej połowie.

1
Czy Inter Mediolan wyrówna po przerwie?
45+3'

Klasyczne trafienie do szatni w doliczonym czasie. Juventus zabierze na przerwę prowadzenie. Juan Cuadrado pokonał Samira Handanovicia uderzeniem z linii pola karnego. Interwencję doświadczonemu bramkarzowi utrudnił rykoszet od Christiana Eriksena.

9
5
1
2
3
45'

1
42'

Juan Cuadrado uruchomił podaniem z rzutu wolnego Federico Chiesę. Reprezentant Włoch wymanewrował Matteo Darmiana, ale swoim strzałem zza pola karnego ustrzelił ponownie ustawionego w znakomitym miejscu Milana Skriniara.

1
40'

Była jedna interwencja Wojciecha Szczęsnego w ostatnich minutach. Zachował się on przytomnie, wykonał kilka kroków do przodu i poskromił próbującego strzelić gola po podaniu prostopadłym Achrafa Hakimiego.

2
1
38'

Romelu Lukaku doprowadził swoim strzałem do remisu!

1
35'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

Tym razem pewne wykonanie jedenastki. Romelu Lukaku strzelił Juventusowi pierwszego gola w karierze. Po przewinieniu Matthijsa de Ligta na Lautaro Martinezie pozostało pokonać Wojciecha Szczęsnego. Reprezentant Belgii poradził sobie z golkiperem Juventusu i pokonał go uderzeniem po ziemi.

5
6
3
5
6
34'

Rzut karny dla Nerazzurrich za przewinienie Matthijsa de Ligta na Lautaro Martinezie.

1
34'

Przerwa w grze spowodowana poturbowaniem Lautaro Martineza na linii pola karnego Juventusu. Argentyńczyk przekonuje, że sędzia Gianpaolo Calvarese powinien zareagować i użyć gwizdka.

1
1
30'

Inter Mediolan nie odpowiedział jeszcze niebezpiecznym atakiem na gola strzelonego przez Cristiano Ronaldo. Przez moment podopieczni Antonio Conte byli w szesnastce przeciwnika, ale dyrygowana przez Wojciecha Szczęsnego defensywa nie pozwoliła przetestować reprezentanta Polski strzałem.

2
1
1
1
2
28'

Cristiano Ronaldo swoim strzałem dał prowadzenie Bianconerim.

1
1
24'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Bianconeri na prowadzeniu w derbach Italii. Cristiano Ronaldo nie pokonał uderzeniem z rzutu karnego Samira Handanovicia. Po interwencji bramkarza Interu Mediolan była jeszcze możliwość wykonania dobitki. Z niej Portugalczyk już skorzystał i wpakował piłkę z bliska do siatki. Nie zdążyli przyjezdni z asekuracją.

13
9
7
11
12
24'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cristiano Ronaldo!

8
10
3
4
23'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Darmian za przewinienie na Giorgio Chiellinim w polu karnym. Jedenastka!

1
1
1
22'

Po rzucie rożnym Giorgio Chiellini starał się przekonać sędziego do podyktowania rzutu karnego dla Juventusu. Gianpaolo Calvarese będzie oglądać sytuację na monitorze.

1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Bentancur za przewinienie na Lautaro Martinezie.

18'

Była krótka przerwa w grze spowodowana upadkiem z dużej wysokości Romelu Lukaku. Reprezentant Belgii nie zamierza przedwcześnie schodzić z boiska. W sobotnie popołudnie mierzy się z przeciwnikiem, któremu w przeszłości nie strzelił ani jednego gola. Postara się to zmienić.

1
1
13'

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Kulusevski za ostre przewinienie na Achrafie Hakimim.

11'

Interwencja blisko linii bramkowej Milana Skriniara. Doskonałe ustawienie reprezentanta Słowacji i nie pozwolił on na oddanie strzału do sieci Dejanowi Kulusevskiemu. Jeszcze korner dla Bianconerich, a po nim niedokładne uderzenie Federico Chiesy. Tylko ostrzeżenia dla podopiecznych Antonio Conte.

1
9'

Po przewinieniu Alessandro Bastoniego na Juanie Cuadrado była możliwość zaszkodzenia Interowi Mediolan z rzutu wolnego. Wrzutka nie stanowiła wyzwania dla skoncentrowanego na przedpolu Samira Handanovicia. Pewnym chwytem były reprezentant Słowenii.

2
7'

Inter Mediolan odpowiedział jednym wypadem, jednak został zatrzymany w bezpiecznej odległości od bramki strzeżonej przez Wojciecha Szczęsnego. Tym samym początek spotkania ostrożny, może nawet nieco kunktatorski. Przede wszystkim mocarze calcio nie chcą popełnić błędu w swoich szeregach obronnych.

1
4'

Kluby w klasycznych strojach. Juventus w biało-czarnych koszulkach, natomiast Inter Mediolan w czarno-granatowych. Na początku derbów Italii wymiana podań podopiecznych Andrei Pirlo, jednak ustawieni w odpowiednich miejscach własnego pola karnego przyjezdni nie pozwolili jeszcze na oddanie uderzenia na bramkę Samira Handanovicia.

1
1
17:09

Wojciech Szczęsny rozpocznie mecz w podstawowym składzie.

00:37

Inter Mediolan poradził sobie z dotąd niewygodnymi Giallorossimi.

00:37

63 zwycięstwa w 100 meczach Interu pod wodzą Antonio Conte.

00:37

Inter Mediolan zwyciężył w środku tygodnia 3:1 z AS Romą. Drużyna z Lombardii ma już zagwarantowane mistrzostwo Włoch od dwóch kolejek, co nie przeszkadza jej wygrywać kolejne spotkania. W sobotę postara się o przerwanie długiego pasma niepowodzeń na terenie Juventusu.

1
1
00:37

Juventus wrócił z kompletem punktów z Reggio Emilia.

00:37

W poprzednim spotkaniu Stara Dama odniosła zwycięstwo 3:1 z US Sassuolo. Przede wszystkim była skuteczniejsza od przeciwnika z regionu Emilia-Romania. W pierwszej połowie wypracowała sobie dwubramkową zaliczkę uderzeniami Adriena Rabiota oraz Cristiano Ronaldo, a wynik ustalił Paulo Dybala.

1
1
00:37

Cristiano Ronaldo strzelił już 100 goli dla Juventusu. Nikt nie potrzebował na to mniej niż trzech sezonów.

1
00:37

Dużym wydarzeniem przedostatniej kolejki ligi włoskiej jest konfrontacja Juventusu FC z Interem. Drużyna Andrei Pirlo nie może pozwolić sobie na stratę punktów, jeżeli zamierza rzutem na taśmę załapać się do Ligi Mistrzów. Prowadzona przez Antonio Conte ekipa z Mediolanu spróbuje pozbawić przeciwnika nadziei na zrealizowanie celu.